Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

1 hour ago, arheolog1981 said:

Pokupio s Reddit-a, Lagerta kao Visenya Targaryen u prequel-u o Egonovom osvajanju. Jab to gledo :)28cdf7e3a6ee9708e321f1aa27ef8200.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

Sta gledo? Drzo u ruci...

Link to comment
5 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

"The only reason Grey Worm should have called this people together is to redwedding them all" :Hail::lolol:

 

Preston nije lost ali meni je najbolji The Mauler:

 

Rantovanje bez pauze. 

Link to comment

Malopre odgledao, hanuma preplakala pola epizode, mene smorilo. Bar su roknuli onu smaracicu.

 

Epizoda uradjena u fazonu replike iz Kengura "pakuj opremu" .

Link to comment

Ne znam ko je ova visenija, al lagano uskače u vrh ribajzlaštva u gotu. 

Jel ima neka lista,  neko glasanje za najribu? 

Javlja li se neki kvalitet kasnije jerbo je na početku četvrte mršavo. 

Link to comment
5 hours ago, ZerrorR said:

Uglavnom, decko koji je rewriteovo epizodu 3, sad to isto radi sa poslednje dve epizode... 
 

 

 

Da, ima vise smisla u internoj logici GoT, ali posto je prethodno sve zasrano i ovo kako je napisano ima manji vow faktor i rupe od onoga kako je napisao kraj bitke za vinterfel.

 

Recimo, Cersei razrusi pola grada zelenim barutom, i onda vojska KLa i raja unutar Red Keep-a, svi srecni i veseli bore se za tu istu Cersei. To je vazno jer je to vow faktor koji okrece bitku. Meni se cini logicnije da onda nastaje totalni haos, u kome vojnici KLa prestaju da slusaju naredjenja Cersei unutar Red Keep-a u agoniji, totalna rezignacija isto kao kod severnjaka. I Deni i Cersei gube kontrolu. Onda Deni spaljuje dezertere severnjake i dok se necka da li da pali ili ne Red Keep, dolece strela i obara Drogona, koji pada ne u Red Keep nego tik ispred Jon-a.  Drogon umire, Jon gleda, i Deni se samoubija.

 

Sto se Cersei tice, ili je ubija Dzejmi ili Arja i smisle nesto sa Frankestajnom pored nje.

Link to comment

Sjebali su sve kad su postavili Cersei kao final big bad, umesto NK. Kad je Arya, iz nikome poznatih razloga, ubila NK, znalo se da nece presuditi Cersei. Da, mogli su i trebali Jamie-a da iskoriste za to ali su odlucili da mu sjebu multi sezonski arc. Lika koji je bio u zizi nekoliko sezona a pretposlednja sezona se zavrsila sa L+R=J je u zadnjoj sezoni bio "muh queen" statist. Za to vreme je ta ista queen postala hitler, umesto breaker of chains.

 

Dakle, ne moramo da ulazimo u detalje.... Kakva je taktika u bitci, dali je osvetlenje dobro, dali je kings landing okruzen sumom ili pustinjom, kako je Euron skenjao zmaja i slicno. Oni su osnovne, jednostavne narative u scenariju pogresno presentovali/napisali. Jbg...

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

 

Moze i na hnh department

 

 

Nisam fan muzike u seriji, kao ni glavne teme, ali evo priznajem da je ovo kul, cak i uz dozu seljackog (koja pristaje eksli) koju ima. Ovaj kompozitor dobro svira ovu gilmorovku, a bogami ni D(ebil) nije los (malo krut, ali jbg, nije profi muzicar i nema kad dovoljno da vezba) :sleep:

 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Meni je muzika masterpiece, i to kroz sve sezone, Iranac odradio odlican posao. Preko spice, svega vec pomenutog i meni omiljenog dela za Targaryen-e i zmajeve. 

Link to comment

I meni je muzika odlična, ne samo špica već i Rains of Castamere, Bear and the maiden fair i ova poslednja Jenny of Oldstones.

Nije morao DW da se vata gitare, i muziku će sjebati. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...