Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, Tsai said:

 

Obrati paznju kako su usli svi sa excemptionom a kako jedini ko je javno hvalio da ga je dobio. Nevezano koje je ko nacionalnosti. Samo to hocu da kazem. Sad je sve svinjarija i besmislica, naravno

 

Odgovorio sam ti na drugi post, ok, kapiram sta zelis da kazes ali nisi prvobitno to bas najsrecnije formulisao.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Budja said:

 

Nisam siguran sta zelis da kazes.

Da nije tvitovao, sve bi bilo ok, jer dogovori ispod zita su ok, ali ako se stvar procuje onda nije ok.

 

Shvatam da zelis da kazes da nije u pitanju licni odnos prema Djokovicu zato sto je Djokovic. I to je ok.

Meni vise smeta narativ "Zivela Australija pravna drzava!".

 

Pogledaj moj post pre dve strane u kom pise da mi je premijer australije kandidat za olosh godine. Samo mi ta prica to je zbog Srbina kom ne daju 21 po svaku cenu zesce idiotska i sluzi samo da pali narodne mase i dize nacionalnu tenziju. Upravo je onako kako si napisao u prvom pasusu

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

 

Pogledaj moj post pre dve strane u kom pise da mi je premijer australije kandidat za olosh godine. Samo mi ta prica to je zbog Srbina kom ne daju 21 po svaku cenu zesce idiotska i sluzi samo da pali narodne mase i dize nacionalnu tenziju. Upravo je onako kako si napisao u prvom pasusu

 

A kako ti to znas?

Nisu tu bas male stvari u pitanju.

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, 3opge said:

 

A kako ti to znas?

Nisu tu bas male stvari u pitanju.

 

 

Tako sto bi Srbin uzo 21 u NYC da nije bio preveliki pritisak jbg. Ne bi ga snjaperom skinuli sa krova Artur Ashea na mec lopti

 

Isto tako moze na uzme na RG bez vakcine, moze da uzme na W i USO sa vakcinom. 

 

Pritom je oborio sve moguce rekorde u tenisu vec

Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

 

Pogledaj moj post pre dve strane u kom pise da mi je premijer australije kandidat za olosh godine. Samo mi ta prica to je zbog Srbina kom ne daju 21 po svaku cenu zesce idiotska i sluzi samo da pali narodne mase i dize nacionalnu tenziju. Upravo je onako kako si napisao u prvom pasusu

 

Nisam video da je to ovde bilo ko ni pomislio, a kamoli napisao.

 

A da je ovo eskaliralo zato sto je Djokovic u pitanju to je potpuno jasno i ne treba biti mnogo pametan pa to zakljuciti. Ne zato sto se tako preziva, ne zato sto je Srbin, vec zato sto njegovo monumentalno medijsko ime targetira velike grupe ljudi na razlicite nacine. Naravno da se nista od ovoga ne bi ovako odigralo da je bio u pitanju neki drugi teniser manje reputacije. Jednostavno niko ne bi ni primetio da je usao u Australiju, kao sto niko nije primetio ove ostale koje sada jure po Melburnu da operu obraz. I to nikakve veze nema ni sa kakvim Novakovim instagram kurcenjem, dovoljno je bilo da se jedan uticajni tviteras™ zapita otkud Djokovicu medical exemption pa da krene pozar po drustvenim mrezama. Kao da ne znate kako ta zajednica funkcionise.

  • +1 8
Link to comment
Just now, steins said:

Ljudi, jesu li pustili još nekog tenisera/teniserku koji nisu vakcinisani/nisu preležali COVID pre manje od 6 meseci na AO?

Jesu, sad vijaju ine koji su usli u Aus, da ih izbace...

 

Imas na predhodnih par strana o tome...

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Tsai said:

Obrati paznju kako su usli svi sa excemptionom a kako jedini ko je javno hvalio da ga je dobio.

 

Ne znam zašto si ti njegov tvit protumačio kao "hvaljenje" i nonstop to ponavljaš. Čovek je obavestio javnost na koji način je dobio priliku da učestvuje na turniru, odgovor na pitanje koje bi mu postavio prvi novinar na eventualnoj pres konferenciji u Melburnu.

  • +1 7
Link to comment

Ne znam ko ovde  promovise koncept nevakcinisanja :dry:  Jbt  kao citava zemlja strepi od  jednog nevakcinisanog coveka, kao on ce ih sve zaraziti a i  vakcinasani ljudi  jednako prenose virus kao i nevakcinisani , moja ga sestra dobila pre mesec dana na poslu gde  su svi radnici  vakcinisani:rolleyes: Kakvo sizofreno ludilo vlada svetom  u poslednje dve godine.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment

mozda bolje da je sacekao pitanje novinara, tada bi im bilo teze da ga najure kada je vec usao, nego ovako da izgleda kao da se hvali da je izigrao sistem i tako izazvao reakciju javnosti kojoj su sprzeni mozgovi zbog dve godine lokdauna.. on nije mutav, na toj konferenciji bi lepo objasnio o cemu se tu radi.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne znam zašto si ti njegov tvit protumačio kao "hvaljenje" i nonstop to ponavljaš. Čovek je obavestio javnost na koji način je dobio priliku da učestvuje na turniru, odgovor na pitanje koje bi mu postavio prvi novinar na eventualnoj pres konferenciji u Melburnu.

 

Apsolutno ne bi morao da odgovara na ta pitanja. Diskreciono pravo. Evo videcemo Medvedev je jedan od sumnjivih. Videcemo dal ce ga pitati i sta ce odgovoriti. Ima pravo da ne odgovori

Link to comment
54 minutes ago, Tsai said:

 

Tako sto bi Srbin uzo 21 u NYC da nije bio preveliki pritisak jbg. Ne bi ga snjaperom skinuli sa krova Artur Ashea na mec lopti

 

Isto tako moze na uzme na RG bez vakcine, moze da uzme na W i USO sa vakcinom. 

 

Pritom je oborio sve moguce rekorde u tenisu vec

 

Naravno da ne bi ali je bas primetno da je drkanje Djokovica ozbiljno eskaliralo otkako se aktivno umesao u GOAT trku. S obzirom na to da je u teniskom svetu prakticno re-realizovana blokovska podela sveta na USFederer i SSSRafa a da je ovaj nas Pokret Novakostranih, to i ne cudi previse. Mnogo je zaljubljenika u Rodzera i Rafu u svetu teniskih medija i institucija i odijum prema trecem tocku se tesko podnosi a jos teze krije. Nije pomoglo ni svo ovo Novakovo ludjenje sa PTPA koje je ozbiljno podiglo neke aristokratske i lovatorske obrve na ATP-u. Mislim, ja podrzavam napore te asocijacije da malo pravednije raspodeli mrvice od povelikog teniskog kolaca ali sebicno mislim da nije bas on morao da zalegne kad mu je to u karijeri najmanje trebalo. Plus njegovi "kontroverzni" stavovi i tvrdoglavo insistiranje da u svakoj corbi, pa makar ona bila od najzdravije trave sa bosanskih piramidalnih planina, bude zaprska.

 

Ali da je odijum prema njemu, koji cesto eskalira u otvorenu mrznju, izmedju ostalog nastao i zbog toga sto je resio da sistematski demontira cijenjenu konkurenciju u GOAT trci i posere se na legacy dve isprazne ljudske dosade koje su usput velicanstveni teniseri, i to je, jebi ga, tacno.

Edited by harper
  • +1 4
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...