Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

7 minutes ago, harper said:

 

Pomesala si me s nekim, ne znam nijednu "zenu koja se zarazila posle 3 meseca". Uostalom, ne govorimo o 3 meseca vec 20 dana, ne znam nijedan slucaj tako brzog re-zarazavanja.


Znas znas :D Bas htedoh da ti kvotujem ali izgleda je taj post splitovan i otisao ko zna gde, a nije mi bas toliko stalo da ga trazim

Sve u svemu nisam ja govorila o 3 meseca nego si TI naveo taj primer na MOJ komentar da se ne moze zaraziti u tako kratkom roku jer (valjda) ima antitela.

Anyway… 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, steins said:

 

A što bi uopšte razmatrali šanse da se vakciniše - lepo, neka stisne muda - neka izadje i kaže neću da se vakcinišem, nek prećuti pandemiju u Monaku ili Marbelji, ili Beogradu ili gdegod.

Pa ako se pandemija završi pre nego ga stignu godine, nek se vrati iz penzije i pohara GSove - a ako ne, makar će otići u istoriju kao sportaš sa stavom™. 

:fantom:

 

Hvala ti za ovo. Da izadje i otvoreno kaze necu da se vakcinisem, morao bi i da objasni svoju odluku, pa i da odgovara na neprijatna pitanja. Nacin na koji je to do sada izbegavao je bas jadan. Mislim, ako si toliko ubedjen u svoje stavove, onda ih i brani ako mozes.

 

Odakle njemu sve te gluposti od piramida do vakcina? Gurui? Jelena, dokona domacica? Roditelji?

 

Mene i mimo ovoga jako zanima kako antivakseri postaju antivakseri. Ovaj grafik dole je iz nekog clanka koji se time bavi. Koliko god da je problem kompleksan, nesto je poslednjih decenija podstaklo razno razne teorije zavera. Ili su iste jednostavno izasle na povrsinu zahvaljujuci liberalizaciji medija (idiotizaciji medija, bolje), i zatim dobile zamajac na slican nacin na koji su se razne piramidalne seme prostirale.

 

Sto se Novaksa tice, ovo nije bio pucanj u nogu, vec rafal. Ako propusti i Pariz i nekim slucajem stigne na Wimbledon, psiholoski pritisak ce biti jeziv.

 

 

m_bio_2021_162.02.png?Expires=1645444131

 

https://portlandpress.com/biochemist/article/43/4/52/229493/The-psychology-of-the-anti-vaccine-movement

Link to comment
7 minutes ago, Max Morlock said:


Ne daju mu da uđe nevakcinisan, vratiće ga u Aus :fantom:

Sent
 

Doputovao je iz zemlje sa velikim brojem zarazenih pa ce morati da ga spakuju u kurantin na 2 nedelje.

Link to comment

AnQlYlR.jpeg

 

Quote

 

After his win at Melbourne Park, Lajovic displayed a Serbian flag emblazoned with Djokovic’s image and the words “like it or not, The Greatest of All Time.”

Lajovic said denying Djokovic the opportunity to defend his Australian Open title would only make Djokovic more determined to become the best ever tennis player.

“I think the way they treated him was terribly wrong. I think the decision itself was terribly wrong, and also the reason why they did it is also for me terribly wrong,” Lajovic sid. “I hope that in the future he will be the best tennis player in history, and that this will be only looked at as a setback on his path.”

 

https://abcnews.go.com/Sports/wireStory/djokovic-vaccine-debate-stays-australian-open-82303484

  • +1 6
Link to comment



Doputovao je iz zemlje sa velikim brojem zarazenih pa ce morati da ga spakuju u kurantin na 2 nedelje.


To je to

AnQlYlR.jpeg
 

Izgleda da je bilo pre meča, što ne umanjuje vrednost gesta... naprotiv



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Stari tenis fan said:

Treba da se vakcionise i tacka! Objasnjenje je lako dati.

 

nije da treba nego mora, pod uslovom da želi da nastavi da igra

 

ako odluči da prekoči sve te turnire onda ne treba

 

ovo je faktički uvođenje obavezne vakcinacije bez da se takva obaveza formalno uvede. naprosto će se stovoriti takvi ulsovi da bez vakcine ne možeš gotovo ništa, osim eto da postojiš. dobro, uz opasnost da budeš proglešen za ludaka i teroristu

  • +1 9
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...