Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, ragasto said:

Ovo vrišti na intervenciju Srđana Đokovića i E bajo ae mi završi ovo, treba mi. Zašto naša vlast ne bi prihvatila da mu učini uslugu? Sad još samo da vidimo kako će tu uslugu vratiti Novak koji sa ovom, najvećom svinjarijom verovatno ni nema veze.

 

ne vidim da iko od djokovica ima interesa da se ovo sranje sa QR kodom desilo. original podaci se nalazi u arhivi australijskog suda. ovo ce najvise da naudi upravo novaku, i neko ce izgubiti posao u batutu, ako cela prica nije neki hakeraj. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

ne vidim da iko od djokovica ima interesa da se ovo sranje sa QR kodom desilo. original podaci se nalazi u arhivi australijskog suda. ovo ce najvise da naudi upravo novaku, i neko ce izgubiti posao u batutu, ako cela prica nije neki hakeraj. 

Niko na celom svetu osim australijskih vlasti nema koristi od nekozistentosti u bazi podataka. Ili je hakeraj ili je mnogo verovatnije loš dizajn i opterećenost sistema. I neće niko dobiti otkaz, pao sistem jbg, teraj dalje. Pričamo o državi koja uspela da pokvari ključnu termo elektranu i niko nije dobio otkaz, četvorica prebačena na niže pozicije.

  • +1 6
Link to comment
Just now, Ros said:

 

ne vidim da iko od djokovica ima interesa da se ovo sranje sa QR kodom desilo. original podaci se nalazi u arhivi australijskog suda. ovo ce najvise da naudi upravo novaku, i neko ce izgubiti posao u batutu, ako cela prica nije neki hakeraj. 

Baš to, on će imati najveći problem i zato i mislim da mu ovako nešto ne bi palo na pamet pa mi Srđan ostaje glavni sumnjivac. Stoji i teza o hakeraju, ipak su to radile Brnabine firme. Jedino što nema šansi da ikada saznamo šta se zapravo dogodilo.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, ragasto said:

Baš to, on će imati najveći problem i zato i mislim da mu ovako nešto ne bi palo na pamet pa mi Srđan ostaje glavni sumnjivac. Stoji i teza o hakeraju, ipak su to radile Brnabine firme. Jedino što nema šansi da ikada saznamo šta se zapravo dogodilo.

 

 

 

jedino "smisleno" laziranje je izmena datuma i vremena kad je rezultat bio gotov. da se "izbegne" susret sa decom 17-og. ostalo je sve banana

Link to comment
 
mislim da je [mention=295]Frank Pembleton[/mention] rekao da je trazio da se izmeni nesto u vezi testa i da su mu rekli da ne moze
mozda sam nesto pobrkao
Nisam.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Ros said:

 

jedino "smisleno" laziranje je izmena datuma i vremena kad je rezultat bio gotov. da se "izbegne" susret sa decom 17-og. ostalo je sve banana

Meni ni to nema previše smisla. Veći problem mu je da se baza više ne poklapa sa dokumentom koji dostavio australijancima nego da ispriča neku priču o sekretarici, spam folderu, padu sistema u Batutu 16og uveče itd

Link to comment
6 minutes ago, hefaca said:

Da su lepo obezbedili da branilac titule igra ko covek, svega ovoga ne bi bilo... Ovako su dobili sta su trazili. 

Branilac titule je upravo dobio na sudu zato što tamo nije bio branilac titule već zato što je sud postupao onako kako treba da postupa - svi su jednaki, ko poštuje pravila sud je na njegovoj strani. Jedino Srki i slični zazivaju da se prema Novaku treba posebno postupati jer je on srpsko sunce, najbolji sin ikad i najbolji teniser svih vremena. Jer su tako i navikli, da se grebu o beneficije i status. Ali srećom pa je tamo sudija postupao očigledno po drugom postulatu, koji kod nas nikako da zaživi, a to je da država i sistem treba da štite svakog podjednako, i kad ima pravo da ima gdje da potraži to svoje pravo, a ne na osnovu toga kako se ko zove.

  • +1 4
Link to comment

Niti su svi jednaki, niti je sud previse castan i otporan na razne uticaje. Ovoliko interesovanje na svetskom nivou govori tome u prilog. Verovatno grizu sopstvenu guzicu, bas me zanima imaju li petlje za jos....

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Meni je najzanimljivije što je porglašena pobjeda nad sistemom unutar tog istog sistema. Nolo Neo

Nije pobeda nad celokupnim sistemom, ali jeste pobeda nad izvršnom vlasti, korekcija sistema. Sistem jeste za divljenje. Uterati u rekordnom roku premijeru na bazi prava i pravde je utopija u ogromnom delu sveta. Bez odlaganja i razvlačenja uz stavljanje pravobranioca pod pritisak jer potencijalni oštećeni i to stranac ima obaveze u dogovoru sa australijskom kompanijom. Sjajno. Doduše, treba imati u vidu da su potrebni ogromni resursi i muda za tako nešto. Čehinja nije ni pomislila da ovako nešto izgura, a raspolaže resursima većim od standardnih radnika na primer. 

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Nije pobeda nad celokupnim sistemom, ali jeste pobeda nad izvršnom vlasti, korekcija sistema. Sistem jeste za divljenje. Uterati u rekordnom roku premijeru na bazi prava i pravde je utopija u ogromnom delu sveta. Bez odlaganja i razvlačenja uz stavljanje pravobranioca pod pritisak jer potencijalni oštećeni i to stranac ima obaveze u dogovoru sa australijskom kompanijom. Sjajno. Doduše, treba imati u vidu da su potrebni ogromni resursi i muda za tako nešto. Čehinja nije ni pomislila da ovako nešto izgura, a raspolaže resursima većim od standardnih radnika na primer. 

Ti si vjerovatno u 1% koji mogu da naprave distinkciju koju si napravio u prvoj rečenici

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...