Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

4 minutes ago, InvisibleLight said:

ladno ce nam ukinutizeleni sertifikat i  sengen svecki mocnici a nole je jedna dusa i cist ko suza

 

da ... ko rece da je laz manje zlo od namernog setanja

ustvari, svi smo to rekli

 

u lazi cemo najebati svi

u drugome ne bi ni on

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

ladno ce nam ukinutizeleni sertifikat i  sengen svecki mocnici a nole je jedna dusa i cist ko suza

 

Ali ce zato fine pare da uzme onaj ko je na deset minuta promenio nalaz testa, slikao i poslao urbi et orbi. Ako ga ne uhvate.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Meni je žao ljubitelja sporta, naročito ko gleda s decom ko moji šveca i zet npr pokušavajući da sestrića istovremeno odgaje ga da veruje da se uspeh postiže radom i poštovanjem pravila. 

 

Ja inače mislim i propovedam da je sport đavolovo oruđe, meni se sve ovo ful uklapa. Mada će i sestrić bolje da skonta ovako kakav je dil.

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Hajde nam ti, jos veca legendo, objasni sta ocekujes od njega da kaze o necemu sto se upravo desilo, ako se desilo, u Beogradu, a verovatno uopste i ne zna da se desilo.

 

Novak s ovim nema veze, ovi su brljjotine srpskih vlasti koje će razjebati kredibiltet veoma bitne institucije po javno zdravlje zarad pomaganju Novaku  u Australiji. 

Za ovo bi trebalo neko debelo da odgovara, jer ako je Novak podneo medicinsku deokumentaciju koja izdata u Srbiji, kako sad dokazati da je krebilna nakon ovih brljotina.

 

 

  • +1 4
Link to comment
Just now, Marvin (Paranoid Android) said:

Nadam se da je svima jasno da je finale ovog cirkusa da Novak ostane na turniru i da se testira pozitivan dan pre (polu)finala?

pre utakmica za treće mesto. kao letos u Tokiju.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...