Jump to content
IGNORED

Pronađen tužan pas


kapetanm

Recommended Posts

pa ovoj mojoj sto zivi sa mnom 10 godina srce bi prepuklo od ljubomore da joj doteram razigranog stenca. a za nalog sto sam dobila izvanrednih ponuda, od novca, preko knjiga, igala i lokomativa, do letovanja u atraktivnim odmaralistima :lol:

Link to comment
Pa zovi, ne znam kakva su pravila kod njih, koliko dugo mora ili ne mora da se čeka da se javi, da li postoji neko propisano vreme.
samo se plasim da je neki zlikovac nije izbacio jer je bolesna. skoro sam cuo za takav slucaj sa izgovorom da "nisu imali para za lecenje". pobiti, satrti, nemam dovoljno reci mrznje.
Link to comment

ja imam u blizini jednog sto sikanira svog psa, istu nemacku pticarku, drzi je za lov. meni je nje tako zao... a ona, jadna, svejedno mu se raduje. (da, prijavila sam ga. ne, nadlezni nisu nista uradili, jer je on funkcioner dssa, a sef sluzbe u mojoj opstini je gle slucajnosti dss.)

Link to comment
ja imam u blizini jednog sto sikanira svog psa, istu nemacku pticarku, drzi je za lov. meni je nje tako zao... a ona, jadna, svejedno mu se raduje. (da, prijavila sam ga. ne, nadlezni nisu nista uradili, jer je on funkcioner dssa, a sef sluzbe u mojoj opstini je gle slucajnosti dss.)
ne znam sta si tacno mislila pod sikanira, ni s kolikom dozom ozbiljnosti si pristupila prijavljivanju, ali za Nemackog pticara, ostrodlakog ili kratkodlakog, nema nista lepse od ici u lov. Pobogu, pa to je lovacki pas.Mogu da se zakunem u svog Astora (RIP druze :( ) da je svakom psu ove rase boravak u stanu poput boravka u zatvoru. Torment.Mada kad ponovo pogledah sliku, jes' da se ne razumem preterano, ali ipak znam nesto - deluje mi kao da je kratkodlaki pticar. Ili su je mozda toliko cetkali da su joj svu tu lepu dlaku ostrugali sa tela.@ Mos :Hail: inace,u poslednje vreme u mojoj okolini ljudi dosta cesto ostavljaju kucice (sto ipak nadam se nije slucaj i ovde) iz prostog razloga sto vise ne mogu da ih hrane. Beda. Edited by lord_s
Link to comment

i meni se cini da je kratkodlaki, ne verujem da bi joj šišali brčone i bradu. ne idem u lov i zivim u stanu, ali me ubijaju ovakva ostavljanja. narocito sto mi ovako na pogled deluje kao neka dobrota od zivotinje.

Link to comment

ja imam gonice koji nikad lova nece omirisati, i protivnik sam istog, ali to uzivanje i pomucenje uma(pozitivno) koje psi pokazu kada ih povedu lovci je neverovatno. pogotovo pticari, kad pocnu onako nekontrolisano da skice, dahcu, stenju, sve od radosti. njima je lov nesto najvaznije, kao pulinu da tera ovce, ili haskiju da vuce sanke.edit: kratkodlaka je kucovka

Edited by garoviks
Link to comment
inace,u poslednje vreme u mojoj okolini ljudi dosta cesto ostavljaju kucice (sto ipak nadam se nije slucaj i ovde) iz prostog razloga sto vise ne mogu da ih hrane. Beda.
isto i u mom selu :( sad sam se vratila iz šetnje pored Dunava i vidim 1 zlatnog retrivera sa ogrlicom,trči,igra se ali nije nešto obraćao pažnju na nas i posle 1 škotski ovčar i 1 nemački ovčar,dugodlaki prelep,ogroman,vidi se dlaka negovana tek malo se ućebao i tri čička ima,po tome zaključujem da nije dugo tu...obojica su se mazili sa nama škotski ovčar je mladji pa se igrao i čak skakao na mene..prelepi!!!!!!...uh :( jedva sam ih oterala da ne idu za mnom do kapije :( Edited by ivy
Link to comment
inace,u poslednje vreme u mojoj okolini ljudi dosta cesto ostavljaju kucice (sto ipak nadam se nije slucaj i ovde) iz prostog razloga sto vise ne mogu da ih hrane. Beda.
Kod mene se takođe pojavljuje sve više napuštenih pasa, sigurno je materijalni činilac glavni uzrok, ali čini mi se da je dosta onih koji su ostavljeni jer su porasli taman dovoljno da više nisu zanimljivi kao žive igračke, već počinju da budu i obaveza i traže odgovornost, a to više nije zanimljivo <_<
Link to comment

pa mladji traze vise odgovornosti i paznje. ova moja pobegulja cak hoce da izlazi sama do kasno. u petak je bas zaglavila. valjda jer smo joj kupili novi am pa da proseta outfit. i taman kad sam krokodilske suze ispustila i krenula missing da mecem na televizor, pojaviljuje se neka zena (cuo brat preko frizerke) koja ju je nasla, nahranila, i stavila da spava u krevet! u ovom slucaju je pronadjen srecan pas. ni ne sluti kakve sve opasnosti vrebaju u velegradu samo se za&^@#bava.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...