Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Ja sam to samo video na sliki. Dok ne provrtim, nemam mišljenje. :fantom: (Windows 8 sam, s druge strane, dosta istraživao, i mogu da poverujem da to radi ok u touch varijanti).

Link to comment

Jbg, moraju da izmisle nešto novo, industrija mora da raste. Ja znam ljude koji vrlo uspešno koriste kompjutere već 10 godina stare. Sami kompajliraju svoj linux, radi sve k'o sat. Kada bi se ta pošast raširila, onda više CEO ne bi mogli da lete privatnim džetovima i dele bonuse od 10-tak mil. dolara. Ne smemo to da dozvolimo! Moramo da nastavimo da kupujemo svako sranje koga se sete... Kompjuter ugrađen u WC šolju koji direktno analizira fekalije i šalje report doktoru je sledeći krik mode. Svaka kuća morati će da ima barem po 1, uskoro doktori neće hteti da te prime za pacijenta ako to nemaš (to im je omiljena metoda, nešto nalik prodavanju cigle, pun not intended).Idu mi svi više na onu stvar.Indy, the Neoluddite

Edited by Indy
Link to comment

ampe (kinezi) sa sendvicom, hdmi, 1.5ghz dual core, sd slot, IPS 10.1 inch = 100 eura, verzija sa 9,7 skrinom 110 evra, 8 inca 75 eura. bruka stvari preinstalirana, am shop prisutan (pandan google play-u samo gde je aprolutno sve za dz :D)kupio pet komada u svim velicinama i bojama :Dconew_ampe_a10_1.jpg

Link to comment
хм... а где има за те паре?овде је 130 фунти а на dealextreme је око 180 евра, а и на амазону тако нештошто се тиче процесора -- линк
Taubau-u... do sad a sa kolegama smo narucivali PO 20 komada (pa se cena mogla jos oboriti). Moguce da smo pogurali cenu sa demandom :-)
Link to comment

Reader, reader, i nisam za bolje. :DU principu mi telefon završava posao, samo me nervira mali ekran za surfovanje i e-knjige, a tu mu ovo dođe taman.

Link to comment
Meni je to malo za tablet (ne da mi tablet treba). Taman 1 reader.
uh, nije bio potreban ni meni, al kupih ga (tablet kao takav - samsung galaxy tab) prošle godine u naletu potrošačke groznice. častila sebe za novu godinu, a ušla u telenor da im dam dokaz da sam platila račun (jer su me pre toga bili isključili :lol:). toliko o odgovornom upravljanju sopstvenim budžetom.al nisam se pokajala. fercera ko lud, imam neograničen internet, surfujem ko mutava, baterija mu dugo traje, čak i kad gledam filmove/serije. angry birds nikad bolje :D jedino što mi juče rikno jedan piksel, sad cenim da će to opako da me nervira. Edited by MaryPoppins
Link to comment
jedino što mi juče rikno jedan piksel, sad cenim da će to opako da me nervira.
Ne znam ništa o tom Galaxy-ju konkretno, ali moj prošli iPhone je imao sličnu zezalicu. Kod iPhonea je problem što su mu konektori za npr. slušalice, kao i onaj glavni port gde se utačinje kabl za sinhronizaciju/napajanje non-stop otvoreni i izloženi elementima. Negde sam pročitao da tu može da upadne razno đubre i izaziva smetnje koje se vide kao (između ostalog) nedostajući pixel. (Meni su se takođe pojavljivali neki meniji bez veze i razloga). Elem, kad sam to malo očistio sa čačkalicom, povratio se pixel. Doduše posle bi se to ponavljalo, do sledećeg čišćenja.
Link to comment

auh, sad pogledah taj ulaz za napajanje - dosta je sličan onome za ajfon, širok i otvoren - i imala sam šta da vidim. ako je prljavština razlog za onesvešćivanje piksela, onda mi je čudno što uopšte imam sliku :) ovo je strašno. moram pod hitno da nabavim neku navlaku za sokoćalo, inače neće dugo potrajati. odoh da čistim tablet :D

Link to comment
Reader, reader, i nisam za bolje. biggrin.gifU principu mi telefon završava posao, samo me nervira mali ekran za surfovanje i e-knjige, a tu mu ovo dođe taman.
Ima tu jedan problem, tableti nisu dobri kao readeri jer im baterija ne traje dovoljno dugo.Jasno, rastegljiv pojam "dovoljno dugo" a tu mislim bar dva dana...
Link to comment

Meni realno treba novi comp. Lap top koji imam je 5 godina star i vidi se da je za penziju. E sad razmisljam, imam poslovni lap top koji je dobar, a ovaj privatni koristim za surfing, citanje i eventualno neki Footbal manager to i tamo. Tako da mi je palo na pamet da je smislenije da uzmem neki tablet nego novi lap top.Naravno, iPad mi je prvo pao na pamet. E sad me interesuje misljenje znalaca koja je neka optimalna ili preporucena opcija kad su tableti u pitanju? Ne znam ni sta sve postoji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...