Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, cedo said:

 

ma kakvi! taj je jednosmerna ulica :D bitnije je da pobedi u argumentu. ostalo nije toliko bitno;) 

Link to comment
9 minutes ago, Ros said:

 

bese

 

kako tamo stoje sa vakcinacijom dece ?

ono sto me interesuje (pretpostavimo da su deca zdrava kao i djokovic ako gledamo koronu), hoces li vakcinisati decu i u kom slucaju ((ne)mandatory vakcina u nemackoj, (ne)mandatory vakcina za putovanja) ?

ako pitanje nije previse indiskretno

Link to comment
13 hours ago, Партибрејкер said:

 

Pa bolje mu je da se ne vraća u Srbiju, ovde ga čeka zatvorska kazna do 3 godine jer je prekršio član 355. Krivičnog zakonika koji se tiče falsifikovanja isprave. :fantom:

 

 

bump

Link to comment

Pojedini forumasi tumace ova desavanja iz svoje perspektive (stanovnika organizovane zemlje). Meni je svo ovo muljanje oko Novaka, stvar skroz normalna za Srbiju (verovatno I za jos solidan broj zemalja, a da nisu deo Evrope, Severne Amerike, Okeanije I veceg dela Azije). Nesto sto je kod nas svakodnevna pojava, pa sam je prihvatio kao normalnu. Znam na primer solidan broj ljudi, da bazaju tamo-vamo, a da su bili pozitvni (ili jesu trenutno). Neki su primorani, posto nema ko da nabavi lekove, dopremi namirnice, dok neke nije briga, do te mere da ni masku ne nose.

Ne kazem da je Novakovo ponasanje skroz prihvatljiva stvar, no za Srbiju je to sasvim normalno desavanje.

Link to comment
6 minutes ago, Miljenko said:

Pojedini forumasi tumace ova desavanja iz svoje perspektive (stanovnika organizovane zemlje). Meni je svo ovo muljanje oko Novaka, stvar skroz normalna za Srbiju (verovatno I za jos solidan broj zemalja, a da nisu deo Evrope, Severne Amerike, Okeanije I veceg dela Azije). Nesto sto je kod nas svakodnevna pojava, pa sam je prihvatio kao normalnu. Znam na primer solidan broj ljudi, da bazaju tamo-vamo, a da su bili pozitvni (ili jesu trenutno). Neki su primorani, posto nema ko da nabavi lekove, dopremi namirnice, dok neke nije briga, do te mere da ni masku ne nose.

Ne kazem da je Novakovo ponasanje skroz prihvatljiva stvar, no za Srbiju je to sasvim normalno desavanje.

ima toga i u "uredjenim" zemljama (severo)zapadne evrope. evo, mene juce zove klijent da se nadjemo na parkingu, ili barem da se vidimo kroz prozor, posto mu je sin pozitivan, a on jos nije dobio svoje rezultate.

Link to comment
47 minutes ago, cedo said:

glup, glup glup

 

ako je istina

 

Razjasnjeno, pasos Monaka.

 

No, mene bi radovalo da ide i ta istraga, pa da vidimo koliki je "Rules are rules." i sve to u stvari veliko sranje - svaka glupost koju nadju Novaku nekako istovremeno inkriminise i drzavu u kojoj je boravio.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Znaci, kad se probudimo izjutra, bice nova drama na malim ekranima nasih Tv prijemnika ?

MOžda i pre spavanja, zavisi kad ideš u krevet...

 

Ja do 2 budan, dakle, možda zakačim darmu u Liveu...

Link to comment
4 minutes ago, vememah said:

 

Znači, to je to? Smehotresno obrazloženje, uveli izuzeće i sad kao puj pike ne važi. Očekivao sam da će reći nešto oko sumnje da mu je validan razlog za izuzeće, mogao bih čak to i da progutam iako je ceo koncept izbacivanja na diskreciono pravo užasan.

  • +1 4
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...