Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

5 minutes ago, Sammael said:

Meni je ovo s profesionalne tačke gledišta zabavno, a volim i da vidim da se ruši idolatrija.

ajd ako ti nije teško objasni nekome ko se ne razume u baze podataka i generisanje qr coda ovo sa testovima

 

:)

Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

i to kao ti kazem kao najveci, pa veliki, pa malo manji novakov navijac, ali i dalje navijac. od njega ocekujem konkretne jasne i smislene odgovore i to sto pre. jer ako nesto ostane nedoreceno - smrdece do neba.

I dalje si jedan od najvećih, ne laži sebe Cai.

  • Wub 2
Link to comment
3 minutes ago, hefaca said:

Kako se juce na CNN pricalo o Djokovicu z gadjenjem... Neki lik iz washington posta... 

Steta sto nece praviti emisiju nakon 21og GS

Mogu da se nose u tri lepe,propagandno smece.

 

 

Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Toliko o tome koliko citaju te protokolarne formulare, koji su obavezni. Mozda je neki tamo muceni birokrata to i video ranije ali ga niko nije jebavao dva posto dok mocni border control dominira u 4 ujutru.

 

Sa sve pasosem gde su mogli da gledaju pecate pa da vide da li laze ili ne.

 

Link to comment
4 minutes ago, Sammael said:

Meni je ovo s profesionalne tačke gledišta zabavno, a volim i da vidim da se ruši idolatrija.

 

Meni je, moram priznati, zastrasujuce. Stavise, dosta toga mi govori o nekim stvarima koje naizgled nemaju veze, tipa zasto opozicija nema zajednickog kandidata, zasto se niko ozbiljno ne moze nametnuti ovom nasem delu javnosti kao dovoljno vredna podrske da se angazuje protiv Vucica, zasto se vuku prazne price o tome da mogu gradjanski a ne politicki protesti i slicno. Imam utisak da kad neka prica krene i zavrti se skoro niko vise nije sposoban da se iskobelja i sa strane pokusa da sagleda ne sta se tu zaista desava vec zasto se uopste desava. Ako uzmemo da ova prica zauzima prostor od uspostavljanja tog nesrecnog medical exemption u Australiji do danas i posvetimo se kontekstu unutar kojeg se prica odvija, sve ovo oko cega ceo svet ispira usta naveliko u "slucaju Djokovic" je jednostavno prazan balon.

 

U ovom trenutku, dakle danas kad se priprema Australian Open, vec je pokazano da vakcine ne stite od omikron soja, da ne garantuju da ne mozes ni da dobijes ni da udelis virus vec "samo" da neces dobiti tezu klinicku sliku, da jedan zdrav covek koji se nije pitao da li ce i koga da izlozi ovim ili onim merama ne moze da predstavlja opasnost po javno zdravlje i nije odgovoran za sve to sto su ljudi u Viktoriji preziveli,... Ovo je bukvalno situacija iz koje profitiraju samo mediji koji nabijaju gledanost a ceo svet se usred novog i to po brojevima skoro nezapamcenog outbreak-a korone bavi jednim jebenim teniserom i time da li je ili nije falsifikovao jebeni PCR test (nesto cija se sustinska vaznost, a to je kolicina antitela, moze proveriti za deset minuta) da bi igrao jebeni tenis, na jebenom teniskom turniru u okviru jednog jebenog sporta koji bi ljudima trebalo da sluzi da se zabave i skrenu misli sa svakodnevnog zivota a ne da "ratuju" po drustvenim mrezama kao da im zivot zavisi od toga. Ovaj slucaj bukvalno treba da stoji u recniku kao ilustracija za fraze o klanju vola za kilo mesa i besno sibanje mora granom.

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

ako se ovo dokaze on nece igrati tenis ove godine, sanse nema

Nece se dokazati. Treba ti krivican istraga. Australija je nece startovati, a ona je ostecena strana. Cak ako bi i htjela, tu je Rio Tinto. Pogodice se. 

 

Medjutim, Novak ce da ima ruzne trenutke. Vrlo ruzne. I na terenu i u stampi i na konferncijama za stampu. Mozda i sa sponzorima.

  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, Tsai said:

i to kao ti kazem kao najveci, pa veliki, pa malo manji novakov navijac, ali i dalje navijac. od njega ocekujem konkretne jasne i smislene odgovore i to sto pre. jer ako nesto ostane nedoreceno - smrdece do neba.

 

Apsolutno se slazem s ovim, napisao sam to vec par puta, i ne, nisam mislio na tebe. Prvenstveno mislim na ljude koji do sada nisu pokazali ama bas nikakvo interesovanje ni za tenis ni za Djokovica jer ih, po sopstvenom priznanju, ni za jedno ni za drugo nimalo nije briga. Cak ni argument da su zainteresovani jer im je vazno da drzava funkcionise perfektno je komicno kad znamo u kakvoj drzavi zivimo. Hiljadu puta smo do sada videli da nikakav slucaj za srpsku drzavu nije reprezentativan i da sta god da se desi ovih dana bice isto i ubuduce.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...