Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Ima restoran, sa zaista fantasticnim pogledom. Ima pivo na tocenje u sklopu restorana, pa mozes da probas sve sto te interesuje (semplove ne naplacuju). Mozes da kupis i flasirano, a cene slicne kao po marketima u Beogradu.
 
E sada, cene u restoranu su malo jace a porcije prilicno male, mada je sve to kao lepo servirano itd itd...
 
 
Hvala! Oduvek me je to zanimalo, na netu se ništa ne pominje a nisam hteo da zapucam i da poljubim vrata.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

NS i ostali, jel ima neki restoran na brankovcu il tu negde ,centralni deo FG a da nisu oni restorani na raskrsnici na vencu (arena, lugarnica ..)???

 

jbt koliko fali tzv ugostiteljskih objekata, prosli vikend isla na zapad fg i morali za  restoran i za kafu preci u ilok

Edited by InvisibleLight
Link to comment

ima na Zmajevcu neka kafanica,tu je pre bilo planinarki dom..nemam pojma da li imaju klopu 

 

a ugostiteljskih objekata ne fali,Fruska gora je pre svega pesacka planina..ugostiteljskih objekata ima gde ima pristupnih puteva a njih ima na obodima i okolo..na samoj Fruskoj i ne bas..

novi ug. objekti bi znacili vise kola/vise ljudi i vise smeca...

 

ponesite sendvic,kolac i kafu u termosu i piknikujte na nekoj livadici i milina.

Link to comment
5 minutes ago, ivy said:

ima na Zmajevcu neka kafanica,tu je pre bilo planinarki dom..nemam pojma da li imaju klopu 

 

a ugostiteljskih objekata ne fali,Fruska gora je pre svega pesacka planina..ugostiteljskih objekata ima gde ima pristupnih puteva a njih ima na obodima i okolo..na samoj Fruskoj i ne bas..

novi ug. objekti bi znacili vise kola/vise ljudi i vise smeca...

 

ponesite sendvic,kolac i kafu u termosu i piknikujte na nekoj livadici i milina.

 

da, videh sad taj  restoran na googlemaps

 

u pravu si za proplanke, mislila sam na restorane vise u selima, kao sto je onaj u maloj remeti. ne znam koliko su mestani sela sretni zbog njega 

zapadno od vrdnika nema stvarno nista nigde, ni po selima, tj ima samo uz dunav gore 

Link to comment

da,nema nista..tamo se bas retko ide... ta sela su bas kraj sveta..npr Lug i okolina su prelepi ali tamo je vreme stalo jedno 1953.

 

a cak i do onog Andrevlja nema put sa Fruske nego samo iz Cerevica sto nekad zna biti pain in t....

Link to comment
5 minutes ago, ivy said:

da,nema nista..tamo se bas retko ide... ta sela su bas kraj sveta..npr Lug i okolina su prelepi ali tamo je vreme stalo jedno 1953.

 

a cak i do onog Andrevlja nema put sa Fruske nego samo iz Cerevica sto nekad zna biti pain in t....

 

lug - jedino selo u tom kraju gden isam bila, a koreni mi na zapadnoj FG :D

npr put od djipse do divosa, idealan po nagibu i krivinama za skejtanje kilometrima a kvalitet puta samo za tenk il traktor :(

 

resili ostali ici sutra na vrdnicu kulu, koliko je grozan taj 'turisticki objekat' sve raskrceno, vestacki..sta cu, valjda je bar jelo dobro

Link to comment

tu vlasnik neki novokompovani 'biznismen'? jos se zove 'etno selo vrdnicka kula' :puke: 

ako treba da biram ,bolje da zapadna fruska ostane divlja i u rupama nego da se na taj nacin turisticki 'uzdigne'

Link to comment

pa to ti pricam..

 

inace to Andrevlje je kul,valjda neki hotel/kongresni centar..imaju lepu veliku bastu i klopu/palacinke.. okolo su livada i suma..

uvek mi je lepo kad svratimo ...kao je fensi ali prilicno je opusteno..nekako dobra kombinacija ta dva :D

zna biti prilicna guzva vikendom jos ako imaju neke biciklisticke trke/sportisti razni/kongresi ali mi obicno svratimo iz sume popijemo/pojedemo pa nastavimo dalje :D

Edited by ivy
Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

lepo to meni izgleda, samo s juga ne mogu lako nego skroz okolo

 

 

 

 

 

pa dodjete do Letenke putem,parkirate auto pa maratonskom stazom nekoliko km peske do Andrevlja :D pa posle rucka peske nazad :D

 

inace na MAPS.ME aplikaciji sada postoji ucrtano jako,jako puno planinarskih staza po Fruskoj sto je odlicno za snalazenje..

Link to comment

Andrevlje je kul. Otpadali smo tamo u subotu. Bio neki kongres jogi letača, indusima vrvelo mesto. 

A kad je stigo bus pa se degodila najezda starijih građana. :lolol:

 

Kao da mi je neko pomenuo nedavno neko mesto za ručavanje na fg ali mi je skroz izvetrilo iz glave. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...