Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ovo više nije ni zanimljivo za gledanje.

 

Prošle godine se znalo koji su dobri igrači. Ove godine ih crveni jednostavno nemaju.

Kako li su ih birali, ne verujem.

Link to comment

kako los kasting sjebe ceo serijal. ova sezona je negledljiva osim za mazohiste.

 

sto se producenata tice, dao bi im da pogledaju nekadasnje 'igre bez granica', i da shvate da poligoni ne treba da budu isti tri meseca, pa jos dve godine za redom.

  • +1 1
Link to comment

plavi umeju da ispadnu i simpaticni, kod crvenih sve neko tracarenje i nadrkanost. ili je trenutno gubitnicka faza, pa se to odrazava - ja prvi put gledam survivor ove godine, verovatno ce se stosta izmenjati tokom vremena.

Link to comment

@Valkyrie, sad su me popljuvali na instagramu da je bzvz komentarisati da su plavi 2x dobili poklon, jer da su i crveni dobili prošle godine isto 2x.

navodno isto pribor za ribolov i maminu hranu koju nisu bili osvojili 

Link to comment
22 minutes ago, Aleksija said:

plavi umeju da ispadnu i simpaticni, kod crvenih sve neko tracarenje i nadrkanost. ili je trenutno gubitnicka faza, pa se to odrazava - ja prvi put gledam survivor ove godine

Bukvalno su plavi celu seriju od 4-5 vezanih poraza jeli govna na kante, čak tražili da im se pokloni riba koju nisu osvojili jer su “gladni”. Sad malo pobeđuju pa im sve potaman, videćeš kad puknu prvu partiju kako seru.

 

ono što se njima mora priznati je da zaista vežbaju koješta u kampu i pristupaju poligonima max ozbiljno bez potcenjivanja protivnika. Pa njima se onaj Filip dežmekasti izlomi živ na terenu i donosi poene, a nama navodno fit ljudi tankuju.


razgovor Luke i Bojana je sumirao sve.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

@Valkyrie, sad su me popljuvali na instagramu da je bzvz komentarisati da su plavi 2x dobili poklon, jer da su i crveni dobili prošle godine isto 2x.

navodno isto pribor za ribolov i maminu hranu koju nisu bili osvojili 

Dobijali su i plavi prošle godine, tipa osvoje crveni 5kg pirinča i ulje a onda ajd, daju i poraženima 1 kg. Za onu maminu hranu se sećam da je Bojan rekao da je produkcija bika odlučila da svi dobiju tu nagradu, a da se igralo za pobedu onako. Opreme se ne sećam.

 

uostalom, prošle sezone je bilo kako bilo, aj sad da spočitavamo ovima od ove godine grehe prethodnika ili zasluge, šta god.

 

ko te napušava, daj link da im jebem sve na svetu :hitler:

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Bukvalno su plavi celu seriju od 4-5 vezanih poraza jeli govna na kante, čak tražili da im se pokloni riba koju nisu osvojili jer su “gladni”. Sad malo pobeđuju pa im sve potaman, videćeš kad puknu prvu partiju kako seru.

 

ono što se njima mora priznati je da zaista vežbaju koješta u kampu i pristupaju poligonima max ozbiljno bez potcenjivanja protivnika. Pa njima se onaj Filip dežmekasti izlomi živ na terenu i donosi poene, a nama navodno fit ljudi tankuju.


razgovor Luke i Bojana je sumirao sve.

Daj ukratko, šta su pričali ? 

To sam propustila 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...