Jump to content
IGNORED

Južnoamerički fudbal & copa libertadores


Mark Rothko

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

A sada nesto sasvim drugacije. Bolivija. Real Potosi-Blooming. Gosti imaju dosta bolju kampanju. Poluvreme 1-1, domacin ima igraca manje. Pre par minuta Real Potosi ostaje sa devet igraca nakon pogibeljnog starta njihovog napadaca. Nastavlja se mec, domaci durisu loptu upucenu pred sesnaesterac. Ona odskace par metara u polovini Bloominga, u krugu koji obelezava centar, pritrcava Arrascaita, jedini istureni igrac domacina i baaam, hvata volej sa centra, lobuje golmana u stilu Ibrahimovica. Nadam se da ce ovo moci da se nadje negde na netu.:Hail:

Edited by Miljenko
Link to comment
On 20.4.2019. at 10:38, levi said:

na Areni večeras urugvajska liga, Penarol - Cerro

 

mada je ovo možda više za topic Kladža 

Какав је квалитет фудбала у првом фудбалском разреду Уругваја?

Link to comment

Nista specijalno. Brazil i Argentina standardno odskacu u JA. Severnije se i dalje samo u Meksiku igra ozbiljniji fudbal (jesu MLS timovi konkurentniji u odnosu na period pre 5-6 godina, no i dalje su malo ispod).

Meni nije problem da pogledam; ja Bolivijce gledam redovno, a tu su utakmice skroz divlje.

Edited by Miljenko
Link to comment

I ja sam hteo da se ufrontim pre par dana i gledam Brasiliero i na kraju sam morao da se bakcem sa strimovima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Argentina je gotova sto se tice lige pa zato sad daju taj Liga kup. Brazil je godinama isao, sad ide Urugvaj, upravo ide derbi Montevidea, Penjarol - Nasional. Staaari stadion u Montevideu...

Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...