Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

gde lacoste, pravi, pravcati francuski brend... ne smem mu na oci sa tim predlogom (on bi izgleda tamo da bude uocljiv kao stranac, istocnoevropljanin, ne da ispadne da im se slihta xaxaxaxa)

premda su patike odlicne :thumbsup:

Link to comment
  • 1 month later...
7 minutes ago, beta kentauri said:

sive 

plave davi crna 


Da znas, a i crna ne ide bas sjajno na moja albino stopala 

 

Lancia, anytime, ovo je prava obuca za nas visoke :D

  • +1 1
Link to comment
On 17.2.2021. at 22:08, nezvanova said:

momci, jel ima negde solidnih muskih cipela, tipa kikers i kamper (ne mora samo to) na solidnom  snizenju? mislila sam sinu da kupim za rodjos, ali kako ih inace ne bi bas nosio, trebale bi mi neke koje su sada snizene, koje su klasicnije, da moze da ih nosi u svecanijim prilikama, tipa na izlozbama i sl... (ne bas za svadbe ili nesto bas previse svecano).

meni su ove kikersice npr ok, cena je super, ali u web sopu nemaju njegov broj...

https://www.officeshoes.rs/cipele-kickers-cipele-maldan/33320

 

dakle, nesto na snizenju i tog tipa, okvirno :D

 

 

Možda je već kasno, ali svakako da iznesem i svoje razočaranje obućom, više modela, Ecco, Bata, Stonefly, cene oko 150 eur, gornjište full, održavano, ko novo još uvek, ali džaba kad đon prave od recikliranih auto guma pa se posle par godina dezintegriše.

Od sad, obuća za svaki dan iz Lidla, za izuzetne prilike sa kožnim đonom, ili ručno rađene, kako već.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Hteo da naručim moje omiljene Nike Air Force 1 u beloj boji, i vidim duplo jeftiniju alternativu Court Vision, na oko vrlo slične, možda malo tanji djon.

Uzimao neko?

Sad sam u dilemi da li da kupim njih ili da idem na provereno?

Ne da mi se baš po radnjama da gledam i isprobavam...

Edited by mraki
Link to comment

Pronašo sam neki store na Kupujemprodajem gde lik prodaje polovne patike, odlično očuvane, iz ozbiljnog inostranstva, imaju radnje u Pančevu i Zrenjaninu i sasvim sam zadovoljan kvalitetom i cenama. Ovo sam pazario za 2500 RSD:

 

spacer.png

Link to comment
On 17.4.2021. at 9:22, zmanic said:

Pronašo sam neki store na Kupujemprodajem gde lik prodaje polovne patike, odlično očuvane, iz ozbiljnog inostranstva, imaju radnje u Pančevu i Zrenjaninu i sasvim sam zadovoljan kvalitetom i cenama. Ovo sam pazario za 2500 RSD:

 

spacer.png

Dje u zrenjaninu? Ako imas link porodavnice, salji 😁

Link to comment
On 17.4.2021. at 9:22, zmanic said:

Pronašo sam neki store na Kupujemprodajem gde lik prodaje polovne patike, odlično očuvane, iz ozbiljnog inostranstva, imaju radnje u Pančevu i Zrenjaninu i sasvim sam zadovoljan kvalitetom i cenama. Ovo sam pazario za 2500 RSD:

 

spacer.png


Okači tu što si uz'o da vidimo mi koliko je to polovno, ne ovu glanc. :cool:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...