Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, dùda said:

zašto je on ovde glup, pa nije ušao "ispod žice", neko ga je i na osnovu nečega pustio 

 

 

zato sto se ne vakcinise a putuje po svetu i mora da gleda u pasulj gde su kakva pravila

na stranu to sto treba da razume da vakcine stite od tezih posledica kovida ma koliko mislio da je zdrav

Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

zato sto se ne vakcinise a putuje po svetu i mora da gleda u pasulj gde su kakva pravila

na stranu to sto treba da razume da vakcine stite od tezih posledica kovida ma koliko mislio da je zdrav

sve ok, ali eto ja ne znam,dođem na granicu,  puste me 

ko je tu sad kriv ?  i čiji je posao čuvanje granica

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

zato sto se ne vakcinise a putuje po svetu i mora da gleda u pasulj gde su kakva pravila

na stranu to sto treba da razume da vakcine stite od tezih posledica kovida ma koliko mislio da je zdrav

 

posle dve infekcija gde je prosao neokrznut ce sigurno da se poplasi korone

  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, cedo said:

 

Detaljnije sa sajta Razona:

 

Quote

The Government is investigating whether Novak Djokovic entered Spain illegally

The regulations published by Foreign Affairs require full vaccination guidelines for residents in Serbia or to comply with some of the exemptions among which the tennis player does not seem to be found. (...)

According to a note published by the Ministry of Foreign Affairs last September, the following was established: As of 00.00h on September 20, only those residents in Serbia who meet one of the following two requirements will be allowed to enter Spain:

- To have a complete vaccination certificate (last dose given at least 14 days before the trip). The vaccines allowed are those authorized by the European Medicines Agency and the WHO; or

- Be included in any of the exceptions contained in the Order INT/657/2020 of July 17: In these cases, the person concerned should contact the Embassy in writing (emb.belgrado@maec.es and emb.belgrado.info@maec.es) for special authorization. If authorized, they must travel with a negative PCR performed within 72h prior to arrival in Spain, or an antigen test performed no later than 48h prior to entry into Spain, or with a certificate of having overcome the disease.

In any case, any person traveling to Spain must also be provided with a QR code. Unvaccinated tourists will not be allowed to enter Spain.

It is clear that the tennis player is not vaccinated and Interior is now investigating whether he complies with some of the exemptions provided for in the regulation: (... sledi spisak uslova...)

https://www.larazon.es/deportes/tenis/20220112/ujskkpibuvdhvomcwiefjtnzk4.html#pk_campaign=MASwpn&pk_kwd= (prevod: Deepl)

 

Edited by vememah
Link to comment
Just now, dùda said:

sve ok, ali eto ja ne znam,dođem na granicu,  puste me 

ko je tu sad kriv ?  i čiji je posao čuvanje granica

 

posao vojske. ali nije baš dobar izraz čuvanje granice. nije Novak napao, izvršio invaziju na Španiju. pre će biti da se pojavio na granici i da mu nisu pravili problm da uđe. odnosno da je ispunjavao uslove za ulazak.

 

mada, kako je ovo ludilo krenulo da se razvija, napraviće od čoveka neki mix Hitlera, Staljina i Pola Pota.

Link to comment
6 hours ago, NevenMan said:

Mozes da biras

 

- ili je muljator koji je lazirwo d aje pozitivan

- ili je govno koga ne brine da zarazi nekoga

 

nema trece opcije

 

potpis.

 

mnogo je zanimljivo koliko se ove cinjenice zanemaruju odjednom u trenutnoj diskusiji i uopste koliki je fokus na tome da ga se opravda. jer trebalo bi da odgovara za svoju brljotinu - ako je to uopste, a ne kao sto postaje sve jasnije da jeste po sredi: svesno laziranje testiranja i rezultata. 

 

to je krivicno delo i moralo bi za to da odgovara. ili za njega ne vazi pravni sistem? 

 

razumem strast i gledanje kroz prste zbog iste. ali ovako nesto ne bi smelo da se brani.

 

a o vakcinama da ne pricamo :ph34r:

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, roksi said:

 

potpis.

 

mnogo je zanimljivo koliko se ove cinjenice zanemaruju odjednom u trenutnoj diskusiji i uopste koliki je fokus na tome da ga se opravda. jer trebalo bi da odgovara za svoju brljotinu - ako je to uopste, a ne kao sto postaje sve jasnije da jeste po sredi: svesno laziranje testiranja i rezultata. 

 

to je krivicno delo i moralo bi za to da odgovara. ili za njega ne vazi pravni sistem? 

 

razumem strast i gledanje kroz prste zbog iste. ali ovako nesto ne bi smelo da se brani.

 

a o vakcinama da ne pricamo :ph34r:

 

 

 

 

de ti kazi harperu da li je spectator relevantan izvor iformacija ... mora covek da uspostavi ravnotezu :D 

 

 

in other news 

 

New pandemic orders mean workers in food and beverage manufacturing, packing, and distribution in the state are allowed to keep going to work even after they become a close contact of a COVID-19 case.

Link to comment

A cuj brate ove Spance... "Kako je usao u Spaniju?"

Lepo usao, na nogama

Za letovanje sam sleteo u Spaniju.. ovlaz su mi pogledali papire dok drugima koji su isli sa mnom bukvalno NISU NISTA TRAZILI NITI PROVERAVALI.
Ni vakcine, ni PCR ni nista!

Krajem novembra sam leteo za Barselonu... niko me pogledao nije.. N I S T A.. i ne da sam ja tako prosao, vec apsolutno svi putnici.

I sad kao, odjednom misterija, kako im se provukao neko ko nije vakcinisan... ma vazi..

p.s. Isto iskustvo mi je i sa aerodromom u Italiji, dok sam u nekim drugim drzavama bio fino procesljan.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...