Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 hours ago, Midgeta said:

Kako su smorili sa ovim kritikama sto nece da se vakcinise:isuse:

Razocarali se ljudi, neka se pise o tome da postoje sankcije za nevakcinisane. U Srbiji danas ne vakcinisu decu vakcinama koje postoje decenijama

  • +1 1
Link to comment

 

 

 

9 minutes ago, Sandradjer said:

Razocarali se ljudi, neka se pise o tome da postoje sankcije za nevakcinisane. U Srbiji danas ne vakcinisu decu vakcinama koje postoje decenijama

Pa ne pise se nesto posebno o tome da postoje sankcije za nevaksinisane, ovo je sad vise izdrkavanje, po mom misljenju, jer Djovak je svakako prihvatio posledice svoje odluke i rekao da ostaje pri njoj

  • +1 1
Link to comment

 

Ni Australija mu nije sigurna, koliko znam onoj jednoj teniserki su već skinuli trogodišnju zabranu ulaska, Novaku još uvijek ne?!

 

Doduše, bez redovnog takmičarskog tenisa nema ni u Australiji šta da traži.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Midgeta said:

 

 

 

Pa ne pise se nesto posebno o tome da postoje sankcije za nevaksinisane, ovo je sad vise izdrkavanje, po mom misljenju, jer Djovak je svakako prihvatio posledice svoje odluke i rekao da ostaje pri njoj

Nisam u toku, vidim samo ovo sto je Pesic pisala.

Takodje, kod nas je vakcinacija losa u procentima, ne samo protiv kovida nego i druge vakcine su u pitanju. 

Tako da, po meni, sasvim mi je razumno da su ljudi razocarani jer su bili veliki fanovi. I onda idol zdrav i prav ne doprinese kolektivu svojim vakcinisanjem.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

I onda idol zdrav i prav ne doprinese kolektivu svojim vakcinisanjem.

 

 

Govedo je to sebicno, ja da ti kazem. Kao da bi izgubio nekoliko miliona dolara i nekoliko hiljada bodova kad bi doprineo kolektivu tako sto ce da se vakcinise prevazidjenom vakcinom... oh, wait.

  • +1 3
Link to comment

Ne znam, mene podosta nerviraju njegova mambo džambo sranja, ali čovek svesno ispašta zbog svoje odluke u tolikoj meri da mi je bespredmetno da sada mi tu kao nešto seremo na tviteru o tome. Teško da postoji osoba na planeti zemlji koja ispašta zbog odluke da se ne vakciniše koliko Novak. Ne računam zdravstvene posledice.

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Nisam u toku, vidim samo ovo sto je Pesic pisala.

Takodje, kod nas je vakcinacija losa u procentima, ne samo protiv kovida nego i druge vakcine su u pitanju. 

Tako da, po meni, sasvim mi je razumno da su ljudi razocarani jer su bili veliki fanovi. I onda idol zdrav i prav ne doprinese kolektivu svojim vakcinisanjem.

 

 

 

Pa los procenat vakcinisanja uopste ima veze sa opstim neobrazovanjem, i ne bi se promenilo, ja bar mislim, ni da se Novak danas vakcinise.A i ne vidim iskreno kako bi on doprineo time kolektivu, moram priznati da mi nije jasno to ocekivanje od poznatih licnosti da budu neki primer za sta god, covek je vrunski, verovatno najbolji u istoriji teniser, ali ko je cekao njegovo misljenje o vakcinaciji da odluci za i protiv, zakasnio je i za vakcinaciju i za zivot i prikljucenije

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Ne znam, mene podosta nerviraju njegova mambo džambo sranja, ali čovek svesno ispašta zbog svoje odluke u tolikoj meri da mi je bespredmetno da sada mi tu kao nešto seremo na tviteru o tome. Teško da postoji osoba na planeti zemlji koja ispašta zbog odluke da se ne vakciniše koliko Novak. Ne računam zdravstvene posledice.

Pritom, kritikovao sam ga za sve pare zbog toga zimus, a onda sam dva puta fasovao omikron za 6,7 meseci iako vakcinisan tri puta, jednom od toga Fajzerom. Njegovi stavovi mi nisu bliski i ne podrzavam ih, ali jednostavno vakcinacija samom evolucijom korone u light verziju (srecom, iako nazalost jos uvek umiru ljudi ali u dosta manjem procentu nego pre) se za sada nije pokazala delotvornom protiv suzbijanja omikrona jer ocigledno nije prilagodjena istom ( napominjem da se ne razumem, ali vidimo svi rezultate ). Kao pravniku, drzanje pravila koja ne idu uz ovogodisnji zeitgeist moze da prouzrokuje samo kontraefekat u buducnosti. Ali njihovo dvoriste, Novak neka gleda u buducnost, ide zivot dalje i to je to.

  • +1 2
Link to comment
38 minutes ago, harper said:

 

Govedo je to sebicno, ja da ti kazem. Kao da bi izgubio nekoliko miliona dolara i nekoliko hiljada bodova kad bi doprineo kolektivu tako sto ce da se vakcinise prevazidjenom vakcinom... oh, wait.

Kakav je takav je, njegova stvar. Poznat je, pise se o njemu. Eto i ja koja ne pratim znam da mu se brat verio :D

 

Sto se tice vakcinacije nisam strucna. Samo znam osnovna nacela pelcovanja (ono tipa visok procenat vakcinisanih vodi ka iskorenjivanju bolesti) i verujem u zvanicnu medicinu jos uvek. 

 

A stanje u Srbiji je sto se tice vakcinacije lose, i trebalo bi da se prica o tome ili da cutimo i vratimo male boginje, mozda i velike, paralizu,...

 

To sve nije Djokovicev posao i nema veze sa njim. Sto se mene tice bilo koja nevakcinisana osoba (a da je zdrava da se vakcinise) ne doprinosi kolektivu za svaku zaraznu bolest ukljucujuci i kovid 

Link to comment
16 minutes ago, Midgeta said:

Pa los procenat vakcinisanja uopste ima veze sa opstim neobrazovanjem, i ne bi se promenilo, ja bar mislim, ni da se Novak danas vakcinise.A i ne vidim iskreno kako bi on doprineo time kolektivu, moram priznati da mi nije jasno to ocekivanje od poznatih licnosti da budu neki primer za sta god, covek je vrunski, verovatno najbolji u istoriji teniser, ali ko je cekao njegovo misljenje o vakcinaciji da odluci za i protiv, zakasnio je i za vakcinaciju i za zivot i prikljucenije

Slazem se.

Kod dela publike je izgubio postovanje. Takav je zivot javnih licnosti

  • +1 1
Link to comment

Da li bi izgubio poštovanje kod dela publike da se vakcinisao?

 

 

Esid:ne znam odgovor  i verujem da niko ne zna, ali mislim da ne bi.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...