Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Odgledah i ja jednu epizodu do kraja, sa pažnjom :D.

Ma zapravo sam onu igru gledala sa pola oka, ali ostalo sam ispratila.

 

Kod plavih je (doduše možda malo prerano) došlo do klasične klanovske podele.

Zato nema glasova ni za Amera ni za Sanju, niti za bilo koga drugog izvan dve suprostavljene, Marine i Antonije.

Jer, glasanje za bilo koga drugog je zapravo, kao da direktno glasaš protiv svog klana. Zato čak ni Marina nije glasala za Sanju. Doduše, ne bih ni ja da sam na njenom mestu, ne samo zbog taktike, već što imam osećaj da Sanja, iako je luda načisto i ne voli Marinu od starta, ne lobira protiv nje na način na koji to verovatno radi Antonija.

I Amer koji nešto sere protiv klanova a savršeno se tu uklopio, samo mu je krivo što je klan u kome je on, možda malobrojniji.

Ili su isti, a ovaj put je tas bio Leo, i to kada je morao da glasa za jednu od ove dve. Inače je jedini car koji je u prvom krugu glasao izvan šablona.

Jer, ne može niko da me ubedi da se tako odlučno glasa za najboljeg igrača (Marina), pa nije valjda baš toliko nesnošljiva. Ok možda je to i postala posle onog duela, ali pre toga, ne verujem. Takođe i svi glasovi za Antoniju, nije to objektivno, jer ako je ona u poslednje vreme loša u igrama, ranije je bila dobra, kada bi se samo po tome gledalo, još uvek ima lošijih od nje.

 

Crveni (još uvek) nemaju problem sa glasanjem, tu je mučeni Kalu i Nikolina. Nje mi je posebno žao, deluje kao ok osoba, rekla bih da nije zloća, ali brateeee, ona ima šansu samo u igrama koje su apsolutno bez kontakta i koje ne uključuju snagu ni malo.

A čim ispucaju Kalua i Nikolinu, nastaće pičvajz i kod crvenih, uopšte ne sumnjam u to.

Na kraju krajeva, ovo je survivor, sve je legitimno, pa i klanovi. Problem je što to često iznedri rezultat koji nam se ne sviđa, ali jbg  ''i dva loša ubiše Miloša'', tako to ide.

 

Kad god čujem kod plavih  ''ajmo reć'' smuči mi se, pa jbt, ajde izmislite neku drugu poštapalicu :dry:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ima na hrvatskoj Novoj, ali blokiraju dok traje. Ja sam jednom uspeo da uhvatim prošle godine kad su probili termin i kraj je mogao da se odgleda, sećam se da sam video kako plave olajavaju Minu, što kod nas nije prikazano.

Link to comment

Skremblovaće 1000%.

 

Tako se ja nerviram kad sam u Bosni, tj Hercegovini :D. Skrembluju sve živo.

 

Večeras navijam da plavi izgube jer će samo u tom slučaju biti ekstremno zanimljivo plemensko veće. Imam neke svoje teorije kako će tom slučaju stvar da se odvija.

Pišem kasnije :D

Link to comment
16 minutes ago, Valkyrie said:

My baby is all grown up :cry:

poraslo dete, osamostalilo se :lolol:

 

elem

Ja se iskreno nadam pobedi crvenih večeras, oni bi trebalo da su više motivisani.

Ako sam u pravu, klan Antonia bi trebalo više da je zainteresovan da plavi izgube nego da dobiju, jer u tom slučaju imaju šansu da u duel nateraju još jednog člana klana Marina i da za nadalje ostanu jači. Jelena ima imunitet, tipujem da će zato na udaru biti Amer, na drugoj strani ostaje Antonija, naravno, ali, čini mi se da Amer ima više šansi da bude izglasan jer Leo.

Klan Marina bi mogao jače da se bori da plavi prođu, tako bi teoretski taj klan mogao da ostane netaknut, naravno, pod uslovom da Marina pobedi. Ja mislim da su oni svesni da bi u slučaju gubitka neko od njihovih pre bio izglasan, zato mislim da će oni zaginuti jače za imunitet.

Ali, sve to opet ne znači ništa, igre su nepredvidive, osim toga, pitanje je i ko će lični da osvoji, i od toga će dosta da zavisi. 

Kakogod, ako plavi izgube, jasno će se videti da li su tako oštro podeljeni klanovi ili ne.

Da su razjebani, jesu, eno se piše da je nešto Denis izpizdeo. Logično je da su sada svi oni malo uzdrmani, zato mislim da će crveni da uzmu i ovaj plemenski.

Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Jelena nema više imunitet, važi za jedan savet. 

Čula sam kad joj je Boki rekao nešto u fazonu da je ona sigurna još jednu nedelju.

E sad, ko zna šta je mislio.

Ok, ako joj ne vredi imunitet, onda je ona na meti, pre Amera.

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

Čula sam kad joj je Boki rekao nešto u fazonu da je ona sigurna još jednu nedelju.

E sad, ko zna šta je mislio.

Ok, ako joj ne vredi imunitet, onda je ona na meti, pre Amera.

Ma pusti Bojana, on priča po skriptu a produkcija radi šta radi pa tako imamo jedno izbacivanje koje traje deset dana ili odjednom i plemenski i borbu za lični i duel. 

Crveni vraćaju večeras totem i ponovo se bore za njega svi od nule pa onda ide ponovo i za lični.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Meni nikad nije bilo jasno to za imunitet ako isto pleme izgubi dvaput.

 

Mislim da je za team A suviše rizično da opet izgube jer Antonia sigurno ostaje na tapetu, a pitanje je da li bi mogli da se usaglase oko svog kandidata. Amer bi im tu bio idealan, ali mislim da Leo neće opet glasati za njega jer su kao izgladili odnose. Druga opcija je Denis, ali on je suviše jak igrač pa ne znam da li bi se usudili da krenu na njega jer im realno treba. Doduše, oni ludaci prošle godine su nominovali Nevenu ne jednom, tako da, nikad se ne zna.

Naravno, sve pod uslovom da Jelena nema imunitet. 

Link to comment

Antonija je krenula baš jako, jeste malo gubila više u poslednje vreme ali i dalje su i Anđela i Jelena slabiji igrači od nje. 

Mislim da se sad previše hajpuje Sanja kao neki leading female player a zapravo se ne zna gde je više bušna (pored toga što je luda). 

Hvata na agresiju, dreku, i naravno bije se. 

 

Mislim da ću da premotam opet na meč sa Anjom, da malo uživam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...