Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ovakvi treba da lete sa posla samo tako. ajd da cak skkinimo na stranu rasizam al da ti drkas nekog za lekove i to bez recepta....pa mamu ti neljudsku!

 

o totalnom nepoznavanju americke istorije i uloge portorika ....sramota

 

da je portoriko pametan pa da tuzi usa za genocidno sterilisanje zena ‘50tih godina

Edited by mustang
Link to comment
On 23.10.2019. at 21:26, ObiW said:

sad svaka bela budala misli da može  Hispaniku iz čista mira da traži da pokaže papire inače će da zove ICE da ga deportuju. Pa kad mu izadje ime u novinama onda kmeči “ne znam šta mi bi, ja sam pobožan čovek, a imam i prijatelje Meksose”. Smradovi su izmileli na svetlo dana, takvo vreme došlo.

 

On 23.10.2019. at 20:25, mustang said:

koliko ti @ObiW zivis u nekom iluzijonom svetu

1 hour ago, Roger Sanchez said:

 

QED

Link to comment

a jesi dosadan ko proliv, DRZI SE COVECE JEDNE STVARI a ne da mesas babe i zabe. 

 

how the fuck in a God’s name je ovo Trampova krivica?!? Isto se desavo i za vreme Obame, mentola retardiranih ima svuda. 

U stvari, ja gubim vreme sa tobom jer ti si ne dokazan.

 

omitting you as of now. mrzim ljude koji su one way. nema prostora za diskusiju osim da me poklapas. dosadan, dosadan, dooooooosadan!

Link to comment
7 hours ago, mustang said:

 

 

how the fuck in a God’s name je ovo Trampova krivica?!? Isto se desavo i za vreme Obame, mentola retardiranih ima...

Ajde polako, imas 8 godina Obame, izvuci linkove iz tih 8 godina gde belci propituju random Latinose gde su im papiri, zasto su usli ilegalno, odbijaju da im prodaju lekove i sipaju im kiselinu u lice.

 

Nema takvih linkova jer toga nije bilo. Bela djubrad nisu vristala “gde su ti papiri” svaki put kad im braon čovek krene na ganglije  jer je to bilo - kazem bilo jer nije vise - drustveno neprihvatljivo. I da se ovo sa “idi kući i ponesi ovu kiselinu da se umijes” dogodilo za vreme Obame, on bi to osudio u roku od odmah. Tramp to ne osudjuje jer su mu ovi bacači kiseline glasačko telo. 

 

E da: bole me ona stvar (kurac) da li sam ti dosadan. Nisam došao na forum da te zabavljam. 

Link to comment
6 hours ago, ObiW said:

I da se ovo sa “idi kući i ponesi ovu kiselinu da se umijes” dogodilo za vreme Obame, on bi to osudio u roku od odmah.

 

Ah, the enlightened liberal mindset... Kriza realno ne postoji, a i da kojim slučajem postoji, mi bismo je strogo osudili pa više ne bi postojala. 

Link to comment
16 hours ago, ObiW said:

Bela djubrad nisu vristala “gde su ti papiri” svaki put kad im braon čovek krene na ganglije  jer je to bilo - kazem bilo jer nije vise - drustveno neprihvatljivo... Tramp to ne osudjuje jer su mu ovi bacači kiseline glasačko telo. 

yep. osokolila se žgadija, njihov čovek je predsednik.

Link to comment
On 5.11.2019. at 3:50, ObiW said:

Ajde polako, imas 8 godina Obame, izvuci linkove iz tih 8 godina gde belci propituju random Latinose gde su im papiri, zasto su usli ilegalno, odbijaju da im prodaju lekove i sipaju im kiselinu u lice.

 

Nema takvih linkova jer toga nije bilo. Bela djubrad nisu vristala “gde su ti papiri” svaki put kad im braon čovek krene na ganglije  jer je to bilo - kazem bilo jer nije vise - drustveno neprihvatljivo. I da se ovo sa “idi kući i ponesi ovu kiselinu da se umijes” dogodilo za vreme Obame, on bi to osudio u roku od odmah. Tramp to ne osudjuje jer su mu ovi bacači kiseline glasačko telo. 

ObiW,

 

U vreme Obame je policija svako malo streljala ponekog AA, cisto zato sto im se moze. Meni je ostao u secanji klinac od 12 godina, ispisnik mog deteta, koji se u parku igrao sa plasticnom igrackom puce. Policajac ga je napunio olovom bez veceg ustezanja. 

Obama, onaj koji je video od strane UN Kosovski referendum i u Evropi pricao o tome, se oglasavao povodom streljanja AA ljudi, ali realno nije nista preduzeo da se to spreci ili da se pucaci kazne. 

 

Pozdrav,

X500

Edited by x500
Link to comment
30 minutes ago, mustang said:

sandy hook familija i zrtve imaju pravo da tuze proizvodjaca oruzja, vrhovni sud dozvolio tuzbu!!!

 

fakin fak! svaka cast, ovo je big deal!

Cekaj da prvo dobiju tuzhbu, a onda I sve zalbe.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...