Jump to content
IGNORED

Teniske legende


Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

29 minutes ago, Zli Gli said:

Svaka svima cast, ja nisam imao petlju da gledam ovu dvojicu kako placu i drze se nezno za rucice, malo je ipak previse

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Nije bilo strasno toliko, malo je Nadal trajhardovao sa plakanjemonim i u jednom momentu su preispatetisali ko da je covek ne daj boze umro, ali ukupan utisak je pozitivan, nije bilo too much kad se sve sabere i oduzme

Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

Svaka svima cast, ja nisam imao petlju da gledam ovu dvojicu kako placu i drze se nezno za rucice, malo je ipak previse

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ja pripalio tv kad sam pročito ovdje da je u toku posljednji meč Rožeov, reko’, da ne propustim istoriju uživo, ali onda poslije na pola plakanja ugasio… što znam, da se ne nakvasi nešto od tolikih suza, sad mi najmanje treba trošak za novi televizor… :unsure:

  • Haha 1
Link to comment
On 24.9.2022. at 10:13, Arthur Kirkland said:

Mislim da su se Rafa i Nole rasplakali jer vide i sebe za koju god u takvoj situaciji. Mada jeste malo krindz,nije niko umro :)

 

I to, i veličina momenta. Da si kamen, skljokalo bi te malo, a oni definitivno imaju posebne odnose i neizostavni su deo života druge dvojice, toliko mečeva i trofeja su razdelili međusobno, a koliko su vremena potrošili razmišljajući jedan o drugom samo oni znaju. Uopšte mi nije čudno da se isplaču ova dvojia pošto se, kako Rodžer priča čuju često i van tenisa i pričaju o koječemu. A i utiče kada neko plače pored tebe, sigurno je i to uticalo da se Rafaborg raspekmezi što mi je skroz ok, sad, držanje za ruke, moooožda malo too much, izgleda da su baš dobri a Mirka bila daleko. :)

 

Za nas najbitnije da se Novak gospodski ponašao svo vreme, i svoju ulogu odradio maestralno. 

  • +1 1
Link to comment

Nevezano za plakanje, cenim da cu sve vise da gotivim ovu dvojicu kako vreme bude odmicalo, slicno kao sa Jordanom 90ih, nesnosan lik dok je igrao, ali jedva vanvremenska pojava nakon toga.

 

Jedino da ne postanu potpuni imbecili van terena, tu Nole moze lepo da ih poduci sta ne treba raditi :D

Link to comment

Federer: "I lost my last singles match. I lost my last doubles match. I lost my voice from shouting and supporting the team. I lost last time as a team. I lost my job, but I am very happy. I'm doing well. I'm really good."  

👍

Edited by Serena
  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, Max Morlock said:

Higins: Sigurno neću držati Ronija za ruku, kao Rodžer Rafu 

Hvala bogu da neko normalno iskomentariše onaj cringe fest.

Ma preterali su sa patetikom, kao da je otisao u prevremenu peziju zbog bolesti, a ne u starosnu zbig godina nakon sto se naosvajao trofeja i trofeja. Da je ovo Del Potru napravljeno pa bih razumela tugu i suze, ali Rodzeru nije trebalo tako.

Neki njegovi fanovi su ovo doziveli kao kraj zivota, daleko bilo. 

1OBzCTu.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...