Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Sinoć bila predobra noć, uz ovaj double :wub: :royhandel.jpgPrvo Roj, zatim Džordž Fridrih. Znači, ludilo...Jbg, nisam audio-ekspert, al eto da još jednom pohvalim gramofonske ploče. Naravno da zbog neravnomernog kvaliteta vinila/zapisa one mogu da budu velika lutrija i dovedu nas do spektakularnih zajeba. Ipak, kada ubodemo iole ok primerak, zvuk je svuda u prostoru i "sweet spot" je cela soba. I potpuno obara ta neka trodimenzionalnost svirke i raspoređenost muzičara na imaginarnom stejdžu ispred našeg kauča, uz konstantni osećaj PRISUTNOSTI izvođača, u istoj sobi sa slušaocem.

Edited by Willow
Link to comment
sve me je vise sramota sto uopste ne razumem black keys... auerbachov solo mi je strava, kupio i vinil, al b.k. nista.
što bi te bilo sramota?ajde da kažem da bk mnogo više slušam (i volim) tek nakon auerbachovog solo albuma (zapravo taj mi je i dalje najdraži)brothers zvuk mnogo duguje upravo tom solo albumutakođe, veliki je broj onih koji novi bk ne vole, niti solo d.a., a bili su fanovijedino me Attack and Release žešće smara i nemam nameru da ga slušam ponovo-----------------------------neke od najdražih ploča su pokloni, a ova je opasna (i ženska i ploča), bez obzira kako nabavljenaMarianne-Faithfull--Broken-English--albumcoverproject.com-.jpghttp://www.youtube.com/watch?v=F-H55V_oma0

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...