Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

5 minutes ago, Budja said:

 

 

A zasto bih ja vise verovao Spiegelu i levom tviter nalogu nego Ministarstvu zdravlja Srbije kada prica uopste nije jasna?

 

Mislim, navijam ja da Novak izajde iz bule zvane 17. i 18. decembar, ali nekako mi se cini da ti takodje biras kome da verujes zboj svoje nenaklonosti Djokovicu.

 

Dakle, ti BIRAS da verujes Spiegelu jer.... Vucic. Seems legit.

 

 

 

 

Ne, ja sam na osnovu informacije koju je Spiegel objavio uradio svoj research vezano za timestamp i ID. 

Link to comment
Just now, Tsai said:

a ti biras da verujes vucicu jer spiegel ... ili ? ne verujem nikome?

 

Pretpostavka nevinosti.

U slucaju time stamp-a biram da verujem drzavi dok se ne dokaze suprotno.

 

Dakle, cvrst slucaj a ne spekulacije i pitanje "Da li majka zna da si peder?".

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

pa time stamp je fejlovao vec, dokazano. ovo za id jos nije jasno do kraja

 

Timestamp sam po sebi nije dovoljan dokaz jer se generiše svaki put kad se generiše i potvrda. Čudno je što je potvrda generisana 26.12. ali nije neregularno. ID testa, s druge strane, govori da je test najverovatnije ZAISTA urađen 26.12.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Budja said:

 

Chandra, da li je u tim pricama bilo umesano Ministarstvo zdravlja i Institut Batut ili je rec o pojedincima koji su stancovali fals testove?

 

Prosto je neverovatno koliko se drugi otpuzuju da brane Djokovica a ovamo silovanje logike (Pera stancuje falsifikat, onda to mora da radi i Batut), opsta mesta (Srbija prekorumpirana, nemoguce da Batut ne falsifikuje) i paljenje na gurku na sve strane.

 

 

 

Kao sto sam napisao u delu koji nisi boldovao - Djokovic nije budala da kupuje test za 50 evra. Ali da li ti je iskreno potpuno nezamislivo da mu je, recimo, neko iz vlasti pomogao da sredi papire? Mislim, pazi kakav tajming - trenutak kad se zarazio - trenutak kad je ponovo negativan, taman da moze nekako da putuje u Spaniju (i dalje se pitam kako?!?).

 

Zapravo je mozda najbolji dokaz njemu u prilog sto se zarazen setkao po Bgd jer jer debil. Da je bilo nekakvog predumisljaja, valjda bi sedeo kod kuce i pravio se da je bolestan. A opet, ako je falsifikovano tek 26 - onda je u vreme svih tih kontakata bio negativan.

 

 

Link to comment
8 hours ago, Heaviside said:

Ili se namerno izlagao virusu pa šta bude ili je falsifikovao test ili nije ni planirao da ide.

Po strani sve drugo, ali me ovo najviše kopka - ako nije falsifikovao test, njegov boldrikovski plan za učešće na turniru čijim desetim osvajanjem bi postao goat (bar po broju slemova) je bio - da se zarazi ako uzmogne, a ako ne, jebigica??? Pa šta je čekao do sredine decembra, mogao je mnogo ranije da skokne u obilazak kovid sistema, kao Ben Hur u koloniju gubavaca...

  • +1 2
Link to comment
Just now, papapavle said:

Po strani sve drugo, ali me ovo najviše kopka - ako nije falsifikovao test, njegov boldrikovski plan za učešće na turniru čijim desetim osvajanjem bi postao goat (bar po broju slemova) je bio - da se zarazi ako uzmogne, a ako ne, jebigica??? Pa šta je čekao do sredine decembra, mogao je mnogo ranije da skokne u obilazak kovid sistema, kao Ben Hur u koloniju gubavaca...

 

i to je sumnjivo jako. mozda je samo bio ubedjen da ce ova prica sa excemption proci glatko i realno nikad ne bismo saznali za ove datume pcr-a i onda sve krenulo da se odmotava u pogresnom smeru

Link to comment

ID testa (ili ma sta bio taj broj u ovom slucaju) ne moze biti dokaz ni za sta i nije nikakav "zvanicni podatak".

baza se cesto administrira i iz samog tog broja ne moze bas nista da se zakljuci bez ovlascenja da se prekopava po serveru i pristupa low level funkcijama.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

 

ne znam na koga mislis ali evo mogu ja da ti odgovorim u svoje ime

 

to sto analiziramo potencijalno falsifikovanje dokumenta (krivicno delo) ne znaci da sam na strani drzave. mnogo je stvari ovde jako sumnjivo i ne vidim sto ne bi malo vezbali mozdane vijuge i analizirali na osnovu raspolozivih cinjenica ovo sranje.

 

i to kao ti kazem kao najveci, pa veliki, pa malo manji novakov navijac, ali i dalje navijac. od njega ocekujem konkretne jasne i smislene odgovore i to sto pre. jer ako nesto ostane nedoreceno - smrdece do neba.

Daj mu vremena da procita

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...