Jump to content
IGNORED

Teniske legende


Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Davno sam (još na tamou) napisala da, ko voli tenis, ne može da ne voli rođinu igru, pa su me neki napljuvali.
 
Iako Rođinu personu nikada volela nisam, tenis koji je igrao je savršen. Najbolja definicija je upravo ona da u njegovoj izvedbi tenis izgleda ' ništa lakše". 
 
Ed.
I da, kretanje mu je neverovatno, ali tu je već mrtva trka sa Noletom.
To je jedan od najvećih grehova u svetu sporta - tenis su pretvorili u sport nogu umesto ruku. Sve sami šatro olraunderi a zapravo nekdašnji prototipovi šljakatora, na svakoj podlozi proklizavaju, sve stižu i igraju 3 mertra iza osnovne linije. Golden era možeš misliti. U dva gema Edberga i Bekera ima više esencije tenisa nego u svim ovim petočasovnim spektaklima.

Meni je u neku ruku drago što je RF dobrim delom odbijao da se prilagodi, pa nek ga je i po parametrima to koštalo nepisanih goat titula i još slemova i rekorda.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Budja said:

Ma, ok je je sto on place, i porodica, odlazak u penziju,  zlatni sat kolektiva...

 

Nego mi je smesno sto Nadal place.

Ti bar zivis u latino svetu, znas koliko je laka muska suza.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Budja said:

Ma, ok je je sto on place, i porodica, odlazak u penziju,  zlatni sat kolektiva...

 

Nego mi je smesno sto Nadal place.

 

aj sto placu nego se drze za ruke kao da im tajnovitoj vezi dosao kraj

  • +1 2
Link to comment

Pa u neku ruku i jeste. 15-ak godina se oni lemaju i jedan drugom (i trećem i donekle četvrtom) daju smisao, publicitet i pomeraju granice. Gde bi bili jedni bez drugih, i sportski i finansijski? Srasli su u troglavu aždaju, jbg.

  • +1 1
Link to comment

Dvoglavu dobrodošnu aždaju, a Novak je vitez antiheroj koji se bori protiv nje. Nema ga uopšte u kadru na ovoj slici koja je obišla svet, niti njega Federerov oproštaj toliko pogađa da bi pustio suzu kao Nadal. Fedal je Fedal, takva priča je napisana.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...