Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Kickass epizoda, najbolja do sad u sezoni :Hail:Dickie i Dewey su mi super kao priglupi kriminalci :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Ludnica od epizode, samo ispada da je Harlan county mesto okupljanja najvećih zlikovaca
Pa da, serija sigurno nije bash realna, ali who cares, odlicna je zabava.Jedino sto vec 2 epizode nije uopste bilo Arta :(
Link to comment
Dickie i Dewey su mi super kao priglupi kriminalci
dickie se u datim uslovima i ne snalazi tako lose, kod nas bi se to zvalo seljacka inteligencija ;) dewey docim :lol: inace, zloca iz ocajnih domacica je moj omiljeni vilan, gde god da se pojavi :Hail:
Link to comment

Njih dvojica su savrsen tim. sto se mene tice, mogu da naprave spin off sa Deweyej i Dickiejem, gledao bi to veoma rado.Dickie je u sustini jedan od najgorih ljudi u seriji, ali je nekako simpatican. Mozda i zbog Faradaya... :)A Dewey je potpuni imbecil, ne sumnjam da ce nadzivjeti sve ostale kriminalce u seriji :D

Scena kad Raylan gazi onog lika kolima :lol:Pulp Fiction omaz?

Meni je ovaj Quarles ili kako se vec zove plavi villain malo over the top. Mada svejedno zabavan.

Link to comment

Pilot mi se cinio dosadnim do bola. Ovako, kad sam odlegdao udarnicki™, serija je vise nego solidna. WG-a sam zamrzeo u shield-u ali je ovde stvarno dobar. I naravno, Ava >>>> Winona. Kao lik, kao glumica, especially - kao bolja riba.

Link to comment
I naravno, Ava >>>> Winona. Kao lik, kao glumica, especially - kao bolja riba.
nemesis-bazooka.pngEr mogu malo da moderišem Serije? Samo da pobanujem nekoliko kaurina i odlazim. <_< Čuj, molim te, Vinona loša riba...
Link to comment

odgledao sam prvu epizodu. kentaki, serif, nacisti, hip-hop sa kantri podlogom...:wub: nadam se da je serija dobra kao prva epizoda.molim vas koristite spoilere.

Link to comment

Jebote, er postoji nešto što se zove nefrektomifobija, jerbo izgleda bolujem od toga, baš mi je bio mučan prvi deo epizode. A i skenjao sam se na kraju. Jadan. :( Sledeća će izgleda da bude vrhunska, a vidim da se širi Lost kolonija u seriji.

molim vas koristite spoilere.
Nije da ne poštujem molbe kolega serijaša, ali zar ne misliš da je normalnije da ne otvaraš topik još tih par dana koliko će ti trebati da dođeš do polovine treće sezone kao ostali, nego da svi ostali koriste spojlere zato što si pogledao tek prvu epizodu prve sezone? Edited by Lrd
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...