Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, renne said:

Kakva odvratna i bezpotrebna reakcija australskih drotova

To je i komentar moje žene, ali ne znam šta su mogli da urade kada je rulja počela da nasrće.

Link to comment

kako sad ovo?

 

Quote

Immigration Minister Alex Hawke will not make a decision on whether to cancel Djokovic’s visa tonight.

Mr Hawke had four hours to use his personal power under the Migration Act if the government wanted to try to keep the tennis champion in detention.

But the government has decided to not make a decision within the four-hour period, meaning Djokovic is free to leave.

It is expected Mr Hawke will make a decision on whether to cancel his visa as early as tomorrow.

 

Link to comment
10 hours ago, radisa said:

Zavisi koji ti je matični topik, ovaj ili onaj sa reketom... :fantom:

tsai i ja smo inkluzivni. :fantom:

 

@vememah onaj link kojim dokazujes da je djoković znao rezultate testa 16.12. ne radi. molim te ponovi izvor, ta tema me najviše zanima.

 

ako sam dobro ukačila dešavanja o kojima pišete, da sumiram:

australijska izvršna vlast se ponela ko vučić, sud im je normalan, u toku je neki spektakl koji je na sramotu australije, primitivna džiberana srđan đoković širi lažnu vest o hapšenju.

važnije od svega, postoje osnovane sumnje da je đoković znajući da je zaražen drugario sa decom 17.12.

:ph34r:

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
Just now, aram said:

kako sad ovo?

 

 

Pa to je ono što smo pričali, po osnovu po kom ga je sudija pustio ima 4 sata, ali može da kasnije nađe neki drugi osnov i izbaci ga iz zemlje...

 

 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...