Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

7 minutes ago, WTID said:

 

Novak je sam rekao da je znao za pozitivan rezultat testa 16. Ovaj bi da brani Novaka tako sto osporava njegovu izjavu?

 

FIu0XS0WYAQqyAx?format=jpg&name=large

 

on je samo izjavio da je testiran 16, nije rekao kada je saznao.

goofs preduhitrio.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

on je samo izjavio da je testiran 16, nije rekao kada je saznao.

goofs preduhitrio.

Sigurno bi saznao istog dana ili odmah ujutru, nemojmo se lagat, ali cenim da je test fejk. Da nije fejk ne bi isao medju ljude sledeci dan, cak i da njje znao rezultat, on nije ludak. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
14 minutes ago, maheem said:

...pa smislio ovu bednu šaradu sa izuzećem.

Izbrisani deo ne komentarišem jer sam se već izjasnio, a i podrazumeva se (lažni test ili među ljude pozitivan). Ono što bih voleo da mi objasnite ti i @morgana je zašto vam je toliko užasno da nevakcinisani ljudi koji su nedavno preležali kovid imaju ista prava kao i vakcinisani i to u vreme omikrona za koga pouzdano znamo da imunitet stečen infekcijom više štiti od sledeće infekcije i potencijalnog prenosa na druge osobe nego postojeće vakcine? Ako može nevezano za Đokovića i Australiju nego generalno. Nemam nameru da se nešto preganjam oko toga, iskreno me zanima.

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

Sigurno bi saznao istog dana ili odmah ujutru, nemojmo se lagat, ali cenim da je test fejk. Da nije fejk ne bi isao medju ljude sledeci dan, cak i da njje znao rezultat, on nije ludak. 

 

samo zelim da verujem da nije isao medj ljude iako je znao da je zarazen.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

samo zelim da verujem da nije isao medj ljude iako je znao da je zarazen.

Ma nema sanse, a i da nije znao ne bi se setao dok ne sazna rezultat testa. 

Link to comment

za njega licno bi najbolje bilo da kaze istinu.

ako vec drzi do nekog duhovnog mira i kao neke  casti i ponosa

nek izadje i kaze: "da, falsifikovao sam test jer niposto ne zelim vakcinu i smatram da su sva sredstva dozvoljena da se suludi uslovi zaobidju" ili "nisam falsifikovao a isao sam sutra u javnost jer ne veruejm da bih ikog ugrozio i da korona moze eventualno nekog ubiti"

 

sad treba imati muda veca nego ono kad je jurio 2 mecc lopte na fedexov servis i na kraju pobedio/. izadji i reci istinu

 

sto se tice ucesca u aO i celog turnira, trebalo bi im oduzeti pravo na organizovanje, mnogo su se izblamirali

 

Edited by InvisibleLight
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

za njega licno bi najbolje bilo da kaze istinu.

 

 

 

mislim da niko nece ni imati srca da ga pita za istinu, pustice ga da mu to prodje.

Link to comment
5 minutes ago, InvisibleLight said:

za njega licno bi najbolje bilo da kaze istinu.

ako vec drzi do nekog duhovnog mira i kao neke  casti i ponosa

nek izadje i kaze: "da, falsifikovao sam test jer niposto ne zelim vakcinu i smatram da su sva sredstva dozvoljena da se suludi uslovi zaobidju" ili "nisam falsifikovao a isao sam sutra u javnost jer ne veruejm da bih ikog ugrozio i da korona moze eventualno nekog ubiti"

Teorije nema da se ovo prvo desi, a i za drugo su vrlo male šanse.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...