Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

8 minutes ago, harper said:

Iskreno se nadam da ce ovo da urade i da ce ih Djokovic odrati od odstete na sudu, taman da vrati ono sto je izgubio u ovom procesu.

Meni ovaj predlog da sve ostane u familiji i da Džejkova sestra Magi igra oba Đokovićeva brata zvuči baš prikladno:

 

Civil Order Risk: Who would play who in a Novak Djokovic saga miniseries

 

5ef1ff98ca8ff56c3ee993aba3267324b737e924

 

 

As the beating heart of Civil Order Risk, the role of Djokovic requires serious chops. You need someone who can capture the Serbian’s simmering intensity while also playing a top athlete convincingly. For this reason, we’ve gone with Jake Gyllenhaal, an actor with a proven track record of tackling psychologically complex subjects (see: Prisoners, Donnie Darko, Jarhead and Nightcrawler).

 

Gyllenhaal is also in impeccable condition (see: Southpaw) and is more than up to the challenge of recreating Djokovic’s gruelling physical endeavours, like sitting for a nine-hour interview with Immigration.

 

Film stars turning to TV has become a popular trend, and if Gyllenhaal nails the role, Civil Order Risk might just be his Mare of Easttown. To keep things in the family, we’ve also reached out to Jake’s sister, Maggie, to play both of Novak’s brothers, Marko and Djordje Djokovic.

 

...

 

a792082ae8256e8e248590269755af8e213e423f

 

 

SaE

  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Meni ovaj predlog da sve ostane u familiji i da Džejkova sestra Magi igra oba Đokovićeva brata zvuči baš prikladno:

 

Civil Order Risk: Who would play who in a Novak Djokovic saga miniseries

 

5ef1ff98ca8ff56c3ee993aba3267324b737e924

 

 

As the beating heart of Civil Order Risk, the role of Djokovic requires serious chops. You need someone who can capture the Serbian’s simmering intensity while also playing a top athlete convincingly. For this reason, we’ve gone with Jake Gyllenhaal, an actor with a proven track record of tackling psychologically complex subjects (see: Prisoners, Donnie Darko, Jarhead and Nightcrawler).

 

Gyllenhaal is also in impeccable condition (see: Southpaw) and is more than up to the challenge of recreating Djokovic’s gruelling physical endeavours, like sitting for a nine-hour interview with Immigration.

 

Film stars turning to TV has become a popular trend, and if Gyllenhaal nails the role, Civil Order Risk might just be his Mare of Easttown. To keep things in the family, we’ve also reached out to Jake’s sister, Maggie, to play both of Novak’s brothers, Marko and Djordje Djokovic.

 

...

 

a792082ae8256e8e248590269755af8e213e423f

 

 

SaE

 

Ma, ovo je neka zajebancija na nivou Njuz neta. Bez Novakovog pristanka ne bi smeli da urade tako nesto a on ce im ga dati na Sveti Nikad.

Link to comment
29 minutes ago, harper said:

Jos nekoliko strana ovog topika i jebes mu mater ako ne postanem antivakser.

 

Pazi, ne samo antivakser vec i libertarijanac.

 

Dakle, gradonacelnik Madrida (PP, desnica, u Madridu polu-liberarijanska) kaze, nema problema, slobodna smo zemlja,  moze Novak da igra u Madridu, ali Pedrito Sanchez (premijer, socijalista) na fonu Morisna tratlja da nema niko ko je iznad zakona.

 

Neki spanski libertarijanci kace i srpsku zastavu na status, a1 liberarijanac (Spanac) koji ovde u Ekvadoru radi, kontroverzna licnost u najmanju ruku pise ovako

"Samo videti mrznju koju je probudio Djokovic medju onima koji podrzavaju statu quo, medju onima koji brane "pravila", je dokaz kako  je taj diskurs bez glave i repa.

Djokovic ne uzrokuje niti sprecava zarazu ni u Australiji ni u bilo kom drugim mestu."

 

image.png.0a9d5aa563885316bd502f7d9a03cb9b.png

 

image.png.81dfa146210c7db2787875c7880daa6a.png

 

image.png.3e3632d90673f608929fca7e7fae3b29.png

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Budja said:

 

Pazi, ne samo antivakser vec i libertarijanac.

 

Dakle, gradonacelnik Madrida (PP, desnica, u Madridu polu-liberarijanska) kaze, nema problema, slobodna smo zemlja,  moze Novak da igra u Madridu, ali Pedrito Sanchez (premijer, socijalista) na fonu Morisna tratlja da nema niko ko je iznad zakona.

 

Neki spanski libertarijanci kace i srpsku zastavu na status, a1 liberarijanac (Spanac) koji ovde u Ekvadoru radi, kontroverzna licnost u najmanju ruku pise ovako

"Samo videti mrznju koju je probudio Djokovic medju onima koji podrzavaju statu quo, medju onima koji brane "pravila", je dokaz kako  je taj diskurs bez glave i repa.

Djokovic ne uzrokuje niti sprecava zarazu ni u Australiji ni u bilo kom drugim mestu."

 

image.png.0a9d5aa563885316bd502f7d9a03cb9b.png

 

image.png.81dfa146210c7db2787875c7880daa6a.png

 

image.png.3e3632d90673f608929fca7e7fae3b29.png

 

Bice toga jos i vise. Video sam neki tekst danas u kojem se pise o razlozima ovog australijskog izbacivaca iz zemlje i na jednom mestu kaze "Djokovic could incite pro-choice sentiment". E, to ja zovem bad choice of words.:laugh:

Edited by harper
Link to comment

 

Sve to izlazi iz odbijanja političara da proglase vakcine obaveznim iz straha od reakcija, i prouzrokuje ova smešne identifikacije na različitim kontinentima u različitim kulturama. Već sam pominjao kako se sa Đokovićem (koji je po svom stavu najbliži hipi levičarima iz Bajron Beja, odskoro pojačanim holivudskim kontingentom) ovde identifikuju krajnji desničari, što ovde kažu "bottom feeder" Krejg Keli i sličan lik Najdžel Faraž u UK.

 

U Melburnu su na nasilnim demonstracijama protiv obaveznih vakcina za građevince prošle godine najuočljiviji bili neke ustaše, ja sam zato u oktobru ovde na forumu i prognozirao da Đoković može njima da se obrati za moralnu podršku. Da je predstava drugoj strani umetnost pokazala je u isto vreme naša (NSW) premijerka koja nije imala takve probleme sa građevincima, predstvaljajući vakcine kao put da se dođe do dozvole za rad, za razliku od situacije u Viktoriji gde se govorilo o zabrani rada za nevakcinisane (meni je svojevremeno pokojni profesor Dejan Popović nakon neke prezentacije koju sam održao dao savet koji smatram najboljim savetom za svoj profesionalni rad i uopšte za iseljenje na (uslovno) Zapad  - da jedna ista čaša može da se predstavi kao do pola prazna (kao što sam ja tad uradio), ali i kao do pola puna (što recimo rade listom sve firme iz Slikonske doline)). Suptilna razlika, ali u praksi jako velika, a sa ovim pristupom naše tadašnje premijerke se slaže i glavna sindikalka Australije. U NSW su vakcine obavezne kao uslov dolaska na posao obrazovnih i zdravstvenih radnika, izašao je podatak da je od zdravstvenih radnika zbog toga dalo otkaz njih 990 od 170000, što je nekih 0.6%, mnogo manje od broja koji bi se očekivao na osnovu galame u javnosti ili protesta koji su se dešavali.

 

SaE

  • +1 4
Link to comment
41 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Suptilna razlika, ali u praksi jako velika, a sa ovim pristupom naše tadašnje premijerke se slaže i glavna sindikalka Australije

Nastavak na ovo sam stavio ovde, da bih moderatoru uštedeo posao :inn:

 

SaE

Link to comment
14 hours ago, cedo said:

pravo na rad ... nista :D

Po toj analogiji, ima on pravo na rad, ali ga (za sada) tri od četiri glavne korporacije ne žele više da zaposle, jer im HR tako savetuje, budući da nije u stanju da dolazi na posao... Ako preslikaš njegov slučaj na hiljade medicinskih radnika koji su na zapadu otpušteni jer nisu želeli da se vakcinišu, u čemu je suštinska razlika?

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ne ugrozavaju mene razni tipovi ljudi pa ne znaci da ne mogu da mislim da su budaletine. 

 

Budaletina je zbog ponašanja tokom pozitivnog PCR nalaza. Ili tokom prošlogodišnjeg Adria turnira.

 

Tripovi koji ga rade oko lakta ili kontrole unošenja supstanci u telo (uključujući vakcinu) ga ne čine budaletinom nego ekscentrikom. Ovo stoga što ima 20 zlatnih i bogtepita koliko srebrnih pečata koji potvrđuju koliko mu se ta ekscentričnost isplatila. Da ništa od tih pečata nema, onda bi bio budaletina.

  • +1 3
Link to comment

Dakle, de remiziramo, ekscentrik je u stvari budaletina ali sa parama? :D

Koliko bi tek zlatnih pečata više od 20 imao da nije bud ekscentrik, i da je lakat operisao na vreme?

  • +1 4
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ekscentričnost ima i svoje posledice, ne samo benefite.

 

Pravo pitanje je, koliko bi zlatnih pečata imao da je u glavi posložen onako prosečno, i da ga nije imresionirao ni Četojević, ni joga, ni meditacija, ni autofagija i šta sve još.

 

Da, operisao bi lakat na vreme i nastavio da ispada posle 3-4 runde zbog svih mogućih tegoba.

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, Redoran said:

 

Budaletina je zbog ponašanja tokom pozitivnog PCR nalaza. Ili tokom prošlogodišnjeg Adria turnira.

 

Tripovi koji ga rade oko lakta ili kontrole unošenja supstanci u telo (uključujući vakcinu) ga ne čine budaletinom nego ekscentrikom. Ovo stoga što ima 20 zlatnih i bogtepita koliko srebrnih pečata koji potvrđuju koliko mu se ta ekscentričnost isplatila. Da ništa od tih pečata nema, onda bi bio budaletina.

 

Dobro, nije augmentativ, ali deminutiv sigurno jeste.

 

U 30oj godini, fazon proći će samo od sebe jeste budalast. Usput, omnipotentnost mogu ja sve je splasla, pa je konačno doradio servis, pa je počeo digra samo slemove, što je ispalo odlično. 8/14 slemova se ne bi desilo da se nije operisao i da se nije fokusirao.

Link to comment
53 minutes ago, Redoran said:

 

Budaletina je zbog ponašanja tokom pozitivnog PCR nalaza. Ili tokom prošlogodišnjeg Adria turnira.

 

Tripovi koji ga rade oko lakta ili kontrole unošenja supstanci u telo (uključujući vakcinu) ga ne čine budaletinom nego ekscentrikom. Ovo stoga što ima 20 zlatnih i bogtepita koliko srebrnih pečata koji potvrđuju koliko mu se ta ekscentričnost isplatila. Da ništa od tih pečata nema, onda bi bio budaletina.

misliš predprošlogodišnjeg

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Dakle, de remiziramo, ekscentrik je u stvari budaletina ali sa parama? :D

Koliko bi tek zlatnih pečata više od 20 imao da nije bud ekscentrik, i da je lakat operisao na vreme?


I da nije poceo da jede zrnevlje. 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...