Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, Boycie said:


nije fotošop, u jednom trenutku oko 14:20 sam otvorio link sa QR i pokazao mi je negativni rezultat. 

 

isto. jedino da neko presrece url pa ga salje gde hoce.

 

Link to comment
20 minutes ago, vememah said:

 

Inače, bez namjere da pokolebam necija uvjerenja, ali ovo nije jedinstvena privilegija srpskog roda. Druga osoba i ja skeniramo potvrdu osobe koja se testirala 30min prije. Meni izbaci da je pozitivna (crveno) , njemu negativna (zeleno). I to 5 put zaredom. Radi se o hrvatskoj zdravstenom sustavu

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Boycie said:

nije fotošop, u jednom trenutku oko 14:20 sam otvorio link sa QR i pokazao mi je negativni rezultat. 

 

Just now, Sammael said:

Pa ne vrati ništa, a front end prikaže kao negativno. Ime već ima u requestu, verovatno.

 

Nije fotošopovano, i ja sam testirao i u tom kratkom okviru bilo je negativno.

 

Ali to je toliko sumanuto loš dizajn krucijalne funkcionalnosti da je prosto nemoguće da poverujem da defaultna vrednost ostane tu ako je request zakucao.

 

 

Dobro, onda imamo dve opcije:

 

1. Manje verovatna - neki sjajni troler je ovo uradio iz zajebancije

2. Mnogo verovatnija - glupani iz eUprave koji znaju da je test lažiran a koji od juče/danas paniče zbog toga su probali nekako da poprave situaciju - ovako :laugh:

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

 

Ali to je toliko sumanuto loš dizajn krucijalne funkcionalnosti da je prosto nemoguće da poverujem da defaultna vrednost ostane tu ako je request zakucao.

 

 

e....

 

Kakvih sam se ja sumanutih dizajnova nagledao dok sam se bavio sličnim stvarima, ništa me ne bi čudilo... Kad daš nekom junioru nešto da uradi, svaki rezultat je moguć... :(

Link to comment
27 minutes ago, villiem said:

Sta smo mi danas ovde imali, real time promen na b92, kako ko ovde nesto napise tako oni tamo preprave, sad ovo sa baututom isto kako mi kazemo tako bude. 

Jos je onaj neki rotenberg citao pa preneo u svet. Cenim da neko ovde zna i onog sudiju u melburnu od sinoc, tako je isto bilo od pocetka jutros/sinoc, covek poceo da prica kao mi - sta je bilo, sta je covek mogao, pa sve je predao, pa nema vise sta, sta vi u stvari hocete i sl.

 

 

iz foruma u medije :violina:

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...