Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, pt 2.0 said:

Mene buni jedino kako je predao dokumentaciju za medicinsko izuzeće, budući da je navedeni rok za to bio 10.12. To što je vizu dobio 18.11. ne vidim kao problem, niti mislim da je muljanje u pitanju.

 

To je raspravljeno i reseno na sudu. 10. decembar je okvirni rok, igrac koji se kasnije zarazi moze da trazi i dobije produzenje roka od TA.

  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Mene buni jedino kako je predao dokumentaciju za medicinsko izuzeće, budući da je navedeni rok za to bio 10.12. To što je vizu dobio 18.11. ne vidim kao problem, niti mislim da je muljanje u pitanju.

Išao je kod baba Vange koja mu je prorekla da će preležati koronu do krajnjeg roka.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Mene buni jedino kako je predao dokumentaciju za medicinsko izuzeće, budući da je navedeni rok za to bio 10.12. To što je vizu dobio 18.11. ne vidim kao problem, niti mislim da je muljanje u pitanju.

 

to su mogli da mu dozvole kao broju 1 i aktuelnom sampionu

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

U tom slučaju treba potpitanje: Da li je obavestio kontakte da je pozitivan? 

Sekretarica, brate... Znaš kolko ima dece kojima se šalje pomoć šta je tebi

 

Ovo je sve tužno i mnogo jadno, vraćam se u svoju Gvadalaharu tamo kante ne govore

  • +1 3
Link to comment

novak kao broj 1. bi trebalo da ima medicinsko izuzeće da može da izvadi muda na sto i da kaže "na, izvol'te!" bilo gde da ide

 

jer on je aktuelni šampion i broj 1!

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

novak kao broj 1. bi trebalo da ima medicinsko izuzeće da može da izvadi muda na sto i da kaže "na, izvol'te!" bilo gde da ide

 

jer on je aktuelni šampion i broj 1!

i meni je nerazumljiv taj respekt u smislu prihvatanja privilegije. 

 

Link to comment
samo da botine skapiraju da postoje samo ove dve opcije:
 
1) lažirao test
2) zaražen se šetkao
 
Za lažiranje ga strani mediji neće jebati, a domaći nemaju muda jer je loš marketing pljuvati po Novaku (ovde mislim i na N1 i Novu). 
 
Ali, strani mediji ga mogu tovariti zauvek da se šetao zaražen naredna 2 dana jer oni ne znaju kako se u ovoj banana državi završavaju stvari (pozitivan test).
 
Obe opcije su za krivičnu odgovornost i ne znam koja je grđa.

Da se otkrije kuda je isao pozitivan i operu ulice.
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...