Jump to content
IGNORED

Visa i ostale kartice


Tale

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Meni danas banka poslala radosni e-mail, u kome me ushićeno obaveštavaju da će ubuduće uz tekući račun izdavati besplatno dina karticu, a ostale samo na pismeni zahtev.

Nemam nameru da uzimam to beskorisno govno od kartice, ali me zanima, šta je sada sa mojom visom koja uredno važi do2021.godine?  Jel će nju da mi ponište, pa da me teraju da je ponovo tražim?

I da li će konačno, ako je tako sa visom, da počnu da je izdaju sa opcijama za kupovinu na internetu? Mislim na ovu što mi je vezana za tekući račun. Ne na ove koje posebno imam za internet.

Link to comment

Neće ti poništiti karticu, za reizdavanje će trebati zahtev. Ne znam zašto ne možeš vizom koja je vezana za tekući da plaćaš na netu, to bi moralo da može, evt. neki sajtovi koji traže kreditnu.

Link to comment

mani se desilo da sa debit vize nije hteo da skine, a sa debit mastera jeste...

u stvari su samo trebali da rezervišu sredstva ni plaćanje nije bilo...

baš mi bilo čudno...

Link to comment

I meni su stigli mejlovi. Sva je moja sreća da su mi prethodne kartice istekle u aprilu i maju, te da sam nove dobio na 3 godine, pa neću dugo, dugo morati da se jebavam sa ovom srpskom abominacijom... 

Link to comment
On 11.8.2018. at 19:54, Arkadija said:

Meni danas banka poslala radosni e-mail, u kome me ushićeno obaveštavaju da će ubuduće uz tekući račun izdavati besplatno dina karticu, a ostale samo na pismeni zahtev.

Nemam nameru da uzimam to beskorisno govno od kartice, ali me zanima, šta je sada sa mojom visom koja uredno važi do2021.godine?  Jel će nju da mi ponište, pa da me teraju da je ponovo tražim?

I da li će konačno, ako je tako sa visom, da počnu da je izdaju sa opcijama za kupovinu na internetu? Mislim na ovu što mi je vezana za tekući račun. Ne na ove koje posebno imam za internet.

meni je stiglo obaveštenje još pre jedno mesec dana, za to i za nešto da ih obavestim da li sam funkcioner...

jutros sam pokušala da se fokusiram da shvatim kako će ići, bila je gost neka žena iz nbs na jutarnjem ptc... sve u svemu shvatila sam da oni koji prvi put otvaraju račun, hteli ne hteli dobijaju nju, a ako hoće neku drugu onda mora da se podnese zahtev. a mi što već imamo druge, ako smo retardirani treba da podnesemo zahtev da dobijemo i dinu, a ako nismo onda će da nam je uvale kad nam istekne ova koju imamo.

Link to comment

I ja sam dobio mejl da do decembra svratim do banke i kazem da da nisam funkcionier, rod ili pomozbog funkcionera i da ne finansiram terorizam kroz pranje para...

Link to comment

RF navodi da je banka dužna "da Vam izda bez naknade DINA debitnu karticu uz reizdavanje postojeće Visa/Mastercard kartice", što zvuči kao da se postojeće i dalje reizdaju automatski... ali već u sledećoj rečenici kažu da će morati da im se šalje pisani zahtev da bi reizdali karticu :dry: 

 

Meni u novembru ističe Visa Virtuon samo za plaćanje preko interneta (standardna debitna ističe tek 2020), baš me zanima šta će mi izdati umesto nje. Ako dobijem Dinu sa kojom na npr. PayPalu mogu samo da se slikam, biće veselo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...