Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ja sam na Telenoru 100 godina vec, iskreno nikad nisam uporedjivao cene sa ostalim provajderima, ali sam dosta zadovoljan uslugom, brzinom neta i dostupnoscu u urbanim sredinama. Poneki put kad mi SBB zabode komotno mogu net kroz telefon da koristim, bez ikakvog ustrucavanja ili slabljenja brzine. 

 

Imaju i svoju aplikaciju kroz koju pratis svoj racun i ukljucujes/iskljucujes dodatke, a produzenje ugovora sam potpisao SMSom :D zvala me operaterka, ispricala mi sta ima, poslala mi SMS i trebalo je samo da posaljem povratno "DA". Meni to vrh, da ne moram da im ulazim u poslovnicu u zivotu. Jos par puta sam imao posla sa supportom, brzo i sasvim zadovoljavajuce su reagovali, staramajka se prijavila na neki spam SMS servis koji ti uzima 120din 4x mesecno, odmah na poziv su ih blokirali.

 

Imaju jos neke gotivne fore, tipa odjavis slanje racuna postom, da se ne trosi papir, ekologija fazoni, i da ti stize na e-mail. I nikad nisam dobio fantomski racun, sto sam cuo da se desava u MTSu.

Link to comment
1 minute ago, renne said:

I ja sa od 97. na Mobtel-Telenor, i nikada ne bih menjao

Ja sam bio na svima, sad sam na Telenoru i VIPu, ne vidim nigde neku razliku, samo mi se čini da je customer care bolji kod ovih, neko kod Telekonja... ALi možda i grešim, od njih sam se skinuo davno...

Link to comment

Ja sam 20godina u telenoru sa privatnim brojem, i ne bih menjao za telekom nikad.

 

Firma je ranije imala telekom, i presrecni smo od kad smo otisli u telenor. Znas da firma u kojoj radim nije prevelika, ali smo pravili solidne racune-ja sam cesto imao po 200e roaminga, a i imali smo uvek najskuplje pakete i najskuplje telefone koje su nudili. Bila je potpuno nemoguca misija da, kao takav klijent, dobijes svog key account  managera kad ti nesto treba, ni telefonom ni mailom. Onda su nam, kad su se pojavili gejfoni, koje smo mi hteli da uzmemo, rekli da moze, sve ok, ugovorna obaveza 24 meseca, iduceg ponedeljka dolaze, na carini su. to je trajalo 6 meseci. onda kad su stigli, bilo je 'e stigli su, samo jedna mala izmena, moracemo ugovornu obavezu na tri godine. sef ih odjebo , i za jedno popodne zavrsili sve u telenoru. paketi super, imam neta koliko hoces, minuta neograniceno...

 

Link to comment
1 hour ago, Grunf said:

Ja sam 20godina u telenoru sa privatnim brojem, i ne bih menjao za telekom nikad.

 

Firma je ranije imala telekom, i presrecni smo od kad smo otisli u telenor. Znas da firma u kojoj radim nije prevelika, ali smo pravili solidne racune-ja sam cesto imao po 200e roaminga, a i imali smo uvek najskuplje pakete i najskuplje telefone koje su nudili. Bila je potpuno nemoguca misija da, kao takav klijent, dobijes svog key account  managera kad ti nesto treba, ni telefonom ni mailom. Onda su nam, kad su se pojavili gejfoni, koje smo mi hteli da uzmemo, rekli da moze, sve ok, ugovorna obaveza 24 meseca, iduceg ponedeljka dolaze, na carini su. to je trajalo 6 meseci. onda kad su stigli, bilo je 'e stigli su, samo jedna mala izmena, moracemo ugovornu obavezu na tri godine. sef ih odjebo , i za jedno popodne zavrsili sve u telenoru. paketi super, imam neta koliko hoces, minuta neograniceno...

 

Mi smo kod Telekoma imali sličan slučaj... Zaboravili su da uključe popust za roaming za jedan broj, i isporučili račun na 1000e... Mi smo tražili da priznaju grešku, pa da se nekako poravnamo, da daju neki telefon ili tako nešto... Računi koje smo mi pravili bili su suludi za firmu od 10-ak ljudi, jer smo stalno u nekim rominzima... Nisu hteli ni da čuju da priznaju grešku... Onda smo se odjavili, pa su se i oni javili da se dogovaraju, ali gotovo je već bilo...

Link to comment
  • 4 months later...

Vip su meni najbolji, a bio sam u sve tri mreže. 4G+ imam i na selu. Uvek ljubazni, bilo da ih zovem telefonom, preko društvenih mreža ili uživo. Još sada imam genijalnu intarifu - za 950 dinara = 20GB neta mesečno, 300 min, beskonačno poruka, Instagrama, četa, itd. Prava tarifa za mlade ljude.

Link to comment

Kod VIP-a sam evo 11. godinu, pre toga Telenor bar toliko. U principu nemam zamerki, mada kontam i da Telenor i MTS imaju bolju pokrivenost, pogotovo ako je neka ruralnija lokacija u pitanju. Ali uzeo sam ovu pomenutu intarifu, taman sve kako treba :)

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 30.1.2021. at 19:01, Frank Pembleton said:

Kratko sam imao neki Vip sluzbeni i oni mi objasnili da stavim neka podesavanja koja su, posle sam video, ista kao MTS i radio ko grom!

prebacih ovde. imam VIP postpejd koji je u gradu podešen na 3G i radi dobro, bez problema. ovde u selu (kalanjevci). teško ide pa su mi rekli da prebacim na 2G. internet u oba slučaja radi jadnom brzinom. u selu nikako. telefon je od jeftinih alcatel u3. šta da se radi da bude bolje. internet u selu mi je isto VIP. 20 Giga za 700 dinara i dobro radi sa USB stikom. zezuo je, sporije kada karticu ubacim u vodafon bežični uređaj. ne znaju da mi odgovore kada će da bude bolje.

Link to comment
  • 3 months later...

od 1. jula ukidanje rominga za zapadni balkan (Srbija, S, Makedonija, CG, BiH, Srce Srbije i Albanija). jel zna neko nesto vise o buducnosti tog projekta? dal se planira spajanje sa EU mrezom?

Link to comment
8 minutes ago, djeneralche said:

A sta tacno znaci to? Ako imam neki paket, internet iz tog paketa mogu da trosim i u tim drzavama?

 

tako je, sve je isto kao u matičnoj zemlji

Link to comment

Jel' koristi neko ovo tzv regularno prstenje što aktivira/otključa fon, omogući nfc kad je par cm od njega,

ne mislim na nfc prstenje što otvara garažu, pali Teslu i podešava termostat u sauni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...