Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

20 minutes ago, harper said:

 

Naravno da ne bi ali je bas primetno da je drkanje Djokovica ozbiljno eskaliralo otkako se aktivno umesao u GOAT trku. S obzirom na to da je u teniskom svetu prakticno re-realizovana blokovska podela sveta na USFederer i SSSRafa a da je ovaj nas Pokret Novakostranih, to i ne cudi previse. Mnogo je zaljubljenika u Rodzera i Rafu u svetu teniskih medija i institucija i odijum prema trecem tocku se tesko podnosi a jos teze krije. Nije pomoglo ni svo ovo Novakovo ludjenje sa PTPA koje je ozbiljno podiglo neke aristokraste i lovatorske obrve na ATP-u. Mislim, ja podrzavam napore te asocijacije da malo pravednije raspodeli mrvice od povelikog teniskog kolaca ali sebicno mislim da nije bas on morao da zalegne kad mu je to u karijeri najmanje trebalo. Plus njegovi "kontroverzni" stavovi i tvrdoglavo insistiranje da u svakoj corbi, pa makar bila od najzdravije trave sa bosanskih piramidalnih planina bude zaprska.

 

Ali da je odijum prema njemu, koji cesto eskalira u otvorenu mrznju, izmedju ostalog nastao i zbog toga sto je resio da sistematski demontira cijenjenu konkurenciju u GOAT trci i posere se na legacy dve isprazne ljudske dosade koje su usput velicanstveni teniseri, i to je, jebi ga, tacno.

 

Zaboravljas da je imao period od 2 godine kad je bio na vrhuncu i odbijao da ide na operaciju i tako gubio od raznih istomina i chungova... u tom periodu su mu fedali pobegli za po 3gs

Link to comment

Nema nesporazuma,samo rejtinzi pred izbore,mada sad im se ova svinjarija vratila kao bumerang,na kraju dana obican narod i dalje besni,zatvoren ko stoka u toru.Do ponedeljka odose u minus sa rejtingom na ovoj stvari,opet nece ga pustiti,vidim da su pocela sranja medju njima,komisije prebacuju odgovornost na ministarstvo zdravlja,ministarstvo na ministarku i granicare i tamo,onaj retard od premijera je ovakvu akciju vec imao pre par godina,dosta uspesnije izvedenu.Nema ga da se javi.:D

  • +1 1
Link to comment
Quote

Češka je uputila protestnu notu Australiji u kojoj zahteva da organi te zemlje objasne zašto deportuju češku teniserku Renatu Voračovu.

 

Kako su naveli, Voračova je uz isti izuzetak kao Novak Đoković još od decembra u Australiji i već je u toj zemlji odigrala i jedan pripremni meč pred turnir Australijan open.

 

"Možemo da potvrdimo da je češka teniserka Renata Voračova u istom hotelu kao i Đoković, zajedno sa još nekoliko tenisera, dakle u Melburnu. Prema našim informacijama dokazala je da nije zarazna na način koji joj daje pravo da učestvuje na turniru Australija open. Zato smo preko ambasade u Kanberi uputili protestnu notu i zahtevamo objašnjenje", kazala je za češki portal Eho24 Aneta Kovaržova iz odeljenja za štampu češkog Ministarstva spoljnih poslova.

 

  • Hvala 3
Link to comment
31 minutes ago, Nikodije said:

 

 

na stranu sve tj uzmimo da novak nije ni najmanje odgovoran za nesporazum o kome cosic pise, ne znam kako bi teniski savez u bilo kojem drustvenom uredjenju bio egal sa drzavom ili njenom jedinicom pa da ovo smatramo nesporazumom saveza i drzave i trazimo da oni to rijese. novak teorijski moze da tuzi savez ako su informacije koje je od njega dobio u koliziji sa drzavnim uzusima, ali drzava je naravno nadredjena instanca, jebote, sta sad pozove me neko na seminar i ja mogu da se ponasam po seminarskim pravilima, a kontra drzavnih. covjek zestoko masi loptu, a pritom je novinar.

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

ali seminar ti ne izdaje vizu, vec adekvatan drzavni organ na osnovu dostavljene dokumentacije.

o tome nisam ni govorila, ali kad vec - novak svakako nije prvi slucaj koji je usao u drzavu pa je tamo zaustavljen. bilo sta da se ovdje na kraju ispostavi.

Edited by morgana
Link to comment
Just now, morgana said:

o tome nisam ni govorila, ali kad vec - novak svakako nije prvi slucaj koji je usao u drzavu pa je tamo zaustavljen.

 

ovo je zanimljiva prepiska na tu temu

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, morgana said:

 

na stranu sve tj uzmimo da novak nije ni najmanje odgovoran za nesporazum o kome cosic pise, ne znam kako bi teniski savez u bilo kojem drustvenom uredjenju bio egal sa drzavom ili njenom jedinicom pa da ovo smatramo nesporazumom saveza i drzave i trazimo da oni to rijese. novak teorijski moze da tuzi savez ako su informacije koje je od njega dobio u koliziji sa drzavnim uzusima, ali drzava je naravno nadredjena instanca, jebote, sta sad pozove me neko na seminar i ja mogu da se ponasam po seminarskim pravilima, a kontra drzavnih. covjek zestoko masi loptu, a pritom je novinar.

 

Ali tu se onda postavlja pitanje zasto su drzavni organi pustali ove koji su ulazi inkognito sa izuzecem?

Link to comment

Na jednoj od glavnih minenskih stanica podzemne i medjugradske zeleznice naslov na velikim tv ekranima(gde se pustaju vesti i epp): Otac Novaka DJokovica uporedio sina sa Isusom:s_w:

Edited by pasha
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

 

Ali tu se onda postavlja pitanje zasto su drzavni organi pustali ove koji su ulazi inkognito sa izuzecem?

 

postavlja se pitanje zasto ih ranije nisu kontrolisali, svakako, sto ne znaci da ne smiju da ih kontrolisu, tj papire, bilo kada, nista drugacije nego gradjevinske radnike iz recimo albanije na pola ugovora u cg ili srbiji. a za cehinju koja je od decembra u au ne znamo je li usla po starim ili novim pravilima (u decembru su mijenjana) i kakve su reperkusije. tj, to sto su vlade oba nivoa nesto zasrale u pr-u ili sluzbenicki na terenu ne znaci niti da je novak u pravu niti da nije. o teniskom savezu da ne govorimo jer je to smijesno.

 

(ja navijam da antivakseri striktno ne mogu da udju u bilo koju drzavu, btw, moze mi se, a drzave imaju pravila koja mi se ne svidjaju uvijek, evo srbija recimo)

 

edit, sad bolje citam, otkud znamo na cemu su bazirana izuzeca drugih?

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Tsai said:

 

Zaboravljas da je imao period od 2 godine kad je bio na vrhuncu i odbijao da ide na operaciju i tako gubio od raznih istomina i chungova... u tom periodu su mu fedali pobegli za po 3gs

 

Ne zaboravljam. Dan-danas pizdim zbog toga, jer da nije krio povredu i da se operisao kao sto rade svi normalni ljudi sad se ne bi uopste postavljalo pitanje poretka u teniskoj istoriji. Ali to je njegov problem i njegova karijera, necu ja kuci da redjam njegove GS pehare pa me u sustini i zabole za odluke koje donosi na svoju stetu. Samo kazem da postoji mnogo ljudi u teniskom svetu kojima nije prijatno to sto je Novak naumio da porusi sve rekorde u tenisu, navijaju da se to ne desi i sve to jako tesko kriju.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...