Jump to content
IGNORED

SOČIVA


ToniAdams

Recommended Posts

40 minutes ago, Tsai said:

Oko mi igra vec preko mesec dana, povremeno. Zakazo sam pregled sad. Jel se nekom desavalo to? Stres, anksioznost, ekrani? Ja se usro da nije neka tumorcina. Nosim sociva bas dugo. 

 

Dešavalo se meni. (miopija, blabla na šta ne kukah :lolol: ) 

Šalim se. Prođe posle nekog vremena, nije frka ako je povremeno. Mislim da ima veze s mišićima, ne sa očima. 

 

Nego, imaću sad trajni osećaj krivice da sam zlog odvratila od korekcije dioptrije. Da sam to uradila i za vakcine, samokaznila bih se 

Link to comment

Nisi me odvratila, otprilike cu ici krajem godine. Vise drugova je radilo, svi postali sokolovi i bez nuspojava. A i nikad jeftinije nije bilo, smesna cena.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Cekiraj D3 - za igranje oka
 
 
Ne znam sta je tacno D3 i igranje oka ali drug je imao i minus i plus a ja "samo" minus 2.5 a i ovi su ultra mega temeljni kad pregledaju, skontace valjda sve sto treba.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
  • 2 months later...

Širene zenice, radost imanja tamnih očiju na dva sata. :wub:

 

Kontrola očiju, redovna, sve ok uprkos mojim katastrofalnim očekivanjima, mušice i zamućenje idu u rok službe. Divna, topla zen doktorka. Ovo kad mi mrndžaju oko očiju i gledaju direkt u mozak moraju da budu fini, inače doživljavam kao nasilje. Idem od sad kod nje, možda razmislim čak i o laserima, kad je neko tako sav negujuć kao ova :heart:

Link to comment
5 hours ago, Svemir Zeka said:

Širene zenice, radost imanja tamnih očiju na dva sata. :wub:

 

Kontrola očiju, redovna, sve ok uprkos mojim katastrofalnim očekivanjima, mušice i zamućenje idu u rok službe. Divna, topla zen doktorka. Ovo kad mi mrndžaju oko očiju i gledaju direkt u mozak moraju da budu fini, inače doživljavam kao nasilje. Idem od sad kod nje, možda razmislim čak i o laserima, kad je neko tako sav negujuć kao ova :heart:

koja je? daj na pm ako neces vako

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...