Jump to content
IGNORED

Majstor u kući


nesha taxista

Recommended Posts

ima neko ideju sta znaci kad masina zavrsi pranje, kompletan program, a ves izlazi skoro potpuno neiscedjen? ima li sanse da prodje samo od sebe ili da spremim opet neku lovu?i, kad me vec krenulo, da ne menjam topik: gde u beogradu postoji ovlasceni servis za celestion zvucnike, zna li se mozda?
Možda očistiti filter za vodu, ako nije to onda svakako spremiti lovu.
Link to comment
Možda očistiti filter za vodu, ako nije to onda svakako spremiti lovu.
hm, znaci to da probamo i da se nadamo, hvala ti.
idibre :kralj:
ovaj forum je pun cinika, ali ja zadrzavam svoj poslovicni optimisticni pristup zivotu i vesu.
Link to comment
ima neko ideju sta znaci kad masina zavrsi pranje, kompletan program, a ves izlazi skoro potpuno neiscedjen? ima li sanse da prodje samo od sebe ili da spremim opet neku lovu?
probaj da staviš manje veša.
Link to comment

imao sam isti problem svojevremeno, očistio sam filter i mirna bačka. jedini drugi razlog je slaba centrifuga, e sad iz koga razloga je slaba ostaje da se utvrdi. ako ovlašćeni majstor utvrdi da je sve ispravno, onda ono što bup priča apsolutno pije vodu

Link to comment
ima neko ideju sta znaci kad masina zavrsi pranje, kompletan program, a ves izlazi skoro potpuno neiscedjen? ima li sanse da prodje samo od sebe ili da spremim opet neku lovu?i, kad me vec krenulo, da ne menjam topik: gde u beogradu postoji ovlasceni servis za celestion zvucnike, zna li se mozda?
Sigurno si već rešila problem, ali ajde da i ja kažem nešto, pošto kasno vidoh... ;) -Znači u pitanju je zapušen filter ili pumpa koja ne vrti, jer je neka sitnica (zlatni lančić, dugme, čačkalica...) prošla kroz filter i zaglavila propeler pumpe.Naravno sve ovo važi samo pod uslovom da program mašine završi do kraja i da centrifuga normalno vrti...Ako ne završi ili nema centrifuge, onda je dijagnoza drugačija... Edited by dare...
Link to comment
elem. raspao se tush sa onim pripadajucim crevom. takodje je jasno da ce se bilo koji sa pijace isto raspast u toku prve nedelje. koji da uzmem, a da nije pozlacen?
idi u merkur, kupi hans grohe crevo sa tusem, model se zove croma ili stagod nadjes da imas para od ove firme. em je tus dobar, ima jak i debeo (s oprostenjem) mlaz, em je crevo zajebato kvalitetno u poredjenju sa buvljak ponudom. kostalo oko 20E, vredi, trajace toliko da ces zaboraviti kad si kupila. jedino ako imas puno kamenca u vodi, a imas - povremeno nije na odmet otvoriti i ocistiti od toga peska koji se natalozi - na tusu su rupice jako tanke i pesak ne moze da izadje napolje pa ume da se natalozi unutra. jednom u dve godine, otprilike.vako izgleda27547000.jpg
Link to comment

samo da bacim rispekt za HansGrohe stvari.posle (samo) 4 godine riknula paffoni slavina u kuhinji (tzv. frizerka, što je i doprinelo njenom umiranju). kupio HG slavinu, jebote koja razlika.

Link to comment
  • 3 months later...

treba mi majstor za stolariju, prozore & vrata, ali ne neki prevarant, nego neki matorac koji je to radio 30,40 godina koji ce da dodje vidi, popravi ono sto moze da se popravi, ono sto ne moze, da montira itd.edit: u beogradu

Edited by najgori
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...