Jump to content
IGNORED

>>>>>>> film i moda


kim_philby

Recommended Posts

  • 1 month later...

na onom drugom topiku se vec povela rec o oskarovskim 'aljinicama i vlasnicama istih, pa da ih samo ilustrujem i dodam mojih fifty cent :-)

 

dakle, ja se slazem sa zopgetom, najbolja mi naomi u uglavnom dosadljikavom ali nepogresivom armaniju, no na njoj je ovom prilikom bio zbilja fenomenalan!

lKRPs5o.jpg

 

maju se vise svidela rejcel, ali se ne bih slozila jer joj se haljina bas jako izguzvala i uzasno to izgleda...

IIapcBr.jpg

 

meni je pored naomi glavna glumica iz bruklina super, super u ovoj prelepoj haljini. odlicno joj stoji i boja i kroj!

FsD6sXE.jpg

 

seriz uvek glamurozna i prelepa

5Up6AGm.jpg

 

olivia mun u stelinoj haljini mi bas super /iako nisam ljubitelj narandzaste, ali na njoj je bas, bas dobro/

1RLzcLz.jpg

 

znam da se mnogi nece sloziti sa mnom, ali sta cu, meni ona uvek super :-)

[URL=http://www.igreklik.com/slike/]w58NhUe.jpg[/url]

Link to comment

na onom drugom topiku se vec povela rec o oskarovskim 'aljinicama i vlasnicama istih, pa da ih samo ilustrujem i dodam mojih fifty cent :-)

 

dakle, ja se slazem sa zopgetom, najbolja mi naomi u uglavnom dosadljikavom ali nepogresivom armaniju, no na njoj je ovom prilikom bio zbilja fenomenalan!

lKRPs5o.jpg

 

maju se vise svidela rejcel, ali se ne bih slozila jer joj se haljina bas jako izguzvala i uzasno to izgleda...

 

 

Priznajem, u pravu ste, ali ja tada jos nisam video Naomi a i ti si izabrala najgoru fotku Mekadamsove;(.

 

Naomi ko sirena, njami.

Link to comment
  • 6 months later...

ajvi, a gle lupitu sad u torontu...mnogo je cakana :wub:

jes da to samo crnkinje mogu da ponesu i jes da je stajling totalno DSovski :lol:, ali neka...nek' i one u necemu budu nedostizne za nas belkinje :-)

 

36696625964513299958.jpg

 

33229534537467285067.jpg

Link to comment

ajvi, a gle lupitu sad u torontu...mnogo je cakana :wub:

jes da to samo crnkinje mogu da ponesu i jes da je stajling totalno DSovski :lol:, ali neka...nek' i one u necemu budu nedostizne za nas belkinje :-)

 

Mustang ti maznula nalog¿ ;)

Link to comment

jooooj, al sam ga formulisala :s_d:

/a i ti nisi morao bas da primetis ;-) /

htela sam da kazem da su suverene kad je u pitanju izgled, elegancija, moda...doduse i u plesu i muzici su generalno nadarenije od nas...

a sto se ostalih segmenata zivota tice, tu sve zavisi od licnosti i licnog truda i talenta. 

Link to comment

pa gde si videla nezvanovu belkinju s turbanom?

 

:happy:

/jes' da nije kao jovankin, a nije ni autenticno africki/

 

86946886053973676365_thumb.jpg

 

a ima i ovo - u to vreme sam ih nosila svakog dana :-) /mada bih rado zaboravila taj period zivota /

 

41542571833138478742_thumb.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...