Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Kupio sam Beko 290 m21  bez ledare za 27 hiljade moglo je jeftinije ali ga nije bilo na stanju kod večih prodavaca pa platio malo skuplje kod lokalca

Lepo izgleda,prostran,5 godine garancije problem je samo ga napuniti.Kome ne treba friz to je možda neki bestbuy  

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 3.10.2015. at 8:49, renne said:

Mile i Liebherr dve fantastične, neuništive marke

Imao liebherr frižider sa dva kompresora, odvojeno za zamrzivač i godnji deo, fantazija od uređaja

Od ovih no frost ima Samsung koji je navodno međ prvima izbacio novu tehnologiju, ali čitam da se ljudi žale na neko pištanje dok radi, LG i Liebherr su već oko 70000, što mi je mnogo, nadao sam se crnom petku, ali ništa, jedino da uzmem Liebherr ali neki low frost, isto je oko 40000.

Link to comment
1 hour ago, El Guapo said:

Od ovih no frost ima Samsung koji je navodno međ prvima izbacio novu tehnologiju, ali čitam da se ljudi žale na neko pištanje dok radi, LG i Liebherr su već oko 70000, što mi je mnogo, nadao sam se crnom petku, ali ništa, jedino da uzmem Liebherr ali neki low frost, isto je oko 40000.

 

Tehnomedia ima neke popuste.

 

Link to comment
7 minutes ago, Moća said:

Kakve su bese Beko sudomasine?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Super. Ja imam, jako je tiha, nameštam je da se pali noću, pa mi je to bitno.

Link to comment
12 hours ago, Moća said:

Mozes li da mi naoises tacan model? Hvala unapred!
 

Tek sad videh, izvini.

Beko DFN 26422 W

W znači white, mislim da ima i crna i siva. Ali kupljena je pre 2,5 godine, ako su izbacili nove modele pa postoji nova šifra, pitaj šta je pandan ovoj (u principu to bude isto).

Link to comment
3 hours ago, Tihajeza said:

Tek sad videh, izvini.

Beko DFN 26422 W

W znači white, mislim da ima i crna i siva. Ali kupljena je pre 2,5 godine, ako su izbacili nove modele pa postoji nova šifra, pitaj šta je pandan ovoj (u principu to bude isto).

Hvala!

Link to comment
  • 3 weeks later...

I nama prodavac bele tehnike najviše hvalio Beko, kao, od svih sve bele tehnike, oni su najdalje otišli i napredovali sa sudomašinama.

E sad, da li je istina ili je ovaj prodavac talentovan da prodaje muda za bubrege, tek, nas je obrlatio i za sada smo srećni.

Link to comment

Beko friz mi potrajao okruglih 10 god. Evo, bas mi bio majstor da promijeni donji grijac rerne na beko sporetu starom 10-12 god. Prije 3-4 god promijenio ringle. Sad kuhinju ne mozemo sredjivati sl 3-4 :D Tako da preporuka.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...