Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

8 hours ago, Moracikus said:

Nas junak se vise uopste ne javlja.

Izgleda da je on jedini kome 2020 savrseno odgovora.

Ne trosi vise 3 sata dnevno po javnom prevozu i tako ima vise energije da pretovara gajbice poslije podne.

Ako ovo potraje mozda i ubode neku jeftinu nekretninu na dobrom mjestu.

Onda mozemo i da zakljucamo ovaj topic.

 

Idemo, down, down, down. 40% nadole batice, ajmo, ajde, svi u prodaju!

Apsolutno odgovara sve.

Edited by noskich
Link to comment

@roksi
+1
I meni je Andrews ok i počinjem da naginjem ka Labour (dictator Dan koristim sarkastično prema anti lockdown I free citizens).

S druge strane treba i judicial inquiry da se završi pa ako je kriv neka odgovara.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk





Link to comment
Nije sto je kod vas[emoji769] nego stvarno vise nemam snage da pratim sta pricaju - ok, testira se; ok, ima dosta pozitivnih; ok, ima mrtvih; niko ne spominje kako stojimo sa tezim & teskim slucajevima vs novopozitivnim i tako dalje... Ili ja nisam ispratio? #sranje nonetheless
Ima informacija ako znaš gde da gledaš. Ne znam kako izveštavaju na TV ali ja na twitteru pratim neke likove koji objavljuju statistiku kolko je ljudi kritično, kolko je u ICU, community transmission, dvonedeljni prosek...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
13 hours ago, noskich said:

 

Idemo, down, down, down. 40% nadole batice, ajmo, ajde, svi u prodaju!

Apsolutno odgovara sve.

Plutokrate nas natjerale da zivimo tvojim stilom. Gomilamo balans na bankovnom racunu a kad deficit bude 1TR odstampat ce novac i realno smanjiti za 40% nasu ustedjevinu. Nema razloga za slavlje batice vjeruj mi.

Link to comment
19 hours ago, papapavle said:

Možda se ovde potkrala nula viška (ne menja na stvari).

 

nazalost, nije. jucerasnja brojka je 14,389. uzas... 

 

ups, u pravu si! to je brojka za komplet spaniju. 

Edited by roksi
Link to comment
9 hours ago, magi said:

@roksi
+1
I meni je Andrews ok i počinjem da naginjem ka Labour (dictator Dan koristim sarkastično prema anti lockdown I free citizens).

S druge strane treba i judicial inquiry da se završi pa ako je kriv neka odgovara.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk




 

 

upravo to, HQI je u toku pa ako treba da odgovara odgovarace, kao sto je i sam rekao bezbroj puta. ali svaka mu cast na ovim nepopularnim merama - to je dokaz sam po sebi da u ovom trenutku (toliko bitnom po sve nas) ne juri politicke poene.

 

21 slucajeva danas... svala cast viktorijanci/melburnijanci! maske na lice + strpljenje. we are almost there (covid-normal 'there', naravno).

Link to comment
11 hours ago, magi said:

Ima informacija ako znaš gde da gledaš. Ne znam kako izveštavaju na TV ali ja na twitteru pratim neke likove koji objavljuju statistiku kolko je ljudi kritično, kolko je u ICU, community transmission, dvonedeljni prosek...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Da ovamo.

Link to comment

Viktorija se zesce obrukala sa karantinom, izazvala smrt 700 ljudi, i realno odlozila otvaranje granica za 4-5 mjeseca izazivajuci stetu od 100nak BN dolara.

Da nisu usrali stvar angazovanjem dodgy privatnika koje je rezultiralo placanjem $20/h nekvalifikovanih radnika (koji istovremeno voze Uber ili rade u 711) da budu na prvoj linij fronta i cuvaju nas od Covida ja bi danas bio u Noosi i trosio pare koje bi zavrsavale u dzepovima ljudi koji sada primaju vladinu socijalnu pomoc.

 

Umjesto toga se danas iz vjerovitog MEL, svaki dan u 9.00am radujem smanjenju broja dnevnih slucajeva.

Samo 11 :violin:

Link to comment
On 19.9.2020. at 6:52, Moracikus said:

Plutokrate nas natjerale da zivimo tvojim stilom. Gomilamo balans na bankovnom racunu a kad deficit bude 1TR odstampat ce novac i realno smanjiti za 40% nasu ustedjevinu. Nema razloga za slavlje batice vjeruj mi.

 

Zlato i srebro 65% nagore od kada sam kupio batice.

Link to comment
Najgora gradnja na svetu zauvijek:
https://au.finance.yahoo.com/news/most-nsw-apartments-have-building-defects-210000777.html
 
a new report from Deakin University has revealed 97 per cent of apartment buildings in New South Wales, and 85 per cent across Australia have some form of structural defect.
 
Prodajite +30 godina zivota za fusheraj. VREDI!!!
Pa zato svi kažu ne uzimaj stan nego ili unit ili freestanding house.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...