Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

2 hours ago, laki strajk said:

"Colony", izgleda, bez 4. sezone.

 

evo izguglah sad, jeste. pa i zasluzili su. rastezali do sitnih crevaca, lose pisanje zanskih uloga (tupavi pogledi i treptajj, los tekst omg!!!, pa sin ko one ima mecu nema mecu...), tu jedino ko je radio dobro su snajderov i willow tekstopisac. a greota, dobri glumci svuda redom samo nisu mogli da zasijaju.  i jebeni alien, onaj kao sto je bas los,  koji izgleda ko kinez u helankama. 

premisa je bila dobra, imalo je tu neku lojalnu atmosferu da moras da pogledas ...

Link to comment
  • 5 months later...

Ne smeta ti što akciona uvodna scena nema apsolutno nikakve veze ni sa čim što se dešava ni pre ni kasnije?

 

Meni je cela sezona bila čisto sviranje penisu i gubljenje vremena. Dakle, solidne su šanse da ih Syphi časti još jednom.

Link to comment
  • 2 years later...

Gledao neko Humans (americki) ? 
 

Osnovna ideje jeste mozda izlizana, ali i interesantno obradjena. Nice touch su razmisljanja dvoje klinaca sta da rade u zivotu u kom synthovi sve dobro rade. Ima i interesantnih momenata sa osiguranjem, obaveznosti i slicno

Odgledao sam tek prvi serijal, sad cu i druga dva...

 

Ono ste meni donekle smeta u ovakvim serijama je sto su jedne strane neverovatno napredni, a sa druge banalno rese pracenje kao nekad i Molder u x files


 

Link to comment
  • 10 months later...
  • 4 months later...

 

On 17.4.2023. at 21:29, djordje geprat said:

šarajući po klubu naleteh na "Ministarstvo za vreme". odgledao sam te dve epizode, vidim da ih je snimljeno mnogo tokom 4 sezone. neobično i zanimljivo.

Hvala! Nismo znali da ima i 4. sezona. Sad vidim da je bila duža pauza između treće i četvrte. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...