Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Pa ako mogu farovi da se poliraju, iako je plastika, valjda nekako može i staklo. Dobro si prošla, savetuju te da promeniš samo šoferku. Staaarii PPP bi predložio zamenu celog auta [emoji38]ol:

 

 

 

 

[emoji3]

 

Dobar je moj autic, ko bombona, zato sam se i smorila -.-

 

 

Link to comment
3 hours ago, Jumanji said:

Odmah se nadje neko da drzi predavanja emoji849.png znala sam

 

Kako da mi smeta kada je ispred suvozaca, a drugo nije bilo staklo skroz cisto jer su metlice lose brisle, problem je star 2-3 dana, ne vozim tako mesec ili vise, a i tragovi si jedva vidljivi.

 

 

 

 

Tako kaži, tebi je levi brisač suvozački. Ili ti je volan na desnoj strani.

 

 

edit

ako je neko minimalna ogrebotina možda se može nešto uraditi, ali ne znam za poliranje stakla.

Edited by čekmeže
Link to comment

Ma ne, pogresno sam napisala, sada vidim. Pocela sam pricu da je moj brisac taj ispred mene los, kao i desni, a onda kada sam zamenila metlice, zamenila im i uloge. Nije levi ogrebao soferku (levo je vozacki), vec onaj desno. Eto i to smo sredili.
Sredicu i staklo [emoji41]

Link to comment

@Jumanji

 

Meni je pre desetak godina naprsla šoferšajbna, pri dnu u nivou brisača. Pošto mi to nije smetalo pri vožnji bilo je ono sutra ću, od nedelje... Kad sam na kraju otišao u Glass servis kod Gradske bolnice rekli su mi da je prošlo dosta vremena od oštećenja i morao sam da menjam istu.

 

Pre par godina, na auto putu, kamion je bacio neki kamičak i napravio rupicu na šoferšajbni. Poučen prethodnim iskustvom, sutradan sam otišao kod ovih http://autostaklabgd.rs/ (jer su mi najbliži). Naliju neku smesu u rupu i onda nešto kao UV lampa (ako se dobro sećam). Kao kod čika Zube :). Sredili su tako da se ništa ne vidi. 

 

Drugaru je neko razbio zadnje staklo na Laguni. Zamenili su mu za par dana.

 

Sređuj to što pre.

 

Pozdrav

Link to comment

postoji razlika između udarca kamenčića, naprsnuća i ogrebotine. kada kamičak napravi “rupu” koja ne krene da se širi, to može da se popuni i tim reši problem. kada se pojavi linija naprsnuća tu nema spasa mora da se menja, ne odmah nekada prođe i po godinu dana dok se linija ne proširi na 10-15cm

 

za ove ogrebotine, možda neko poliranje pomogne. nema tu šta da se puni

Link to comment

Slažem se da je sve to različito. Logično je da svaki taj, nazovimo kvar, ima različito rešenje.

 

Hteo sam samo da kažem da su oni meni rešili problem, jer kad kreneš da tražiš izađu razni oglasi.

 

Poz

 

U svakom slučaju ostaje savet da što pre ode i to sredi.

Edited by Deda Drda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...