Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

11 minutes ago, Tsai said:

Pa da, ali ako se npr za 10ak godina dokaze PCR vrlo je realno da mogu retroaktivno da mu oduzmu titulu  jer nije imao zadovoljavajuca dokumenta da ucestvuje na turniru

 

Nadam se da ce sve ovo uskoro da se zavrsi za psihicku dobrobit svih :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

Isto tako, ako se zaista zamislim malo dublje, za Novaka je najbolje da ne osvoji 21. na ovakav nacin. Svaki grand slam do sada mu je bio cist kao suza i tako i treba da ostane.

za novaka mozda i nije, ali za sve ostale jeste. kakav bi to bio epski kraj ove cele pizdarije,

Link to comment
13 minutes ago, Tsai said:

Pa da, ali ako se npr za 10ak godina dokaze PCR vrlo je realno da mogu retroaktivno da mu oduzmu titulu  jer nije imao zadovoljavajuca dokumenta da ucestvuje na turniru

 

3 minutes ago, Tsai said:

Isto tako, ako se zaista zamislim malo dublje, za Novaka je najbolje da ne osvoji 21. na ovakav nacin. Svaki grand slam do sada mu je bio cist kao suza i tako i treba da ostane.

 

Čist slem je 7 dobijenih mečeva u Bo5, bez dopinga. Kad podigne pehar, to je to. Mogu da budu kontraverze i šta već, ali ja nisam čuo da je nekom oduzeta titula jer nije imao zadovoljavajuća dokumenta da učestvuje.

 

Mislim, jedino ako tamo negde za pola veka,završimo u budućnosti u kojoj će biti sasvim normalno da u tadašnjoj Vikipediji stoji oduzet mu slem jer je imao lažan PCR.

  • +1 1
Link to comment

1.

Cini mi se da neki od vas sumnjaju da sam ranije bio na ovom forumu. Nisam.

 

2.

Ja nemam nikakave direktne veze sa Srbijom i ne poznajem politicku situaciju kod vas. Ja sam potuno neutralan prema vasim politicarima zvali se oni Vucic, Tadic, Brnabic, Nikolic ili Kostunica. Vidim da neki od vas koriste vrlo ruzne epitete za Brnabic. Ne zamjeram (dolazim iz jedne od repulika bivse JU i ja o nasim politicarima koristim i gore epitete). Medjutim za mene ce Brnabic ostati premijer Srbije i o njoj cu uvijek pisati sa potrebnom dozom pristojnosti. Da nije ovog problema sa Novakovom vizom ne bih pominjao politicare na ovom forumu.

 

3.

Premijerka Brnabic ima problem zvan Novak Djokovic i ona proba da ga rijesi. Po mom misljenju postupa racionalno i razumno i cini mi se da je dosla do razumnog sporazuma. Do svog zakljucka sam dosao iskljucivo analizom izjava. Nalazim da su izjave i potezi australsikih politicara u zadnjih nekoliko dana, izjava Brnabicke u onom intervjuu i izjava Novaka koji su pisali advokati KOMPATIBILNE!

 

Detalje sam iznio u svom danasnjem postu u 7:22

 

PS
Ostavljam mogusnost da je dio dogovora da Novak ne smije osvojiti ovaj AO!

Edited by Stari tenis fan
  • Hvala 1
Link to comment

@stray cat

 

pa mozda to i pije vodu, ali moralno nikako ne pije.

nije imao legalna dokumenta da udje u zemlju -----> nije mogao da osvoji tunir

ne kazem ni da ce mu oduzeti , samo ja kao navijac ne bih voleo da osvoji na taj nacin

to sto vama to ocigledno ne smeta govori vise o tome da nekima nije toliko ni bitan novak djokovic kao takav

meni je bitan jer sam ga oduvek gotivio, a sada - vrlo verovatno laze

Edited by Tsai
Link to comment
28 minutes ago, Tsai said:

Pa da, ali ako se npr za 10ak godina dokaze PCR vrlo je realno da mogu retroaktivno da mu oduzmu titulu  jer nije imao zadovoljavajuca dokumenta da ucestvuje na turniru

Ma daj, kakve ovo veze ima? Pa nije nevakcinacija doping koji mu daje nefer prednost prema ostalima.

 

Npr. bilo je dosta atleta na olimpijadi koji su odlučili da prebegnu (poslednja ona neka beloruskinja koja je na kraju dobila poljsko državljanstvo) - za šta im se rutinski poništava pasoš od strane zemlje koja iz je poslala, te njihova vizna situacija (i način kvalifikovanja na olimpijadu) privremeno čini neregularnim, ali nikome od njih još nije oduzeta medalja.

Link to comment
32 minutes ago, Tsai said:

Pa da, ali ako se npr za 10ak godina dokaze PCR vrlo je realno da mogu retroaktivno da mu oduzmu titulu  jer nije imao zadovoljavajuca dokumenta da ucestvuje na turniru

 

Ne vjerujem da bi se to moglo desiti kroz 10 godina. Ipak, istraga koja bi nepovoljno krenula za Novaka bi oznacila kraj karijere. Prije dva dana, prostrujali su mi kroz glavu primjeri Lansa Armstronga i Bena Dzonsona. Ne vjerujem da ce se to desiti. To nikome ne bi odgovaralo, ni AO ni ATP, ni Australiji, ni njenim politicarima. Svejendno, neprijatna misao!

Edited by Stari tenis fan
  • +1 1
Link to comment

@Spooky

 

nije nevakcinacija doping ali je lazni papir koji mu je omogucio da udje u zemlju = lazni papir. ne znam kako ne vidis to ? ili ne zelis..

kazem, spekulacije su, ali bih svakako voleo da 21. dodje cist ko suza bez ikakve dileme da je sve sto je uradio regularno

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

@Spooky

 

nije nevakcinacija doping ali je lazni papir koji mu je omogucio da udje u zemlju = lazni papir. ne znam kako ne vidis to ? ili ne zelis..

kazem, spekulacije su, ali bih svakako voleo da 21. dodje cist ko suza bez ikakve dileme da je sve sto je uradio regularno

Ali kakve veze ima i lažni ulazak u zemlju sa sportom. Da je Wimbledon Nikolu Pilića ipak pozvao, a SFRJ mu oduzela pasoš i in preplivao reku i ilegalno došao do Britanije, da li bi to bila osnova da mu se ne prizna sportski uspeh?

Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

@stray cat

 

pa mozda to i pije vodu, ali moralno nikako ne pije.

nije imao legalna dokumenta da udje u zemlju -----> nije mogao da osvoji tunir

ne kazem ni da ce mu oduzeti , samo ja kao navijac ne bih voleo da osvoji na taj nacin

to sto vama to ocigledno ne smeta govori vise o tome da nekima nije toliko ni bitan novak djokovic kao takav

meni je bitan jer sam ga oduvek gotivio, a sada - vrlo verovatno laze

Meni nije bitan Novak Đoković kao takav, bitan mi je samo kao teniser. I voleo bih da osvoji ovo i više nego neki drugi grend slam jer bih svedočio nadljudskom uspehu. Rekordni slem pod ovim uslovima, nezaboravno. Na terenu bi sve bilo pošteno i boleo bi me baš kurac šta bi bilo sa tim trofejom i Novakom Đokovićem kao takvim ako ga osude za falsifikovanje. Meni je sve to samo zabava.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Spooky said:

Ali kakve veze ima i lažni ulazak u zemlju sa sportom. Da je Wimbledon Nikolu Pilića ipak pozvao, a SFRJ mu oduzela pasoš i in preplivao reku i ilegalno došao do Britanije, da li bi to bila osnova da mu se ne prizna sportski uspeh?

 

pa ima veze jer (spekulacija naravno, al smrdi) ne bi mogao da udje u zemlju bez male pomoci i intervencije na PCR testu. to je pocetna tacka, posle dollazi sve ostalo i govnari australci i licemerje sveta..

ali bi u osnovi sam odlazak tamo bio nemoguc. 

mozda sam idealista, sta znam

Link to comment
13 minutes ago, Tsai said:

@Spooky

 

nije nevakcinacija doping ali je lazni papir koji mu je omogucio da udje u zemlju = lazni papir. ne znam kako ne vidis to ? ili ne zelis..

kazem, spekulacije su, ali bih svakako voleo da 21. dodje cist ko suza bez ikakve dileme da je sve sto je uradio regularno

 

jebo zemlju u koju mozes da udjes sa laznim papirom

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...