Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ovakva svest je nasa realnost danas

 

to je licemerje koje se gura kao nova normalnost uz podrsku ljudi tipa levi, rodger, precog, obiw, precog, 3orge...

 

nikad cula od levicara povisen ton za svu decu i nevine sto 100x vise izginu od 10crnaca godisnje. 

 

 

 

 

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Jel tim vasim pandurima toliko tesko da pogode nekoga u ruku ili nogu. Ja stvarno ne kapiram ovo resetanje ljudi koji nemaju nista u rukama. Da li se oni toliko plase za svoj zivot (ako je odgovor da, onda bolje neka menjaju posao) ili su jednostavno sadisti posto znaju da ce ih drzava zastititi.

  • +1 2
Link to comment

cenim da nije daleko dan kada ce nekom pasti na pamet da je mozda najbolja ideja da se svi crnci iz USA lepo vrate nazad u Afriku, posto su ocigledno stalno nesto nezadovoljni i gundjaju, a kad su dolazili u ameriku bili su u fazonu jupiiii bice nam divno ovde i bicemo dobri

Edited by sherman
  • +1 1
Link to comment

Možda je sad trenutak da prestane priča o ovome i da predjemo na neku drugu temu o Americi. Ima ih toliko, ipak je ovo zemlja velika.

 

Moram samo na ovo da odgovorim:

9 minutes ago, Milošica said:

Koliko je zapravo tačno da je istina negde između,posebno u politici.

Kad te neko ubije, gde je tu izmedju istina. Nije trebalo da te ubiju, brate.

 

Da vam kažem, baš je bedak u Americi što vrtići praktično ne postoje. Kad sam htela dete od godinu dana da stavim u vrtić da mogu da živim, radim i privredjujem - nema ništa! E pa, stvarno, jebem ti Ameriku. Hoću, brate, da ustanem ujutru, odvedem dete u vrtić i odem da budem produktivan član društva. A ne da budem prinudjena da budem domaćica u najbogatijoj zemlji na svetu u 21. veku u sred Njujorka (tačnije, Menhetna). To je ludilo i ne želim ničim da ga opravdam.

Link to comment

Mislim na širu priču o ovome,a ne samo taj slučaj.Naravno da u konkretnom slučaju nije trebalo tako da ga ubiju,ko god da je.

Edited by Milošica
Link to comment
15 minutes ago, sherman said:

cenim da nije daleko dan kada ce nekom pasti na pamet da je mozda najbolja ideja da se svi crnci iz USA lepo vrate nazad u Afriku, posto su ocigledno stalno nesto nezadovoljni i gundjaju, a kad su dolazili u ameriku bili su u fazonu jupiiii bice nam divno ovde i bicemo dobri

Pa imali su i sami mericki crnci jednu takvu ideju u 19. vijeku. Tako je nastala Liberija. 

Link to comment
56 minutes ago, Micko8 said:

A ti si uveren da policija ubije svakog crnca kojeg zaustavi ,zbog nekog prekrsaja, cak i kada se  odupire hapsenju , e to su te bajke koje se  non stop proturaju kroz mainstream medije u americi.

 

Malo si poceo da pomeras stative. Nisam ja rekao nista, ti si rekao da policija odvaljuje od zivota onog ko se protivi hapsenju,.Eno ti ga baja vitla sekirom, policija sve kul. Problem je u tome sto je policija mnogo tolerantnija kada belac vitla sekirom nego crnac, kacili smo neke tabele koji to potvrdjuju .

Link to comment
58 minutes ago, trustno1 said:

Istina. Ali, čini mi se da ostaje problem koji sam ranije napisala. Pomoći će im, šta, da nadju legalne poslove umesto da diluju drogu? Pomoći će im da smanje drogiranje i nasilje.

 

Naravno. To sada samo rade svestenici. Jednom davno, kada sam se selio, dosla mi je ekipa predvodjena nekim likom iz crkve, doveo je crnce da me sele. Prica da crnci iz huda hoce da diluju drogu je suplja prica. Niko nece da bude kriminalac ako ima opciju da zaradi novac legalno. 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...