Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

33 minutes ago, Redoran said:

 

U teoriji može ali u praksi nije toliko lud. Evo izgleda da je Morison izjavio nešto u fazonu teramo dalje, ubeđeni smo da smo u pravu ali loptica je okrugla, radna mesta, ovo-ono, treba nam ovaj turnir.

Sad je red da im se revanširamo oko Rio Tinta. Radna mesta i to.

  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

 

Ne može niko živ da me ubedi da Đoković Novak u Srbiji ako je rezultat batut imao u pola 9 uveče nije saznao da je pozitivan 5min kasnije. 

Sasvim je moguce da je sve autmatizovano. Na uzorku ne pise ime i prezime vec broj uzorka (Lab broj protokola). Kao sto sam vec napisao mail stize sa rezultatima nekad i za sat vremena nakon rezulata sa ovom porukom:

"Поштовани,
У прилогу Вам достављамо резултат теста на COVID-19.
Уколико имате додатна питања у вези са резултатом теста или сте приметили неку нелогичност, потребно је да контактирате здравствену установу у којој је узет узорак за тестирање.

Ова порука Вам је аутоматски послата, немојте одговарати на ову поруку.

С поштовањем,
Портал еУправа Републике Србије"

 

Link to comment

Pročitao sam sada na Redditu deo intervjua koji je imao na aerodromu, ako je ono istinito i nije fejk onda se radi o teškoj svinjariji gde mu se traži da stvori dokaz u 20 minuta, koji ne postoji i to u trenutku kada nema pristup nikome. 
 

Još jednom ako je ono tačno, sad sam otvoreno za to da im se najebe majke na svaki mogući način. Od uzimanja titule do odštete.

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Pročitao sam sada na Redditu deo intervjua koji je imao na aerodromu, ako je ono istinito i nije fejk onda se radi o teškoj svinjariji gde mu se traži da stvori dokaz u 20 minuta, koji ne postoji i to u trenutku kada nema pristup nikome. 
 

Još jednom ako je ono tačno, sad sam otvoreno za to da im se najebe majke na svaki mogući način. Od uzimanja titule do odštete.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

Pročitao sam sada na Redditu deo intervjua koji je imao na aerodromu, ako je ono istinito i nije fejk onda se radi o teškoj svinjariji gde mu se traži da stvori dokaz u 20 minuta, koji ne postoji i to u trenutku kada nema pristup nikome. 
 

Još jednom ako je ono tačno, sad sam otvoreno za to da im se najebe majke na svaki mogući način. Od uzimanja titule do odštete.

 

čitoa i ja još jutros, mislim da je neko i ovde kačio

i što kažeš ako je istina, pa ono je takav skandal da je neverovatno

milosnu im majku

Link to comment
1 minute ago, maheem said:

Ne znam kakva ti je to satisfakcija kad je lik govnar koji je imao fejk test/svesno otišao među ljude pozitivan. 

Uostalom, čova je znao da ide na turnir,  znao je rezultat testa i pre testiranja tako da je australijska vlada učinila uslugu u razotkrivanju prevare - da su ga pustili na granici ne bi isplivao test kao dokaz.

Doduše ne bi se izblamirali da se neko nije polakomio oko dovođenja broja jedan na turnir pa smislio ovu bednu šaradu sa izuzećem.


Super, onda su trebali da mu kažu: izvolte tamo na šalter i karta kući. Ovi fazoni Mirko i Slavko, muda u fioku, intention to consider cancelation neću podržati nikada i ni protiv koga. 
 

Ako će da bude prezren zbog svojih nazadnih stavova i sujeverja onda to nije sigurno do ovih babuna što šilje patke na ljudima kojima je njihova vlada dala vizu zbog kog god razloga. 
 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

 

Novak je sam rekao da je znao za pozitivan rezultat testa 16. Ovaj bi da brani Novaka tako sto osporava njegovu izjavu?

 

FIu0XS0WYAQqyAx?format=jpg&name=large

Edited by WTID
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, vememah said:

 

 

Dakle, veliki borci za "svi su isti, nema popusta za slavne" bi se setili da pravilo koje automatski vazi za druge ne vazi za Djokovica pa bi ga pustili da sledece godine igra Australian Open. Sjajno.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...