Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Za Novaka bi svakako bilo bolje da se pretvori u oportunistu, bilo mu je bolje da je odavno to uradio, i ja kao ljubitelj tenisa navijam da se to desi. Intimno, vise bih ga cenio da odbije da se povinuje i napravi pauzu od tenisa dok ovo ludilo ne prodje. Beskicmenjaka i oportunista imamo sasvim dovoljno, nije lose da se ponekad pojavi poneka karakterna osoba. Plasim se da ne uradi ovo drugo jer je vec radio stvari zbog kojih su se oni koji mu zele najbolje hvatali za glavu u ocaju.

Link to comment

Covek je najbolji u veoma popularnom sportu, zgrnuo je velike pare i pritom ima ono u sta veruje i cime je fasciniran. On nikad nije protiv, on je za nesto! Jos jedan od razloga sto ga mnogi ne vole. Njega ili njegov izbor!

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Za Novaka bi svakako bilo bolje da se pretvori u oportunistu, bilo mu je bolje da je odavno to uradio, i ja kao ljubitelj tenisa navijam da se to desi. Intimno, vise bih ga cenio da odbije da se povinuje i napravi pauzu od tenisa dok ovo ludilo ne prodje. Beskicmenjaka i oportunista imamo sasvim dovoljno, nije lose da se ponekad pojavi poneka karakterna osoba. Plasim se da ne uradi ovo drugo jer je vec radio stvari zbog kojih su se oni koji mu zele najbolje hvatali za glavu u ocaju.

 

novak na stranu ... vise bi cenio coveka koji ce da izgubi posao zbog stava da nece da se vakcinise ... evo necu reci da taj covek moze da ima familiju

Link to comment
3 minutes ago, cedo said:

 

novak na stranu ... vise bi cenio coveka koji ce da izgubi posao zbog stava da nece da se vakcinise ... evo necu reci da taj covek moze da ima familiju

 

Imam podeljeno misljenje oko toga. Oportunizam ponekad ume da bude i zdrav i koristan i mudro je pribeci mu u nekim situacijama, tim pre sto, koliko god ga razumeo po pitanju vakcinacije, jednostavno nije u pravu. Covek zato ima mozak, da pametno vaga izmedju vise opcija koje smatra losim. Principijelnost i tvrdoglavost nisu identicni pojmovi.

Link to comment
24 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Izgubiće sve sponzore legendica

Kao što sam drugdje na PPP napisao, prijetnja teškog gubitka para upalila je u roku odma u prethodno tvrdo principijelnom™ antivax dijelu moje familije nakon što sva sva unutarobiteljska životspasi! preklinjanja i zaklinjanja nisu.

 

samo kažem :fantom:

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, harper said:

Intimno, vise bih ga cenio da odbije da se povinuje i napravi pauzu od tenisa dok ovo ludilo ne prodje.

 

Reklo bi se da postoje sasvim realne šanse da se ne vakciniše ni pod kakvim pritiskom.

 

Sa Vox92:

Quote

ja nisam verovala kad sam slušala Jelenu kako priča kolika je to drama bila kad je trebalo da se operiše i koliko mu je trebalo vremena da pređe preko toga što je izneverio svoje principe

 

Edited by vememah
Link to comment
32 minutes ago, vememah said:

 

Reklo bi se da postoje sasvim realne šanse da se ne vakciniše ni pod kakvim pritiskom.

 

Sa Vox92:

 

Pa rekao je Beker u intrevju za FAZ prije par dana (cini mi se da si ga bas ti bio okacio), da on ne vjeruje da ce Djokovic bataliti tenis radi vakcinacije:

 

Can you imagine him ending his career prematurely because of Corona and his attitude towards it?

No.

He's rooted in tennis, I don't think so.

 

A ja mislim da je Bekerevo misljenje ipak relevantnije vise nego sta misli rodica Jecine™ poznanice iz osnovne skole.

Link to comment
7 minutes ago, Peter Fan said:

 

A ja mislim da je Bekerevo misljenje ipak relevantnije vise nego sta misli rodica Jecine™ poznanice iz osnovne skole.

Meni je ovaj insajd ili "insajd" info totalno zamisliv i realan.

 

To ne mora da znači da se ipak neće vakcinisati.

Edited by Milošica
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...