Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Nisam ukačio kako mu je odobrena viza krajem novembra na osnovu med.izuzeća je l može neko na brzaka da objasni?
Valjda krajem decembra...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Just now, Redoran said:

 

Pa ne... imaš to pravilo da možeš da tražiš medicinsko izuzeće sa Covidom preležanim u prethodnih 6 meseci. Ako si antivakser koji ne veruje u medicinu nego u prirodni imunitet i tako to, plan se iscrtava sam od sebe... mesec do dva uoči turnira izađeš napolje u masu i kreneš da se grliš sa kim god stigneš u zatvorenom prostoru, ne bi li nekako nahvatao omikron (koji se veoma lako nahvata). Pošto si vrhunski sportista, uz malo sreće imaćeš blage ili nikakve simptome, brzo ćeš se oporaviti i et voila - ispunio si uslove za medicinsko izuzeće i možeš na put.

Znači ipak si na to mislio.

Po onome što znam (primeri osoba koje dele postelju, pa se jedna zarazila a druga i dete ne), uopšte nije tako lako zaraziti se.

Još manje zaraziti se planski.

A ponajmanje zaraziti se planski, tačno 1 dan nakon što Australija promeni ta neka pravila.

 

Prljava i ružna je ovo priča izgleda, i to iz svih uglova.

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Redoran said:

 

OK, hvala, Pronašao original ovde, strana 2.

 

3 hours ago, vememah said:

 

Utakmica je bila 14.12.

 

 

Kurir od 16.12.

G0rlu7j.jpeg

kurir.rs/sport/kosarka/3831313/novak-je-u-velikom-problemu-kosarkas-barselona-koji-se-slikao-sa-djokovicem-u-pioniru-pozitivan-na-korona-virus

 

2 hours ago, harper said:

 

Deset minuta je potrebno da se utvrdi da je lazirao koronu, potreban je samo cika sa spricem za vadjenje krvi i laboratorija. Ili mislis da moze da lazira i kolicinu antitela u krvi koja je sigurno povisena ako je imao koronu pre dvadesetak dana?

 

A za ovo setkanje medju drugim ljudima s pozitivnim nalazom na koronu, ako je tacno, nemam reci.

 

 

Imam ja par reci ...

 

Picka ti materina bezobrazna. Treba te tretirati kao teroristu.

 

Nemam problem sto si mozda otisao na utakmicu da se zarazis. Nemam problem sto hoces i mozes da zivis svoj zivot onako kako zelis iako si glup da razumes sta je opste dobro. Imam i te kakav problem sto pozitivan siris virus medju onima koji u tebi vide idola. Pa jos svesno.

 

Australija ima svako pravo da te smatra opasnocu za svoje drustvo.

 

image.png.7251f7f65198ba047f0e0d3843a1d58f.png

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, maheem said:

Nisam ukačio kako mu je odobrena viza krajem novembra na osnovu med.izuzeća je l može neko na brzaka da objasni?

 

Za vizu mu valjda nije potrebno da prilaže dokaze o tome. Radna viza mu se izdaje jer dolazi da igra tenis, a organ koji izdaje vizu se ne bavi time kako on planira da uđe u zemlju odnosno izađe na teren. Za turnir je bio uredno prijavljen.

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, cedo said:

 

 

 

 

Imam ja par reci ...

 

Picka ti materina bezobrazna. Treba te tretirati kao teroristu.

 

Nemam problem sto si mozda otisao na utakmicu da se zarazis. Nemam problem sto hoces i mozes da zivis svoj zivot onako kako zelis iako si glup da razumes sta je opste dobro. Imam i te kakav problem sto pozitivan siris virus medju onima koji u tebi vide idola. Pa jos svesno.

 

Australija ima svako pravo da te smatra opasnocu za svoje drustvo.

 

image.png.7251f7f65198ba047f0e0d3843a1d58f.png

 

 

 

 

Apsolutno. Zesci ludak

Link to comment
4 minutes ago, cedo said:

Australija ima svako pravo da te smatra opasnocu za svoje drustvo.

 

 

Aha, hoce to. Nadal je u Spaniji dobio pozitivan test 20. decembra, sleteo u Australiju 30. istog meseca. To sto je vakcinisan je irelevantno za prenos virusa, kao sto svi znamo virus je moguce i dobiti i preneti iako si vaksinican. Uostalom, milioni vakcinisanih ljudi na svetu su zakacili omikron varijantu. Bas bih voleo da vidim objasnjenje kako bi u tom slucaju Djokovic bio pretnja za javno zdravlje u Australiji a Nadal ne.

Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

 

ili jos bolje pitanje - po kom osnovu je border force uopste pustio cehinju da udje, a ona je imala istu dokumentaciju kao novak kojem nije dozvoljeno da udje? to sto su naknadno nahvatali cehinju i retroaktivno joj osporili validnost exemtpiona samo pokazuje da "propisi su propsis" mantra uopste ne vazi.

 

Ovo se, po meni, probilo na prvo mesto na listi neugodnih pitanja za Australiju. Border Force tvrdi da su pismeno obavestili teniski savez da neće priznavati nedavno preležan Covid kao razlog da puste nevakcinisanog sportistu u zemlju. OK, neka bude da je tako, ne znam da li su pokazali taj dopis javnosti. Pa ako je tako, na koju foru su onda pustili Čehinju nakon što im je rekla da ulazi bez vakcine jer je... nedavno preležala Covid? I ne samo nju, nego i još nekoliko njih pre Novaka. Tek kada se on pojavio na pasoškoj, setili su se tog dopisa i sopstvenog pravila. A onda je mrmot zavio čokoladu u foliju.

 

Mislim, ovim naknadnim nogobuljom koji su dali Čehinji, priznali su jedan kroz jedan da su puštali nevakcinisane ljude da uđu u zemlju mimo pravila. Shodno tome, morala bi da padne neka masna ostavka u tom nadasve nepristrasnom državnom organu.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Aha, hoce to. Nadal je u Spaniji dobio pozitivan test 20. decembra, sleteo u Australiju 30. istog meseca. To sto je vakcinisan je irelevantno za prenos virusa, kao sto svi znamo virus je moguce i dobiti i preneti iako si vaksinican. Uostalom, milioni vakcinisanih ljudi na svetu su zakacili omikron varijantu. Bas bih voleo da vidim objasnjenje kako bi u tom slucaju Djokovic bio pretnja za javno zdravlje u Australiji a Nadal ne.

 

Tako sto se antivakserska retardcina namerno zarazava da bi izbegao vakcinu i jos mrtav ladan setka medju ljudima. Daj boze da mu ne skinu ni one godine godine. Olosh neadnertalni, odvratni. Ispeglacu se bukvalno

  • +1 1
Link to comment
Just now, harper said:

 

Aha, hoce to. Nadal je u Spaniji dobio pozitivan test 20. decembra, sleteo u Australiju 30. istog meseca. To sto je vakcinisan je irelevantno za prenos virusa, kao sto svi znamo virus je moguce i dobiti i preneti iako si vaksinican. Uostalom, milioni vakcinisanih ljudi na svetu su zakacili omikron varijantu. Bas bih voleo da vidim objasnjenje kako bi u tom slucaju Djokovic bio pretnja za javno zdravlje u Australiji a Nadal ne.

 

Nadal je po dolasku imao negativan test (na stranu to da li je po propisima morao da čeka 10 dana u izolaciji ili je malo požurio). Mnogo zanimljiviji slučaj je Šapovalov koji je došao u Australiju pozitivan, i oni ga pustili da uđe u karantin, a zatim da iz istog izađe ne posle 10 dana nego posle prvog negativnog PCR testa (koji mu se posrećio posle 5-6 dana).

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Ako je ovo tačno sa datumom ima dve opcije :

1. manje loša, lažirao

2. znao da je bio u kontaktu na basketu sa zaraženom osobom, testirao se , i čak da i nekim slučajem nije znao rezulate što je teško verovati da će on dugo čekati), išao u javnost, i plus među gomilu dece što je već totalno ludački i gubi svaki smisao, ne mogu da verujem da je baš dotle došlo

Oba su krivična dela, totalno ludilo ( da ponovim, ako je stačno sa datumom)

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

 

Tako sto se antivakserska retardcina namerno zarazava da bi izbegao vakcinu i jos mrtav ladan setka medju ljudima. Daj boze da mu ne skinu ni one godine godine. Olosh neadnertalni, odvratni. Ispeglacu se bukvalno

 

Pricamo o australijskim vlastima. One, za razliku od tebe, ne mogu da funkcionisu po principu sentimenta i licnog odnosa prema Djokovicu.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Aha, hoce to. Nadal je u Spaniji dobio pozitivan test 20. decembra, sleteo u Australiju 30. istog meseca. To sto je vakcinisan je irelevantno za prenos virusa, kao sto svi znamo virus je moguce i dobiti i preneti iako si vaksinican. Uostalom, milioni vakcinisanih ljudi na svetu su zakacili omikron varijantu. Bas bih voleo da vidim objasnjenje kako bi u tom slucaju Djokovic bio pretnja za javno zdravlje u Australiji a Nadal ne.

 

Harpere ..

 

Se otepavme da gi razdvoime australija i novak ... odgovornost za sekoj od niv za sopstvenite postapki. Jas gore zborav za budalata.

Za avstralija rekov deka ima sekoe pravo. Da li toa ke go pravi ili ne ic kur ne me boli.

 

'Ako razumes, razumes ... ako ne jbg ...

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...