Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Meni nisu jasni ti ljudi (da ne pomisli neko kako branim pandure ubice sad), svi znaju kakvo je ponašanje američke policije.

Ovde se sakupilo njih preko 10 sa oružjem na gotovs. Da sam bio na mestu tog nesretnika, momentalno bih se prućio po zemlji koliko sam dug u Jesus Christ pose, i ne bih mrdao dok me ne ubace u maricu. Nisu mi jasni ti ljudi i njihov prkos, osim ako nisu drogirani kao ružičasti slonovi.

  • +1 1
Link to comment

  

42 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni nisu jasni ti ljudi (da ne pomisli neko kako branim pandure ubice sad), svi znaju kakvo je ponašanje američke policije.

Ovde se sakupilo njih preko 10 sa oružjem na gotovs. Da sam bio na mestu tog nesretnika, momentalno bih se prućio po zemlji koliko sam dug u Jesus Christ pose, i ne bih mrdao dok me ne ubace u maricu. Nisu mi jasni ti ljudi i njihov prkos, osim ako nisu drogirani kao ružičasti slonovi.

 

Ma čovek je imao neke mentalne poteškoće, izgleda blago retardiran, ne kažu jasno kakvo mu je stanje bilo:

Quote

Eastep struggled with mental illness, and his widow says he left the house for a walk, to calm down. He left his phone behind.

 

Kad ga njih desetak drži na nišanu, što se duže objašnjavaju to je veća verovatnoća da će nesrećnik pod pritiskom da uradi nešto glupo. Pripretio im je kao da u ruci i sam ima pištolj (ne znamo šta je imao ali pištolj nije; ja pretpostavljam nekakvu pljosku ili nešto slične veličine). Naravno, ustrelili su ga istog trenutka.

 

Čekaju da im daš izgovor, jebiga, a nije svako pri čistoj svesti ni sposoban da ostane savršeno pribran.

 

image.thumb.png.fcef4159e805c089b35a854b88e05420.png

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Bez ikakve namere da branim policiju, ali je bi ga, oni rade u zemlji gde svaka susumiga moze da kupi legalno naoruzanje, i to dovodi do takve policije. Ovde u Evropi je drugacije, jer policajcima nije prva misao, pistolj na gotovs jer ko zna sta ovaj ima kod sebe.... Da bi se Amerika po tom pitanju malo sredila, treba prvo to se uskrati, pa da zatim razoruzaju narod, a to se nece desiti nikada.... To je njihovo bogom dato pravo....

  • +1 2
Link to comment

Naoružan narod može doprineti većoj pripravnosti pri standardnom postupanju, ali nikako ne može da objasni suvi sadizam u n zabeleženih i nn situacija nezabeleženih kamerama. Njihovo ponašanje je instruktovano i ohrabreno sa svih nivoa, pogledaj ponovo ovaj link, te se podsetimo:

 

 

  • +1 2
Link to comment



 
Skalpel je imao u ruci od ranije, zato su ga i držali na nišanu i ubeđivali da se preda. 
 
Izrešetali su ga tek kad im se učinilo da iz pojasa vadi "metal cylindrical object".
 
Ne znamo šta je, možda telefon a možda bomba, kill 'em all and let god sort 'em out.
 


better to beg for forgiveness than ask for permission

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, mlatko said:


 

 


better to beg for forgiveness than ask for permission

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

no, bukvlano je ovo:

 

better to be judged by twelve, than carried by six

  • +1 1
Link to comment



no, bukvlano je ovo:
 
better to be judged by twelve, than carried by six


Policiji to reći, ali ne isplati im se izgleda. Prepuni zatvori i skupo lečenje

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Jebote, pa samo jedno prosecno policijsko pendrecenje neke vukojebinske policije bi na tu Vukojebinu navuklo sankcije, hiljade i hiljade tvitova zgrazavanja da ne pominjem, Vememah ne bi stizao da glavu digne od posla :D 

A koliko je situacija bila adrenalinska, napeta, neizvesna i nabijena opasnostima i rizicima svake vrste pokazuje ekstremno opusten prilazak onog tipa sa sacmarom koji se lezerno prikljucuje streljackom vodu... :fantom:

Link to comment
20 hours ago, namenski said:

 

 

šta misliš šta bi dobili kad bi dali forumašima mapu usa da upišu nazive država :sleep:

 

ili čak našim đacima kartu Evrope, da ne pričamo kartu Azije ili Afrike, to bi bilo surovo prema deci

  • +1 5
Link to comment

Ja sam imao takve zadatke iz geografije u osnovnoj skoli i to ne samo za drzave nego i za glavne i znacajnije gradove, planine, reke, mora... Ko je hteo da ima 5 morao je da nalazi na karti i neke opskurne pojmove tipa Veliko Medvedje jezero

Link to comment
40 minutes ago, levi said:

 

 

 

ili čak našim đacima kartu Evrope, da ne pričamo kartu Azije ili Afrike, to bi bilo surovo prema deci

Potvrdjujem...

 

 

Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...