Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ako se ne varam Zagorac je otvorio meč sa tri prodora koja je promašio i da ga je u svakom napadu čuvao Lazarević i to jako lepo. Dao je dvojku krajem 2/4 preko Boldena (2+1). Inače ceo Mega Leks izgleda kao da su u nekom mentalnom kanalu.

Link to comment

Mega vise deluje kao da su se pokupili sa ulice da igraju. Nikakva naznaka koncepcije u igri. Nije pomoglo sto Kaba i Tejic nisu resili da im se igra, pa su igrali bez ucinka unutrasnje linije ceo mec.

Link to comment

Pretpostavljam da je problem u tome što je Miloju rečeno da neki igrači moraju da igraju, radi prodaje dakako i to sigurno loše utiče na atmosferu. Deluju prilično kao da su se skupili na letnjoj ligi u nba, tako i igraju, niđe tima.

S druge strane, fmp je dobio jer je verovatno rečeno Čoviću da iskulira posle onog izdrkavanja u prošlom kolu, pa je njegov učinak bio konstruktivniji, nije toliko smetao. Još je Žižić seo ovom timu kao kec na desetku, a za Boldena ćemo tek da vidimo.

 

edit - Zagorac je mnogo nešto nervozan ove sezone, ne znam u čemu je stvar.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Mezi pošla tri sjajna igrača: luvavu,ivanović,nikolić i onaj što nije umeo da zabodr bacanja.skoro čitava petorka i to kakva.

zagorac u kanalu.previše tereta ali valda će se vratiti

Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni nabavio drug preko firme, ide nas trojica a ima valjda 5 karata ali ne garantujem da nije vec nekome obecao. Sudeci po interesovanju na pocetku sezone, kad je na svakom mecu bilo bilo popunjeno recimo 65-75% hale, ne vise cak ni protiv Cedevite u super terminu, mislim da su dobre sanse da ni veceras nece biti puno nego ono, 3/4 ili malo vise jer je ipak evropski debi.

Link to comment

Evo sad sam proverio s drugom, nije nikome obecao sto znaci da ima dve karte viska, ide u pola 6 u firmu da ih preuzme. Mi smo tamo oko 6, cenim, mozda i malo kasnije cak jer stvarno ne ocekujem guzvu kao protiv vecitih proslih godina, tako da mozes doci i imas dva komada od mene. Ako treba zadenucu cvetic u kosu kao Mira Markovic, mada ces me lako prepoznati po velikom nosu.

Link to comment

Satrase zabari trojkama, 3 od 4 cetvrtine su peglali kao na treningu, sami kao duhovi, a ona jedna tj. pola druge cetvrtine ih nije isao sut, mada je i to uglavnom bilo bez odbrane. Plej Grin ih pokidao, dosta je nizak pa je prolazio onako basketaski, prvim korakom, i razigravao ostale koji su to maksimalno iskoristili a i nije da im je bilo nesto tesko. Mega ocajna manje vise ceo mec, bilo samo par naleta po par minuta solidne igre i to je to. Novak jebeno ne moze da sutne bez da radi onaj odvratni step bek, decko ima neku gresku u mozgu definitivno. Ostali jednako losi, samo se Kaba nesto borio lavovski ali sve u svemu ocaj.

Link to comment

Evo sad sam proverio s drugom, nije nikome obecao sto znaci da ima dve karte viska, ide u pola 6 u firmu da ih preuzme. Mi smo tamo oko 6, cenim, mozda i malo kasnije cak jer stvarno ne ocekujem guzvu kao protiv vecitih proslih godina, tako da mozes doci i imas dva komada od mene. Ako treba zadenucu cvetic u kosu kao Mira Markovic, mada ces me lako prepoznati po velikom nosu.

Hvala Zli, nesto iskrslo juce pa nisam stigao do Mitraje, bice prilike.....

Link to comment

Režiser iz Mitrovice se nije proslavio ali ako sam skontao kako treba na 2min do kraja na plus 4 za Megu ubacuje se lopta iz auta, Jaramaz (mislim) je hvata i kliza se, pada na parket, sudija prekida i izvodi se aut ponovo. Aca Trica sa pozicije Sina Dragana hoće da utrči na teren, Cibonina klupa dobija tehničku, Jaramaz maši bacanje, na kraju Marineli maši trojku za pobedu, Mega dobila 2 razlike. Trica pokušao obračun posle meča, ali nije uspeo valjda, mada retard od režisera ništa od toga nije prikazao, slikao je decu po publici 90 posto prenosa, jebem ga usta pedofilska.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...