Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

E ovaj produzni sa prekidacem koristim za jelku i njene lampice, posto 4 komada upletem :) i samo klik.
Za kuhinju i radnu povrsinu je bzvz, preglomamzno, ruzno, neprakticno, plis zaizima mesta. Ono sto mora direktno da se iskljuci, sta znam, malo je takvih aparata kao sto je ovaj malisa za vafle, a i ne koristi se svaki dan.

  • +1 2
Link to comment
Imam tih nekoliko. Nešto sam se zaludela mišlju da to mora direktno u zid, nemam pojma. Moraću na neki crash course elektrike pa kom opanci tom uzemljenje u saksiji
 
Mislim da je ovo najelegantnije rešenje, samo.
I ja sam se suzio sa tim čupanjem.
A produžne kao što je ovaj na slici ne bih baš preporučio jer obučno "štede na licnama", dakle proveriti da li se zagreva.
Dakle naći ovo sa slike, ja sam zaboravio gde sam kupio.
IMG_20210319_083738.jpg

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Neki predlog za veš mašinu do 30k ?

Okreni obrni najbliži sam beku ima nekoliko modela kapaciteta 7kg (toliko mi rekla keva da je poželjno) od 25-30k

Ili da doplatim malo za nešto veću ,koja je po nekima i bolja

https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/masine-za-pranje-vesa/beko-wue-8633xst.html

 

Tehnomanija je trenutno za 1-2 crvene jača od drugih , samo ne znam da li uopšte imaju na stanju i koliko dana će da me zavlače 

pre par meseci naručio frižider i posle deset dana čekanja otišao u lokalnu radnju kupio isti za hiljadu više,jer ovi ništa nisu odgovarali 

 

 

 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Imam neku kućnu vagu vivax, daje mi različite rezultate ne znam kojima da verujem :(

 

Kako promenim pločicu na podu u kuhinji na koju je stavim, tako se malo promeni i skor, mada vrti se oko 2 varijacije uglavnom. :(

 

Iskustva?...


Edit: vaga je elektronska :D

Edited by Mil@n
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Imam neku kućnu vagu vivax, daje mi različite rezultate ne znam kojima da verujem :(

 

Kako promenim pločicu na podu u kuhinji na koju je stavim, tako se malo promeni i skor, mada vrti se oko 2 varijacije uglavnom. :(

 

Iskustva?...


Edit: vaga je elektronska :D

Nije do vage nego do pločica, ladno su ti ih nakrivo zalepili.. Ništa, čekić i udri. 

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Imam neku kućnu vagu vivax, daje mi različite rezultate ne znam kojima da verujem :(

 

Kako promenim pločicu na podu u kuhinji na koju je stavim, tako se malo promeni i skor, mada vrti se oko 2 varijacije uglavnom. :(

 

Iskustva?...


Edit: vaga je elektronska :D

 

isto. zaokruzujem na nizi broj :sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...