Jump to content
IGNORED

Pravosuđe u Srbalja


Muwan

Recommended Posts

Колико знам долази уз оперативни систем већ инсталирано, тако да им то не би био проблем. Ваљда :D. Мислим да је већа препрека за неку модернизацију у том смислу информатички неписмен кадар - и у суду, и код адвоката, и у тужилаштву.

Link to comment

Ja sam u sudu bio veliki beli vrač jer sam im posle x godina korišćenja racunara otkrio tajnu da sa ctrl +, moze da se poveca font 😁

Prvo su danima obilazili oko mene i nešto se dosaptavali, niko nije smeo da pita odakle mi slova normalne velicine. Joj te radosti kad su konacno mogli da odmaknu monitor od ociju 😂

Link to comment

A ti klinac 😝Ovde se na pocetku nekog topika raspitujes otprilike sta je pisarnica i gde se nosi podensak, a sada si iskusni advokat. 😂

 

U stvari smo svi omatoreli ovde…

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

Ja se sećam kad je tražio da ga banuju da bi mogao da spremi pravosudni. To je valjda jedini dogovoreni ban u istoriji PPP-a...

Jel vidite kakvu sam zrtvu podneo da bi postao krvopijaadvokat!

Link to comment

Izvinjavam se što prekidam šaljenje, ali govori nesuđeni ministar pravde:

 

 

 

Ne znam za vas, ali ni u najgorim vremenima nisam znao za tipove koji ovako pišaju po rođenom esnafu. Znao sam za razne prodane duše, pesnike, novinare, profesore, lekare itditd., koji su bii spremni na svakakva poniženja za mrve sa stola, ali niko, ama baš niko nije tako i toliko pljuvao u tanjir iz koga jede. OVO i ne pljuje, ovo povraća.

 

Boli ga naravno izbor sudija - on je postao sudija u divnom samoupravnom sistemu kad su sudije bile birane u lokalnim skupštinama(?!), kada su politički podobni šampioni udruženog rada mogli da biraju ko će da im sudi. 

 

Boli ga usaglašavanje domaćeg zakonodavstva sa EU - pa pobogu, neće valjda komore i pravnici da biraju između sebe, valjda će to činiti jednopartijska skupština. Fali samo ono: tako je svuda u svetu.

 

Boli ga tužiačka istraga(ko reko Cvijan?), boli ga učešće savetnika u pripremi ZKP, gde god se ugrozi tal je prtisak 'Zapada i nevadinih organizacija'.

 

Kako se ovaj bude uspinjao u hijerarhiji, a penje se, možemo računati da diktatura dobija sve otvoreniju formu...

  • +1 1
Link to comment

Klijent je okrivljen za uzgajanje marihuane i određen mu je pritvor jer postoje osobite okolnosti da će ponoviti krivično delo. Kad sam sudiji rekao da je fizički nemoguće ponoviti krivično delo jer se biljke ne gaje u jesen i zimu, sudija kaže: "Ja to ne znam"

 

Jebo moj posao.

Edited by nautilus
  • Haha 3
Link to comment

nije

 

ma i da jeste, nebitno je, velika je količina u pitanju. samo da mi da neko iole razumno obrazloženje. ovo je bilo baš ono, drndanje u mozak. "šta mi možeš, ja sam sudija"

Edited by nautilus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...