Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

36 minutes ago, Budja said:

 

Da vidimo argumente protiv hipoteze da je muljanje nastalo 26.12:

 

Kada je dokumentacija poslata u Australiju?

Izuzece je doslo 30 decembra (ili 1. januara, kako koji izvor), ali je morao ranije da posalje dokumente.

Ako je muljanje 26.12 po srpskom vremenu, to je 27.12 po australijskom.

Za tri dana se sastali paneli i odlucili?

 

U sudskim spisima stoje izjave čelnika obe lekarske komisije koji kažu da je izuzeće odobreno 28. decembra a 30. decembra su poslali memorandum. Nije navedeno kog dana su dobili dokumentaciju.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Odavno smo utvrdili da je trebalo mene da pozove da ga branim. Ne samo da ne bi mogli da me uhvate ni za glavu ni za rep nego bih smesta skrenuo paznju sa njega na sebe tako sto bih nazvao Morisona palanackom picketinom iz neke kengurske vukojebine koja proteruje/banuje samo one koji se ne slazu s njim dok drugi mogu da rade sta hoce, proglasio bih pola Australije za morone koji ne vide dalje od sopstvenog nosa i glupi su kao cuskija, posvadjao bih se sa 90% novinara i posavetovao ih da skoce u okean i udave se kako bi i sebi i svetu ucinili uslugu, te ucinio niz drugih gadnih i prljavih stvari.

 

Na kraju bih ja zaglavio corku a Novak bi mirno odigrao i osvojio turnir. Pa, ako me se Novak seti...

 

izlaganje bi zavrsio sa recima "ovakvog coveka ste nasli da terate da se vakcinise" :D 

  • Haha 4
Link to comment

Nenormalan kakav jesam, pročitah još jednom transkript sa aerodroma.

 

Lik što ga intervjuiše i koji mu je glavni dušman, se jedno tri puta tokom različitih faza intervjua vraća na onu putnu deklaraciju (gde je čekirano No umesto Yes) a Novak se, kao za bedak, prvi put zbuni i daje pogrešan odgovor.

 

Prvi put ga pita ko mu je popunio zahteva za izdavanje deklaracije, Novak kaže federalna vlada. Ovaj iznenađeno: "Federalna vlada??" - Da, da, oni.

 

Posle se u nekom trenutku vraća na to, u fazonu: "Nego, u vezi zahteva koji vam je popunila... vlada...", gde se Novaku pali lampica: "Moja agentica, da, da, da".

 

Treći put se vraća na tu temu u trenutku kada mu je već saopštio nameru da poništi vizu, pa kreće da mu objašnjava, i dodaje: "I onda imamo zehtev za putnu deklaraciju, za koji kažete da je agentica dobila medicinske dokumente pa ih unosila...", pa ga Novak ispravlja da nije baš tako nego je ona sve radila u njegovo ime i zajedno su bili u kontaktu sa Tennis Australia.

 

Meni deluje da nisu baš tako glupi i da su mu proveravali pasoš dok je bio intervjuisan, i da su uočili grešku na deklaraciji, i da je ovaj pokušavao malo da ga navuče na tanak led. Doduše nije ga ništa konkretno pitao za putovanja u prethodnih 14 dana, ali baš se vidi da mu je bilo stalo da rasprave tu deklaraciju.

 

 

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, morgana said:

 

tu nam pop-forenzika ne pomaze i mozemo da ukljucimo samo pop-profajling: razlog je to sto je kvazireligijski debil. tj u sistemu vjerovanja.

 

Manji je "greh" da lazes da si pozitivan nego da lazes da si vakcinisan?

Link to comment
5 minutes ago, Redoran said:

Nenormalan kakav jesam, pročitah još jednom transkript sa aerodroma.

 

Lik što ga intervjuiše i koji mu je glavni dušman, se jedno tri puta tokom različitih faza intervjua vraća na onu putnu deklaraciju (gde je čekirano No umesto Yes) a Novak se, kao za bedak, prvi put zbuni i daje pogrešan odgovor.

 

Prvi put ga pita ko mu je popunio zahteva za izdavanje deklaracije, on kaže federalna vlada. Ovaj iznenađeno: "Federalna vlada??" - Da, da, oni.

 

Posle se u nekom trenutku vraća na to, u fazonu: "Nego, u vezi zahteva koji vam je popunila... v.ada...", gde se Novaku pali lampica: "Moja agentica, da, da, da".

 

Treći put se vraća na tu temu u trenutku kada mu je već saopštio nameru da poništi vizu, pa kreće da mu objašnjava, i dodaje: "I onda imamo zehtev za putnu deklaraciju koji kažete da je agentica dobila medicinske dokumente pa ih unosila...", pa ga Novak ispravlja da nije baš tako nego je ona sve radila u njegovo ime i zajedno su bili u kontaktu sa Tennis Australia.

 

Meni deluje da nisu baš tako glupi i da su mu proveravali pasoš dok je bio intervjuisan, i da su uočili grešku na deklaraciji, i da je ovaj pokušavao malo da ga navuče na tanak led. Doduše nije ga ništa konkretno pitao za putovanja u prethodnih 14 dana, ali baš se vidi da mu je bilo stalo da rasprave tu deklaraciju.

 

 

bilo je tu jos ispravki u toku intervjua

u vezi exceptiona ... tu je prvo mesao federalnu vlast, viktoriju i tenisku asocijaciju

verovatno ni on sam nije znao kako je to sve napravljeno i u nekom momentu je pricao sa agenticom gde mu je rekla celu proceduru

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

Nenormalan kakav jesam, pročitah još jednom transkript sa aerodroma.

 

Lik što ga intervjuiše i koji mu je glavni dušman, se jedno tri puta tokom različitih faza intervjua vraća na onu putnu deklaraciju (gde je čekirano No umesto Yes) a Novak se, kao za bedak, prvi put zbuni i daje pogrešan odgovor.

 

Prvi put ga pita ko mu je popunio zahteva za izdavanje deklaracije, Novak kaže federalna vlada. Ovaj iznenađeno: "Federalna vlada??" - Da, da, oni.

 

Posle se u nekom trenutku vraća na to, u fazonu: "Nego, u vezi zahteva koji vam je popunila... vlada...", gde se Novaku pali lampica: "Moja agentica, da, da, da".

 

Treći put se vraća na tu temu u trenutku kada mu je već saopštio nameru da poništi vizu, pa kreće da mu objašnjava, i dodaje: "I onda imamo zehtev za putnu deklaraciju, za koji kažete da je agentica dobila medicinske dokumente pa ih unosila...", pa ga Novak ispravlja da nije baš tako nego je ona sve radila u njegovo ime i zajedno su bili u kontaktu sa Tennis Australia.

 

Meni deluje da nisu baš tako glupi i da su mu proveravali pasoš dok je bio intervjuisan, i da su uočili grešku na deklaraciji, i da je ovaj pokušavao malo da ga navuče na tanak led. Doduše nije ga ništa konkretno pitao za putovanja u prethodnih 14 dana, ali baš se vidi da mu je bilo stalo da rasprave tu deklaraciju.

 

 

Oni su istrenirani da navlače ljude na tanak led i da pukotine u priči izniknu, ako ih ima. Tako da često ljude uhvate u laži.

 

Problem je jad se namerače na tebe, a ti ni krivan ni dužan. Ne znam ko je gori, u USA ili u Australiji, oba su gadovi. Na NZ ih bole kurac, osim ako unosiš bananu ili med - onda podivljaju.

Link to comment
45 minutes ago, InvisibleLight said:

I njena najbolja drugarica, a sutra i njen decko itd..

Kako bezbedno doci do te med.sestre sem ako nije jelenina sestra med.sestra?

 

Poenta je u tome da vakcinacija moze da se lažira i tako što sve uradiš po protokolu, odeš na to i to mesto, fotkaš se ako baš želiš za javnost, sedneš iza paravana, zamoliš da bude nežan/nežna uz fore i šegu, prospe se šta treba i nasmejan odeš kući. Ponoviš to isto za 3 nedelje i sve bude uneseno po PSu gde treba. Imaš potencijalni humar error u vidu da će kontakt da te cinkari komšinici ali to može samo da postane neka pričica u narodu, koju bi ovde na forumu ismejali u stilu 'jaoo, tvoj komšija ti rekao važi', a verujem da je od toga 100 puta lakše odbraniti se nego od nekog potencijalnog digitalnog traga muljaže testa koji nikad nisi obavio.

 

 

Edited by Mos
  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, Budja said:

Manji je "greh" da lazes da si pozitivan nego da lazes da si vakcinisan?


Mislim da je sa tačke gledišta jednog "moje telo moj hram" vernika, daleko veći greh primiti ili "primiti" vakcinu. Vakcina je poljubac đavola, sa tim nema zezanja.

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Mos said:

 

Poenta je u tome da vakcinacija moze da se lažira i tako što sve uradiš po protokolu, odeš na to i to mesto, fotkaš se ako baš želiš za javnost, sedneš iza paravana, zamoliš da bude nežan/nežna uz fore i šegu, prospe se šta treba i nasmejan odeš kući. Ponoviš to isto za 3 nedelje i sve bude uneseno po PSu gde treba. Imaš potencijalni humar error u vidu da će kontakt da te cinkari komšinici ali to može samo da postane neka pričica u narodu, koju bi ovde na forumu ismejali u stilu 'jaoo, tvoj komšija ti rekao važi', a verujem da je od toga 100 puta lakše odbraniti se nego od nekog potencijalnog digitalnog traga muljaže testa koji nikad nisi obavio.

 

 

Tu je drugi problem. Kako ženu da ubediš da se nisi zaista vakcinisao?

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...