Jump to content
IGNORED

Pravosuđe u Srbalja


Muwan

Recommended Posts

On 17.10.2021. at 0:25, Ayatollah said:

Ja se sećam kad je tražio da ga banuju da bi mogao da spremi pravosudni. To je valjda jedini dogovoreni ban u istoriji PPP-a...

nije, bio je jedan pre toga

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

 

hrkalović

Quote

U odluci Apelacionog suda ukazano je da su zbog toga odlučene činjenice u prvostepenom rešenju pogrešno i nepotpuno utvrđene, te da se ne može prihvatiti zaključak prvostepenog suda da nema razloga za produženje pritvora zbog opasnosti od bekstva.

šarić

Quote

"Navedene okolnosti i dalje predstavljaju osobite okolnosti koje ukazuju da postoji osnovana bojazan da bi Šarić u slučaju puštanja na slobodu mogao pobeći i skrivati se od državnih organa Republike Srbije i na taj način ponovo mogao postati nedostupan državnim organima, ali po nalaženju Apelacionog suda, ta opasnost nije više takvog intenziteta da bi se morala sprečiti jedino merom pritvora već je dovoljno izricanje mere zabrane napuštanja stana, radi čije kontrole se ima primeniti elektronski nadzor", ističe se u saopštenju.

jbg.

hrkalović, tek optužena za nešto što preti do 8 godina u pritvoru da ne bi pobegla

šarić, prvostepeno osuđen na 20 godina kome preti potvrda presude za dva meseca pušta se uz nanogicu.

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Danas u Trecem sudu odlaganje. Koleginica mi javlja - sledeće ročište 17.2. Ja se mislim, jbt otkud tako brzo, a sudija je bolesna. Hoće li ozdraviti za nedelju dana.

 

Onda vidim, 17.02.2023. godine. Znaci, za više od godinu dana je sledeće ročište. 

  • Haha 7
Link to comment

pa dobro, sudija je racionalan. nije zgodno suditi se pred izbore, nikad ne znaš šta će biti poželjno a šte ne posle izbora. a može i VKS da zauzme i promeni tri, četri stava do tada, pa valja pričekati da to legne. opasno je oslanjati se samo na zakon, moš da najebeš ;)

 

Link to comment
3 hours ago, Hamlet Strašni said:

Danas u Trecem sudu odlaganje. Koleginica mi javlja - sledeće ročište 17.2. Ja se mislim, jbt otkud tako brzo, a sudija je bolesna. Hoće li ozdraviti za nedelju dana.

 

Onda vidim, 17.02.2023. godine. Znaci, za više od godinu dana je sledeće ročište. 

Šta kaže klijent na ovo?:D

Link to comment
29 minutes ago, BWA said:

Šta kaže klijent na ovo?:D

Nisam mu još javio, a kukao mi je jučekada će Viši sud da odluči po žalbi na odbijanje privremene mere...

 

Misliće da ga zajebavam...

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

 

Info iz razumljivih razloga neimenovanih ali dobro obaveštenih izvora da je advokatica mafijaški konsiljere Zora Dobričanin dobila batine. Od koga i kolike nije jasno, možda sutra nešto više saznam.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam je jednom u Sarajevskoj odvalio ramenom u u prolazu, tamo oko onih cvećara gdje je baš stisnuto, namjerno, nije me prepoznala iako smo bili na suprotnim stranama jednom u sudnici :lolol:

Link to comment

Opasna je to mafija, brat joj je bio u DB pa kao izašao i počeo da se bavi privatnim reketiranjem još sredinom 90ih. Ja se ne bi češao o nju pre svega iz higijensko-estetskih razloga.

Link to comment
  • 1 month later...

клијент који живи у иностранству је кренуо оцу на сахрану. ухапшен је на аеродрому по потерници, одређен му је притвор. против њега је 2014 подигнута оптужница. молим тужитељицу да се закључи споразум како би што пре изашао и отишао оцу на гроб. она је једна од оних младих лепих амбициозних строгих кадрова који гледају свет са висине, одбије споразум. 

 

испоставило се да је клијент за исто дело осуђен 2008 године, одлежао казну. исто дело у смислу исти догађај, исте фактуре, исте фирме, исти докази.

 

оно, подигли су нову оптужницу за већ пресуђену ствар. 

 

мила мајко божија колики је то распад система.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, nautilus said:

клијент који живи у иностранству је кренуо оцу на сахрану. ухапшен је на аеродрому по потерници, одређен му је притвор. против њега је 2014 подигнута оптужница. молим тужитељицу да се закључи споразум како би што пре изашао и отишао оцу на гроб. она је једна од оних младих лепих амбициозних строгих кадрова који гледају свет са висине, одбије споразум. 

 

испоставило се да је клијент за исто дело осуђен 2008 године, одлежао казну. исто дело у смислу исти догађај, исте фактуре, исте фирме, исти докази.

 

оно, подигли су нову оптужницу за већ пресуђену ствар. 

 

мила мајко божија колики је то распад система.

Jel može sad da tuži državu?

 

Hoće mlada i lepa snositi neke posledice i zašto ne?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...