Jump to content
IGNORED

Double Trouble


Lancia

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

jebi ga, ja sam kreten koji ne ume da pronadje sopstvene postove. (potajno?) mi u glavi da je da alvin dosao ovde i rekao, ppp cure i momci, imam! . par godina, dekada + i pol, imam nastavak:

 

 

mnogo lakse za shvatiti kolika je rosie carica (ima super album iz 2020 glasom koji stari kao bilo koji alkohol/dave alvin/ovaj topik.)

ja jos 10 godina i odjavljujem se.

 

+ ko nece da cumpri ti cupri:

 

 

boginja.

 

Edited by holden kolfild
  • Wub 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
On 29.10.2020. at 0:54, palfoot said:

halcyon ima samo obrnuti vokalni sempl iz it's a fine day, te kirsty hackshaw zapravo ništa nije otpevala, ali je ovekovečila spot sa nakoksanom domaćicom i sudoperom iz koje izranja beba. ovo je nešto suvisliji spoj sa (tada još nepoznatom) alison goldfrapp u ulozi rane 90e rejv dive sa enya trenucima ha!. opet beba u jednom kadru (i veš mašina umesto sudopere lol) a svakog trenutka hepi brejkbitovanje zvuči kao da će da se pretvori u baby d - let me be your fantasy. i kao što je neki komentator na spotu već primetio, čuje se uticaj sintova iz ove stvari na neke boards of canada trake, te ima i govorni sempl koji kao da je isto izašao iz njihove kujne. :heart:

 

 

 

 

 

Čuveni, maksimalno bizarni spot, čitao sam posle da je u stvari neka vrsta hommage-a njihovoj majci koja je godinama bila zavisna od Halciona.

 

 

EDIT:

 

Da ostavim i ja nešto na temi...

 

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

pojma nemam, meni je na prvi mah delovao kao neki japanac iz 70s, oni su ludovali tada, kupei-karavani i sta sve ne, mada ima dosta nemackih auromobila na placu.

 

jos jedna iz iste otpad edicije i verovatno najpoznatija lukasova pesma>

 

 

+

 

bili, mada mi se friski album nije previse dojmio, ali zato ovaj duet gitara sa molly je superiska.

molly izgleda kao da se teleportovala iz shoegaze benda iz '92 i dosla na ovo poljance. lepotica! mnogo je volim>

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...