Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1 hour ago, Moća said:

Tast ima gume R15-185-65, nudi mu jedan lik neke continental winter t819 za 4000 po komadu ali 190-50 jel to moze ili ne?

 

Standard je (bio) 175-13 185-14 195-15.

Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Tast ima gume R15-185-65, nudi mu jedan lik neke continental winter t819 za 4000 po komadu ali 190-50 jel to moze ili ne?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

190 nije sigurno, možda 195, ali s profilom 50 auto bi bio dosta niži što za zimu nikako ne valja.  Znači odgovor na tvoje pitanje je ne, nikako.

Link to comment
190 nije sigurno, možda 195, ali s profilom 50 auto bi bio dosta niži što za zimu nikako ne valja.  Znači odgovor na tvoje pitanje je ne, nikako.
Hvala :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...
16 hours ago, foto said:

Da li neko ima uvid u sveti gral, poznatiji kao katalog amss i moze da mi da bar okvirnu cenu za 1 prenos?

Fala vi i gde culi i gde ne culi. 

 

https://registracija-vozila.rs/amss-procena-vrednosti-putnickih-vozila?view=form

 

 

https://registracija-vozila.rs/105-uncategorised/93-koja-je-procedura-za-prenos-vlasnitva

Edited by Milosh76
Link to comment
30 minutes ago, Tpojka said:

 

Pa zar ne vide već u saobraćajnoj šta ima? :happy:

ama to su "kutije" ljudi, oni ne treba da gledaju, ima ko je zadužen za gledanje...

 

Msm, jaaaaaaa se našla dobjašnjavam o čem pojma ne znam!!  Van radnog vremena i svega regularnog, ma horor! 

Edited by vindabona
Link to comment

Jel zna neko korektnog limara oko gradske bolnice, treba mi nameštanje branika, nema farbanja i sl, "samo" da posloži i upakuje branike. Kupila sam auto sa tim nekim malim luftovima koji me živciraju dozlaboga, a onda sam pre par dana  u ovoj magli jedan luft dodatno proširila i užaaasno me nervira, stoga hoću neki korektan čovek da to sve pritegne, utegne, uklopi ili štaveć. E pa zna li neko korektnog limarskog pritegača na Zvezdari? 

Link to comment

@renne

hvala.

znači košta isto kao i duguljasta. iz saobraćajne može samo da im bude jasno da to nije moj hir nego potreba.

utripovao sam se da se plaća extra.

da im ja tu izvodim besne gliste, a oni rade sa 'vidite kol'ko je ovde sveta koji čeka normalne tablice od šes' jutros, a vi baš zapeli za te buckaste'

Link to comment
On 18.1.2020. at 7:18, djeneralche said:

Cosak Dimitrija Tucovica i Branka Krsmanovica ima par servisera, verovatno ima i neki za to sto tebi treba.

Hvala djeneralce!

Tamo znam da ima Mića električar, to nekad bila ozbiljna firma, ali odavno već ne posećujem jer se ooopasno iskvarilo sa uslugom. Nisam primetila limare, obratiću pažnju. Čuh za nekog naaavodno dobrog na Bulbuderu, ali trebaće mi vremena da saznam i istražim. Znam da ima brdo majstora u V. Ilića kod Cvetkove pijace, doduše uglavnom vulkanizera, ranije bio širok dijapazon svega i svačega u Južnom bulevaru, sad i to smlaćeno i porušeno... iiiisto ko kafane... gde nestanu ti ljudi što su nekad tu radili u tim kafanama i držali te neke male radnje? (ovo više pitanje za sebe, da ne trolujem)

U svakom slučaju, hvala.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...